Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Miałeś z nim jakiś kontakt czy tylko wylicytowałeś zegarek ( pytam bo może można się z kolesiem jakoś dogadać) :D

 

Tylko wylicytowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

De luxy z wahnikiem bez szlifu jak najbardziej były (chociaż nie spotyka się ich często) tylko są młodsze od tych ze zdobieniem, te bez szlifu to końcówka produkcji tego mechanizmu.


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

De luxy z wahnikiem bez szlifu jak najbardziej były (chociaż nie spotyka się ich często) tylko są młodsze od tych ze zdobieniem, te bez szlifu to końcówka produkcji tego mechanizmu.

 

Dzięki. Zdziwiony jestem bo późniejsze 30j też miały przecież coś na kształt zdobienia (jak 23j, IMHO paskudne w stosunku do "klasycznej" 29j).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był taki okres, że 30j i 29j produkowano równolegle.

Rakieta automat (lata 80) też miała zdobiony wahnik, a np. stare Kirowskie nie miały szlifu na mechanizmie - to takie wyjątki od reguły


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się coraz częściej jakie jest uzasadnienie takiej ceny de luxe.... Moda? Głupota w połączeniu z niewiedzą? Ile w Waszej ocenie realnie wart jest taki poljot 29 automat?

 

ps. wiem że tyle ile kupiec zapłaci

 

Poniżej kwiatek z alledrogo

http://allegro.pl/item832796950_poljot_automat_29_k_au_20_idealny_nieuzywany.html

Edytowane przez quest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Zastanawiam się coraz częściej jakie jest uzasadnienie takiej ceny de luxe.... Moda? Głupota w połączeniu z niewiedzą? Ile w Waszej ocenie realnie wart jest taki poljot 29 automat?

 

ps. wiem że tyle ile kupiec zapłaci

 

Poniżej kwiatek z alledrogo

http://allegro.pl/it...nieuzywany.html

 

Moda, czyli głupota właśnie, bo ślepe podążanie za trendami oznacza brak własnego stylu\zdania w jakiejś dziedzinie. Owczy pęd trudno uznać za objaw mądrości. A o wykreowanie (nieumyślne oczywiście) tej mody na De luxy podejrzewam niniejsze Forum  :) Za takiego Poljota dałbym nie więcej, niż 250 zł. To bardzo fajny zegarek, ale bez przesady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego krytykujecie kupujących? Jak kogoś stać i chce mieć taki zegarek to niech zapłaci i 1000PLN. Jego sprawa, ja mu w portfel zaglądać nie zamierzam. Czy cena wysoka? Ostatnio za podobne pieniądze kupiłem bezdusznego kwarca, który nijak się ma do tego cacuszka. Atlantiki czy Doxy w dużo gorszym stanie chodzą po 300-400zeta. Nie uważam, że 620 za to cacuszko to dużo. Piękny zegarek warty swojej ceny. Teraz troszkę żałuję, że wydałem kaskę na kwarca bo mógłbym powalczyć :)

Edytowane przez tomirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

dlaczego krytykujecie kupujących? Jak kogoś stać i chce mieć taki zegarek to niech zapłaci i 1000PLN. Jego sprawa, ja mu w portfel zaglądać nie zamierzam. Czy cena wysoka? Ostatnio za podobne pieniądze kupiłem bezdusznego kwarca, który nijak się ma do tego cacuszka. Teraz troszkę tego żałuję bo mógłbym powalczyć :)

 

Ciekawe, że akurat na deluxy i inne 2209 taka chęć w narodzie. Po prostu ta fascynacja nie wydaje się być zbiegiem okoliczności. Co innego wolna wola, a co innego powtarzanie za innymi. Oczywście to druge też można uznać za wolną wolę  - w końcu nikt go nie zmuszał do zakupu  :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to bardzo ładne zegarki są :) Takie "nieradzieckie" :blink:

Edytowane przez tomirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego krytykujecie kupujących? Jak kogoś stać i chce mieć taki zegarek to niech zapłaci i 1000PLN. Jego sprawa, ja mu w portfel zaglądać nie zamierzam. Czy cena wysoka? Ostatnio za podobne pieniądze kupiłem bezdusznego kwarca, który nijak się ma do tego cacuszka. Atlantiki czy Doxy w dużo gorszym stanie chodzą po 300-400zeta. Nie uważam, że 620 za to cacuszko to dużo. Piękny zegarek warty swojej ceny. Teraz troszkę żałuję, że wydałem kaskę na kwarca bo mógłbym powalczyć :)

 

Tomirek - nikogo nie krytykuję, tak się tylko zastanawiam nad całą tą sytuacją. Na e-bay od ręki za ~250 PLN z przesyłką można kupić z 10 takich zegarków w stanie conajmniej podobnym....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegareczek piękny choć to juz w sumie cena własciwa dla odmiany w złotej kopercie....unsure.gif

Zastanawiam sie skad gość je bierze - to któryś z kolei poszukiwany model w stanie NOS model który wystawia.

Widze trzy mozliwości: ma zajeb... fart przy zakupach, wyprzedaje kolekcje, zegarki są odnawiane - przy takich cenach to sie opłaca.

Co do samych cen to sytuacje robi się podobna jak w wypadku omegi - poszukiwane odmiany pozłacane w stanie NOS są tam niewiele tańsze od wersji w złocie. Cenę dyktuje rynek - utrafienie idealnych stanów robi się problemem wiec... chcesz mieć to płać...

Jeszcze trochę i zacznę zbierać szwajcarię, bo będzie taniej...sad.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę i zacznę zbierać szwajcarię, bo będzie taniej...sad.gif

 

Wykrakałeś :) . Aukcja nr 827804468. Cena :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykrakałeś :) . Aukcja nr 827804468. Cena :)

 

tyle za taką podróbę !!!? ciekawe czy kupujący był "prawdziwy" ......

wg mnie tarcza, koronka, sekundowa nie ta,

koperta też pewnie odnawiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma kasę i płaci drogo za 100% oryginalny, rzadki model w bardzo dobrym stanie to jego sprawa i pieniądze. Jednak w tym przypadku Dalw ma rację za tego Poljota z białą tarczą to moim zdaniem ktoś niezłą wtopę zrobił :)

Edytowane przez aronus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza jest odnawiana i to niezgodnie z oryginałem, a koperta jest polerowana, popatrzcie na zdjęcia od strony dekla - jakie przetarcia są na uszach.


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aukcja nr 844190993 oryginalny?

 

Na tych zdjęciach wygląda ok. Co prawda nie ma zdjęć mechanizmu ale chyba oryginał. Tylko cena szybuje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt cena wysoko idzie i bardzo mi się podoba:mellow: Stan też niczego sobie, warto powalczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jako ze nie orientuje się w temacie a zafascynowały mnie zegarki radzieckie i rosyjskie proszę o poradę. Otóżchcę sobie sprawić taki pierwszy sikor, niestety nie orientuję się cenowo a nie chciałbym przepłacić, dlatego też proszę o obiektywną opinię czy warto za tą cenę kupić te dwa zegarki:

 

z allegro nr aukcji: 848965130 123 zł z przesyłką

z ebay item number: 400088484850 ok. 45 dolców z przesyłką

 

Z góry dzięki za odp.


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Witam.

 

Jako ze nie orientuje się w temacie a zafascynowały mnie zegarki radzieckie i rosyjskie proszę o poradę. Otóżchcę sobie sprawić taki pierwszy sikor, niestety nie orientuję się cenowo a nie chciałbym przepłacić, dlatego też proszę o obiektywną opinię czy warto za tą cenę kupić te dwa zegarki:

 

z allegro nr aukcji: 848965130   123 zł z przesyłką

z ebay item number: 400088484850 ok. 45 dolców z przesyłką

 

Z góry dzięki za odp.

 

Co do Poljota z Allegro, to cena może nie jest duża jak na NOS (New Old Stock - czyli "nowy" nie używany zegarek, choć dawno temu wyprodukowany), ale model moim zdaniem średnio zacny i za tę kwotę zdecydowanie wybrałbym co innego (np. jakiegoś Łucza de Luxe na werku 2209). Sam mechanizm jednak jest OK.

 

Komandir z jebaja, też w świetnym stanie, ale ponad stówa za niego, to nie jest okazja. Podobne ceny są na naszym alledrogo. Zegarek fajny, a nawet już kultowy, ale da się taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za szybka odpowiedz.

Cały czas szukam Komandira nowke lub w bardzo dobrym stanie ale jak narazie na alledrogo wszystko koło 200 zł;)

 

A w Krakowie to już nie ma ruskich:(


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Dziekuje za szybka odpowiedz.

Cały czas szukam Komandira nowke lub w bardzo dobrym stanie ale jak narazie na alledrogo wszystko koło 200 zł;)

 

A w Krakowie to już nie ma ruskich:(

 

Pozostaje czekać cierpliwie, to się na prawdę opłaca. Okazja na allegro się jeszcze trafi. A nie może być ten Komandir w troszkę gorszym stanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy..na tą chwilę chciałbym w jaknajlepszym stanie.

 

A co mógłbyś polecić za cenę powiedzmy do 120 zł fajnego w dobrym stanie? Nie interesuje mnie kwarc. Lecz dobry solidny werk


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

A co mógłbyś polecić za cenę powiedzmy do 120 zł fajnego w dobrym stanie? Nie interesuje mnie kwarc. Lecz dobry solidny werk

 

Hmm, nie będę podawał linków, żeby reklamy nie robić, ale wpisz np. "POLJOT" w szukajce Allegro i wyskoczy Ci mnóstwo towaru. Ceny ustaw rosnąco... do wyboru, do koloru  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.