Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ladek22

Kalendarz na 2015 rok.

Rekomendowane odpowiedzi

Z pewną dozą nieśmiałości zapytam....... ile będzie poślizgu?

 

Kamil ma rację, będzie jakieś 7 dni, a może więcej? Zdjęcia jeszcze nie zostały wybrane. Już piszę maila z zapytaniem:-)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to są już wybrane zdjęcia? Jeśli tak, to cieszę się, że znalazło się miejsce na ruski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

mi sie podoba ze akurat w grudniu sie znalazl zielony sub.

kiedy wplaty i jak wyglada przeslanie pieniedzy z niemiec czy bank sobie to przeliczy... i oczywiscie napewno wiekszy koszt wysylki... 

z wszelkie informacje dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie podoba ze akurat w grudniu sie znalazl zielony sub.

kiedy wplaty i jak wyglada przeslanie pieniedzy z niemiec czy bank sobie to przeliczy... i oczywiscie napewno wiekszy koszt wysylki... 

z wszelkie informacje dziekuje

 

Z wysyłką za granicę nie będzie żadnego problemu, a o kosztach napiszę w swoim czasie. Jeśli chodzi o wpłaty w EURO to też nie będzie problemu :)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

dzieki za szybka odpowiedz  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladek zamień mi prosze z kalendarza ściennego na biurkowy bo na ściennym fotki są jakieś niewydarzone. - nie ma na co popatrzeć :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak można podglądnąć ścienny bez płacenia za chomika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak można podglądnąć ścienny bez płacenia za chomika?

Chyba nie dałem darmowego transferu? Zobacz teraz czy da się ściągnąć :)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne- już się udało;) Miło mi, że znalazło się miejsce na moją radosną twórczość;) jeśli mogę to proszę dopisz także do mnie 1 ścienny;) pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki- w razie czego można uprościć- na miejscu 2. biurowy+ścienny. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba fajne - IMHO biurkowy lepszy, lepszy nawet niż zeszłoroczny;)


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladek zamień mi prosze z kalendarza ściennego na biurkowy bo na ściennym fotki są jakieś niewydarzone. - nie ma na co popatrzeć :/

 

Zawsze najtrudniejszy jest wybór zdjęć! Fotki selekcjonowane są kilkakrotnie przez kilka osób. Było kilka artystycznych zdjęć, ale niestety wypadły, bo słabo było widać zegarek, a bardziej rzucało się w oczy tło. Na przykład były dwa bardzo ciekawe zdjęcia z kamieniami, albo kropla wody spadająca na szkło zegarka. Akurat w kalendarzu kiepsko by to wyglądało-niestety :(Jedno ze zdjęć weszło w ostatniej chwili, bo kolega podesłał, zamiast zdjęć, link do Galerii, a później zgubił oryginały i przysłał inne zastępcze zdjęcia, z których jedno się spodobało.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, zawsze możecie jeszcze przysłać coś ciekawego do kalendarza ściennego.

Drukarnia przecież nie będzie robić problemów z zamianą zdjęć na tym etapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, zawsze możecie jeszcze przysłać coś ciekawego do kalendarza ściennego.

Drukarnia przecież nie będzie robić problemów z zamianą zdjęć na tym etapie.

 

Teraz jak już pokazaliśmy kalendarze wyrzucanie zdjęć byłoby nie fair!

 

Może Mariusz888 nie pogniewał by się gdyby jedno jego zdjęcie wypadło, bo ma kilka fotek, ale gdy ktoś ma jedną w kalendarzu :(


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista zapisów:
1. muchacho_ - ścienny 1szt.
2. Zaman - biurkowy 1szt. oraz ścienny 1szt.
3. kerajek, - ścienny 1szt. oraz biurkowy 1szt.
4. czervony - biurkowy 1 szt.
5. piotruś_pan - biurkowy 1szt. oraz ścienny 1szt.
6. primabaleron - ścienny 1szt.
7. gasp50 - ścienny 1szt.
8. rk7000 - biurkowy 1 szt.
9. Eugeniusz Szwed - biurkowy 5 szt.
10. roback1 - biurkowy 1 szt.
11. fankaDaktarina - biurkowy 1 szt.
12. KrzychuS - biurkowy 1szt. oraz ścienny 1szt.
13. Angelo - biurkowy 1 szt.
14. Yaro - biurkowy 1szt. oraz ścienny 1szt.
15. Kosma - ścienny 1szt.
16. yanwbd - ścienny 1szt.

17. stani.swiss - ścienny 1szt.
18. pete - 1 szt. ścienny
19. Kwiatek82 - biurkowy 1 szt.
20. Walter_87 - biurkowy 1 szt.
21. antiquarius.maximus - biurkowy 1 szt.

22. Mikołaj N - biurkowy 1 szt.

23. Shymel - biurkowy 2szt. oraz ścienny 2 szt.

24. oprzemyslaw - biurkowy 1szt. oraz ścienny 1szt.

25. madmonk - ścienny 1 szt.

26. sanik - ścienny 1 szt.

27. kroll_czarli - ścienny 1 szt.

28. das - ścienny 1 szt.

29. kornel91- biurkowy 1 szt. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista zapisów:
1. muchacho_ - ścienny 1szt.
2. Zaman - biurkowy 1szt. oraz ścienny 1szt.
3. kerajek, - ścienny 1szt. oraz biurkowy 1szt.
4. czervony - biurkowy 1 szt.
5. piotruś_pan - biurkowy 1szt. oraz ścienny 1szt.
6. primabaleron - ścienny 1szt.
7. gasp50 - ścienny 1szt.
8. rk7000 - biurkowy 1 szt.
9. Eugeniusz Szwed - biurkowy 5 szt.
10. roback1 - biurkowy 1 szt.
11. fankaDaktarina - biurkowy 1 szt.
12. KrzychuS - biurkowy 1szt. oraz ścienny 1szt.
13. Angelo - biurkowy 1 szt.
14. Yaro - biurkowy 1szt. oraz ścienny 1szt.
15. Kosma - ścienny 1szt.
16. yanwbd - ścienny 1szt.

18. pete - 1 szt. ścienny
19. Kwiatek82 - biurkowy 1 szt.
20. Walter_87 - biurkowy 1 szt.
21. antiquarius.maximus - biurkowy 1 szt.

22. Mikołaj N - biurkowy 1 szt.

23. Shymel - biurkowy 2szt. oraz ścienny 2 szt.

24. oprzemyslaw - biurkowy 1szt. oraz ścienny 1szt.

25. madmonk - ścienny 1 szt.

26. sanik - ścienny 1 szt.

27. kroll_czarli - ścienny 1 szt.

28. das - ścienny 1 szt.

29. kornel91- biurkowy 1 szt.

30. mechanik - biurkowy 1 szt.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Mariusz888 nie pogniewał by się gdyby jedno jego zdjęcie wypadło, bo ma kilka fotek, ale gdy ktoś ma jedną w kalendarzu :(

W razie czego gniewał się nie będę - w końcu dobór zdjęć i tak nie zależy ode mnie ;) Pytanie natomiast jest takie - czy autorzy zdjęć zamieszczonych w kalendarzu (jednym i drugim) mogą liczyć na jakąś darmową sztukę dla autora? Tak było z tego co pamiętam poprzednim razem. Wtedy dopłaciłbym po prostu za dodatkowe sztuki chociaż ostateczną ilość pewnie zamówię jak już będzie ostateczny projekt zatwierdzony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Jan M. Krawczyk
      Koledzy
        Ruszają zapisy na nową edycję Kalendarza Klubowego   Jak poprzednio, planujemy produkcję kalendarza biurkowego oraz ściennego. Kalendarze będą jeszcze lepszej jakości.   Cena kalendarza biurkowego to 39 zł/szt. oraz dodatkowo 12 zł przy wysyłce poza granice kraju.
       
      Cena kalendarza ściennego to 50 zł/szt. oraz dodatkowo 12 zł przy wysyłce poza granice kraju.
        Jak zamówić kalendarz? To trzy proste kroki:   1. Poinformować nas o tym w tym wątku
        2. Wykonać przelew Dane do przelewu: Stowarzyszenie Klub Miłośników Zegarów i Zegarków  00-427 Warszawa ul. Dmochowskiego 4/2   Santander Bank Polska S.A. Nr rachunku: 61 1090 1870 0000 0001 1236 5368   W rubryce tytułem przelewu wpisujecie: Kalendarz, login klubowy, ilość sztuk Przykład: Kalendarz - Jan M. Krawczyk - 1 biurkowy i 2 ścienne   3. Wysłać e-mail z danymi adresowymi Dane do wysyłki proszę przesłać na [email protected] (Uwaga, nowy adres)   W temacie wiadomości, jak powyżej, zastosujcie taki schemat: Kalendarz, login klubowy   Pozdrawiam   Janek
    • Przez Jan M. Krawczyk
      Koledzy
        Ruszają zapisy na nową edycję Kalendarza Klubowego   Jak poprzednio, planujemy produkcję kalendarza biurkowego oraz ściennego. Kalendarze będą jeszcze lepszej jakości. Wszystko zależy od Waszego zainteresowania. Cena kalendarza biurkowego to 39 zł/szt. oraz dodatkowo 12 zł przy wysyłce poza granice kraju.
      Cena kalendarza ściennego to 50 zł/szt. oraz dodatkowo 12 zł przy wysyłce poza granice kraju.
        Jak zamówić kalendarz? To trzy proste kroki:   1. Poinformować nas o tym w tym wątku
        2. Wykonać przelew Dane do przelewu: Stowarzyszenie Klub Miłośników Zegarów i Zegarków  00-427 Warszawa ul. Dmochowskiego 4/2   Santander Bank Polska S.A. Nr rachunku: 61 1090 1870 0000 0001 1236 5368   W rubryce tytułem przelewu wpisujecie: Kalendarz, login klubowy, ilość sztuk Przykład: Kalendarz - Jan M. Krawczyk - 1 biurkowy i 2 ścienne   3. Wysłać e-mail z danymi adresowymi Dane do wysyłki proszę przesłać na [email protected]   W temacie wiadomości, jak powyżej, zastosujcie taki schemat: Kalendarz, login klubowy   Pozdrawiam   Janek
    • Gość MxR
      Przez Gość MxR
      Drodzy Miłośnicy zegarków w Was cała nadzieja.
      Poszukuje zegarka z kalendarzem tzn. chodzi mi głównie aby mi przypominał o wydarzeniach np. fryzjer, spotkanie, zakupy itp. krótkie treści ale zapisane w zegarku.
      25 lat temu posiadałem zegarek Casio z kalkulatorem i taką funkcją żmudnego wpisywania ale był to najlepszy z możliwych zegarków.
      Teraz po prawie ćwierć wieku chciałbym podobny, ale na miarę dwudziestego pierwszego wieku idealnie by było gdyby zczytał informacje z konta/kalendarza google i mi o tym przypominał. Znalazłem zegarek Samsung Galaxy Watch Active SM-R500 ale on musi być na stałe połączony z telefonem. Mi zależy na tym by z telefonu lub komputera wpisać wszystkie przypominacze / zsynchronizować z zegarkiem do pamięci wewnętrznej zegarka i odłączyć telefon / internet WiFi itp. i korzystając z samego zegarka, który o wydarzeniach będzie mi przypominał. (telefon zostaje w domu, a ja jestem poza zasięgiem, a przypomnienia z zegarka będą się pojawiać).
       
      Pozdrawiam
      Marcin
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.