Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Kupywałem u tego Pana tylko raz, szczerze mam mieszane uczucia. Sprzedawca zataja fakty (raczej świadomie). Kupiłem Pobiede z lat 50, zegarek jak oczywiście pisał sprzedający miał być sprawny i taki był, ale że dobe robił w 16h to już nie łaskaw był napisać. Nie mam oczywiście żalu do tego Pana, bo opis był prawidłowy ale dość ubogi.

Ale to tylko moje jedno jedyne doświadczenie, może koledzy mają więcej przygód pozytywnych lub nie i się nimi podzielą :)


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez raz kupowałem u niego i raczej ostatni raz bo ma zegarek czekałem ponad dwa tygodnie . dodatkowo opis aukcji skonstruowany był tak aby wprowadzić w błąd. o czym przekonałem się po otrzymaniu zegarka


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i najlepsze jest pakowanie zegarków przez tego Pana... UWAGA w szary papier toaletowy ! :D


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem takie ogloszenie

http://allegro.pl/ciekawa-snieznobiala-pobieda-dolna-sekunda-i4723647082.html

niestety zadne ze zdjec spredajacego nie ma mechanizmu (inne aukcje)

czy warto sie tym zainteresowac (czy to franken czy nie?, czy sprzedawca znany forumowiczom?) ?

 

Pozdr

 

Ja kupowałem RAZ i byłem osobiście zadowolony. Zegarek przyszedł zgodny z opisem i w pełni oryginalny.

 

Fakt, że opis aukcji tego sprzedawcy jest prawie jednakowy: "Antyk na który Cię stać"... "Najlepsza oferta cenowa i jakościowa na Allegro".... Szczerze powątpiewam, czy zegarki pochodzą z prywatnej kolekcji tego Pana, ale w gruncie rzeczy nie ma to dla mnie znaczenia. Sprzedawca jest ze śląska - a to jak wiadomo zagłębie zegarków CCCP. P

Edytowane przez daktarin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli generalnie zegarki sprawne (czasem do przegladu, regulacji).

Pieniadze nie przepadaja (trzeba byc cierpliwym)??

A czy sa to skladaki na miare "zbyszek....." czy bliskie oryginalom??

 

Dziekuje serdecznie za wszystkie opinie (zarowno negatywne jak i pozytywne)

Edytowane przez pyza1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli generalnie zegarki sprawne (czasem do przegladu, regulacji).

Pieniadze nie przepadaja (trzeba byc cierpliwym)??

A czy sa to skladaki na miare "zbyszek....." czy bliskie oryginalom??

 

Tak jak wspomniałęm w poście powyżej, mój zegarek (konkretnie był to kwarcowy Łucz) był sprawny i w pełni oryginalny. Nie pamiętam też żebym jakoś bardzo długo czekał na tą przesyłkę.

Ale tak jak sam czytałeś, koledzy mają różne doświadczenia. Ja mogę tylko mówić o swoim :)

Edytowane przez daktarin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciwko temu sprzedającemu występującemu również eurokazet prowadzone były na tym forum krucjaty. Nie jestem w stanie znaleźć teraz tego wątku, ale skutecznie mnie do tego sprzedającego zniechęcił. Do byńka nie ma go co porównywać bo to nie ten pułap cenowy. Bynio przekręca ludzi na kwoty powyżej tysiaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciwko temu sprzedającemu występującemu również eurokazet prowadzone były na tym forum krucjaty. Nie jestem w stanie znaleźć teraz tego wątku, ale skutecznie mnie do tego sprzedającego zniechęcił. Do byńka nie ma go co porównywać bo to nie ten pułap cenowy. Bynio przekręca ludzi na kwoty powyżej tysiaka.

 

O! Ciekawe... jak znajdziesz linka koniecznie podeślij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez bede bardzo wdzieczny za link.

Jesli znajde pierwszy to dolacze link-a do swojego pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą, oczekujecie po zegarku za 2 dychy że będzie po serwisie i na chodzie jak chronometr? Wysokie kurde oczekiwania... :blink:

A ta Pobiedka od której się zaczęło to chyba coś z okolic 1990, w środku spodziewałbym się późnego i oczywiście kompletnie łysego mechanizmu od Maslennikowa.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/iskra-ciekawa-i4745856600.html

Z Iskry to tam jest zmęczona koperta i jeszcze bardziej zmęczona tarcza.

W środku Mołnia z lat '70 z jeszcze późniejszym zespołem balansu.

W sumie przygarnąłbym z tego wskazówki (bo fajne i pasują), chociaż nie mają niczego wspólnego z mołniowatymi.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą, oczekujecie po zegarku za 2 dychy że będzie po serwisie i na chodzie jak chronometr? Wysokie kurde oczekiwania... :blink:

A ta Pobiedka od której się zaczęło to chyba coś z okolic 1990, w środku spodziewałbym się późnego i oczywiście kompletnie łysego mechanizmu od Maslennikowa.

 

pozdrawiam

Narfas

Nic takiego nie oczekuję ale dzięki forum można się wiele dowiedzieć np. że na chodzie to nie znaczy, że bedzie wszystko b.dobrze tylko że raz idzie a raz nie (jeśli dotyczy zakupów na alle.,) i nie ma to zastosowania do zakupów na forum. Plusem linków i byłej dyskusji jest też poznanie opini sprzedawcy.

Jest to też wskazówka czy warto się licytować bo cena 20zl jest wyjściowa (dla jednego to będzie dużo dla innego i 500zl to niewiele)

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie oczekuję ale dzięki forum można się wiele dowiedzieć np. że na chodzie to nie znaczy, że bedzie wszystko b.dobrze tylko że raz idzie a raz nie (jeśli dotyczy zakupów na alle.,) i nie ma to zastosowania do zakupów na forum. Plusem linków i byłej dyskusji jest też poznanie opini sprzedawcy.

Jest to też wskazówka czy warto się licytować bo cena 20zl jest wyjściowa (dla jednego to będzie dużo dla innego i 500zl to niewiele)

Pozdr

 

Kiedy czytam, szczególnie w Antykach, że "zegarek jest na chodzie", to prawdę mówiąc oczekuję że balans raczy się bujać w każdej pozycji i generalnie zegarek nie potrzebuje części zamiennych. Reszta jest tajemnicą. ^_^

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy czytam, szczególnie w Antykach, że "zegarek jest na chodzie", to prawdę mówiąc oczekuję że balans raczy się bujać w każdej pozycji i generalnie zegarek nie potrzebuje części zamiennych. Reszta jest tajemnicą. ^_^

 

pozdrawiam

Narfas

Po kilku(-nastu) zakupach też tak bedę miał ^_^

 

Pozdr

Pyza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buran69 nie mów tak o sobie to nie wypada  :rolleyes:


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.