Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Piotr Kasztelowicz

Tag Heuer Carrera 1887 za 100 dolarów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

http://www.ebay.com/itm/Tag-Heuer-Carrera-1887-Chronograph-Automatic-Black-Dial-Black-Leather-Mems-Watch-/271485323895?pt=Wristwatches&hash=item3f35c94a77

 

jak widać za 100 dolarów podobno z gwarancją Jomshop prosto z Hong Kongu ... wygląda jednak na oszustwo, co Wy na to ...?

 

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Sprzedający bez komentarzy, brak real foto, ship od 2 do 5 tygodni, mnie by było szkoda tych 400 złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście nie kupiłem, choć przez kilka sekund zamknąłem oczy i pomarzyłem, bo kupić Carrerę za 400 zł byłoby pięknie

 

P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie Boże Narodzenie, Sw. Mikołaj prezentów nie przynosi   ;)  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez żartów. W dodatku gość miał na stanie 5 szt. po 100 USD. Hurtownik, w mordę kopany ;)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badzmy realistami jak cos jest warte pare tys $ to nikt tego nie bedzie sprzedawal za paredziesiat $.

 

Sent from my GT-S5360 using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać gość prowadzi biznes non profit :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez T Atomicus
      Dojrzewam do zakupu niedrogiego divera (ale takiego min. 200m) od Seiko.
      Ale widzę że ceny w polskich sklepach i na allegro mocno poszły w górę.
      W zasadzie poniżej 1000zł nic nie ma.
      Tymczasem na ebayu i owszem.
      Czy to możliwe że mechaniczne divery Seiko w cenie poniżej 100 funtów to autentyki?
    • Przez klepo
      Witajcie
      Pierwszy raz stoję przed kupnem przez Ebay. Wydaje się , że wszystko w porządku ale nie mam doświadczenia w kupowaniu z zagranicy i chciałbym zapytać co sądzicie o tej aukcji , wiarygodności i zegarku , w sensie czy to nie jakaś aukcyjna lipa, podpucha... Proszę o poradę.
       
      Link poniżej
       
      https://www.ebay.pl/itm/SEIKO-BABY-TUNA-SRP637K1-WATCH-DIVER-UK-STOCK-PROSPEX-MONSTER-SARB-UK/123267160348
       
    • Przez Zmyslony
      Wygląda na jakąś pomyłkę.
      https://www.ebay.pl/itm/SEIKO-SARB017-Mechanical-Alpinist-Automatic-Mens-Leather-Watch-Made-In-Japan/192527962983?hash=item2cd38f9367:g:oWkAAOSwbJla6R4~
    • Przez sebster79
      Witajcie
       
      Mam na imię Sebastian i to moj pierwszy post i 4 zegarek, chciałbym kupić zegarek typu pilot , nalazłem tkie coś na Ebay, nie wiem co to za firma, czy to chiny, i czy warto coś takiego nabyć? 
       
      https://www.ebay.pl/itm/Montre-FLIEGER-Swiss-Superluminova-BLUE-LUME-type-Unitas-6498-pilot-watch-B-uhr/112832579587?hash=item1a45588803:g:lawAAOSwx5ZaplKO
       
      z góry dziękuje, liczę na jakies propozycje,pozdrawiam
    • Przez KubusPuchatek
      Witajcie,
      czy sprzedawca zegarków, który pojawia się pod nickiem Thomas Schiesl oraz prowadzi firmę Schiesl uhren jest godny zaufania?
      Pytam się, ponieważ ma bardzo atrakcyjne ceny zegarków np Zegarki, które są w sklepach za 7-8 tyś sprzedaje ze 4 tysiące, najbardziej trafnym przykładem będzie 
      Maurice Lacroix Pontos Automatik PT6148-SS001-330 Neu OVP w opisie jest napisane, że stan 0 (nieużywany) z dokumentami z pudełkiem, rok 2017 
      Wydaje mi się to trochę dziwne, bo pontosy osiągają ceny w sklepach w okolicach 7k a tutaj sprzedaje go za 4 0.0
      Czy moje obawy są nieuzasadnione?
      Narazie zegarki kupowałem jedynie u autoryzowanych sprzedawców, a jak widzę praktycznie nowy zegarek z takim stosunkiem cen w sklepie i u tego użytkownika to aż żal nie kupić....
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.