Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rafalzsl

A ja dostałem ostatnio taki prezent i jestem mega zadowolony;)

Rekomendowane odpowiedzi

4a7ype8e.jpg

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło Jezus. Prosze  o usunięcie tematu bo ten post miał być w  innym temacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło Jezus. Prosze  o usunięcie tematu bo ten post miał być w  innym temacie...

 

to ten egzempl. ze zdjecia? ja to bym sie nie cieszyl,bo ten akurat ma wielki jak stodola feler. widac golym okiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ten egzempl. ze zdjecia? ja to bym sie nie cieszyl,bo ten akurat ma wielki jak stodola feler. widac golym okiem.

Jaki? Bo nie widzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki? Bo nie widzę...

 

to juz wrecz legendarna juz krzywa ramka pola daty..gw/dw 56xxx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayo

to juz wrecz legendarna juz krzywa ramka pola daty..gw/dw 56xxx.

Nie jest to powód do tego by się nie cieszyć z tkiego prezentu.. poza tym aż tak tego nie widać i nie we wszystkich egzemplarzach to wystepuje, jednemu też bedzie to przeszkadzać innemu nie,inny to zauwarzy a inny nie.

Nie zmienia to faktu że to klasyczny dobry model.

Jedyny feler jaki może mieć i który może irytować to przycisk od ustawień adjust, który mniej wystaje od pozostałych i np resetowanie stopera i timera to nie lada wyczyn.

Ja w swoim dw5600 wymieniłem ten przycisk na normalny taki jak reszta i teraz jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to powód do tego by się nie cieszyć z tkiego prezentu..

Nie zmienia to faktu że to klasyczny dobry model.

Jedyny feler jaki może mieć i który może irytować to przycisk od ustawień adjust, który mniej wystaje od pozostałych i np resetowanie stopera i timera to nie lada wyczyn.

 

predzej przełknę głeboki przycisk adjust niz niechlujstwo montazu ekranu i to mnie irytuje,owszem ta seria jest wyjatkowa z wielu wzgledow i ja tez poluje na cos z tego gw/dw 56xx, ale wacham sie miedzy golasem a wersja z WC/Solar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayo

 

Nie jest to powód do tego by się nie cieszyć z tkiego prezentu..

Nie zmienia to faktu że to klasyczny dobry model.

Jedyny feler jaki może mieć i który może irytować to przycisk od ustawień adjust, który mniej wystaje od pozostałych i np resetowanie stopera i timera to nie lada wyczyn.

 

predzej przełknę głeboki przycisk adjust niz niechlujstwo montazu ekranu i to mnie irytuje,owszem ta seria jest wyjatkowa z wielu wzgledow i ja tez poluje na cos z tego gw/dw 56xx, ale wacham sie miedzy golasem a wersja z WC/Solar.

Jak widzisz każdy ma swoje zdanie i oczekiwania, normalna sprawa. 

 

Apropo gw-56xx to prócz samego krzywo obsadzonego modułu to również sam panel słoneczny potrafi być krzywo wmontowany wzgledem szybki i tej białej cienkiej obramówki na szybce na której u dołu jest snz, alm, sig, l,m,h widac to na nie których egzemplarzach na jednych bardziej na innych mnjej.

Swoją drogą wydaje mi się że jakby tak zgłebić temat to pewnie każdy G ma lekkie odchyłki i krzywo obsadzone moduly tylko w nie których mamy punkt odniesienia w postaci lini na wyświetlaczu wzgledem samej szybki i nadruków na niej a w innych już nie lub nie jest to zauwarzalne aż tak bardzo.

Miałem okazje przemacać kilkanaście egzemplarzy gw-m5610 i wierz mi różnie z tym bywało nie wspomne już o jakiś małych pojedyńczych paproszkach pod szybką czy na panelu lub nie działajacą funkcją A.EL..

Ale odbiegam już trochę od tematu.. DW-5600 to bardzo dobry zegareczek biorąc pod uwage stosunek ceny do jakosci i funkcji jakie dostajemy, oczywiście ceny np z allegro a nie z TT..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proponuje zapoznać się z działaniem funkcji "cytuj" bo straszny robicie bałagan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayo

Panowie, proponuje zapoznać się z działaniem funkcji "cytuj" bo straszny robicie bałagan.

Racja.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) wacham sie miedzy golasem a wersja z WC/Solar.

A może coś pomiędzy? Bo ja się waham, czy nie wrzucić mojego G-5600E na bazarek. ;)

 

1MORnht.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

to ten egzempl. ze zdjecia? ja to bym sie nie cieszyl,bo ten akurat ma wielki jak stodola feler. widac golym okiem.

Akurat u Kolegi tragedii nie ma, ale tu już tak :

1.jpg

 

A może coś pomiędzy? Bo ja się waham, czy nie wrzucić mojego G-5600E na bazarek. ;)

 

1MORnht.jpg

 

Wrzuć na bazar, może ja się skuszę  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć na bazar, może ja się skuszę  :)

Tak się chyba stanie, ale jutro lub w niedzielę bo poza tym jednym nie mam żadnych porządnych zdjęć. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayo

Tak się chyba stanie, ale jutro lub w niedzielę bo poza tym jednym nie mam żadnych porządnych zdjęć. :rolleyes:

Sewen jestem zainteresowany z miejsca mogę go wziąć..  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już odpisuję na PW, bo i tak niepotrzebnie zaśmieciłem temat. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już odpisuję na PW, bo i tak niepotrzebnie zaśmieciłem temat. ;)

nie zasmieciles, bo w sumie dales zdjecie egzemplarza bez wad w fajnym stanie.Dzieki za oferte sprzedazy ale ja preferuje nówki nie śmigane..he..he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.