Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek87

Instrukcja PL G-9100 -1ER

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie zamówiłem zegarek od firmy Crazy Time, ale otrzymalem po angielsku potrzebuje pilnie instrukcje po polsku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc :) moduł 3088 w temacie " polskie instrukcje ' nie ma tego modułu :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Jak nie ma, to będzie ciężko. Chyba że trafisz na Kogoś Kto kupił podobny model np. w TT i Ci zeskanuje. Szybciej i prościej będzie napisać z jakimi funkcjami masz kłopot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ikonki sygnalizują aktywację co najmniej jednego alarmu oraz sygnału pełnej godziny. Możesz to powyłączać w trybie alarmów. Wciśnij przycisk MODE pięciokrotnie, na górnym wyświetlaczu na moment pojawi się "ALM". Kolejne opcje przełączasz przyciskiem SEARCH, a wyłączasz ADJUST.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie co godzinę mi pika i  alarm jest włączony a co oznacza ten pasek taka " fala " 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się dowiedzialem Do modelu g-9000 ale ustawia się tak samo, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie co godzinę mi pika i  alarm jest włączony a co oznacza ten pasek taka " fala "

Za pikanie odpowiedzialna jest opcja SIG.

 

Ta fala to tzw. wykres pływów, w Polsce nieprzydatna rzecz, możesz o nim zapomnieć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Seven, a możesz potwierdzić czy zaprzeczyć teze, że instrukcja jest taka sama jak do 9000  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, G-9000 to inny model pod względem funkcjonalności, ale np. samo ustawianie zegarka czy wspomniany tu tryb alarmów mogą być identyczne w obsłudze. Zaraz porównam instrukcje i poszukam ewentualnych różnic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca napisał mi, że są identyczne.. Jakbyś mi dał po polsku do tego zegarka to ..  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał to bym dał. ;)

 

Identyczne na pewno nie są, ale faktycznie są dość podobne w obsłudze. Największe różnice to kolejność funkcji, stoper oraz fazy księżyca i wykres pływów, których nie ma w G-9000. Tryb ustawień niemal identyczny, jedyna różnica jaką znalazłem to sposób aktywacji alarmu błyskowego. W timerze różnic nie widzę żadnych, tryb alarmów również bardzo zbliżony, 9000 ma tylko dwa alarmy więcej i inną kolejność opcji. Zatem rzeczywiście można się posiłkować tą instrukcją w przypadku braku właściwej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem do sprzedawcy by mi wysłał do 9100 bo instrukcja po polsku musi być :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.