Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

propos Łuczy : co tutaj jest lotniczego ?  (poza odlotową ceną  :) )

 

http://allegro.pl/lotniczy-zegarek-radziecki-lucz-23-kamienie-unikat-i5276785713.html

Kurde, chyba ogarnęła mnie gorączka! ...gorączka złota znaczy się :) znalazłem następnego "samorodka" 

Wystawiający chyba orientuje się jaki skarb oferuje, bo wpisał stówkę do opcji "kup teraz" za niesprawnego mirka -> http://allegro.pl/mir-18-kamieni-pozlacany-i5259709485.html


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, chyba ogarnęła mnie gorączka! ...gorączka złota znaczy się :) znalazłem następnego "samorodka" 

Wystawiający chyba orientuje się jaki skarb oferuje, bo wpisał stówkę do opcji "kup teraz" za niesprawnego mirka -> http://allegro.pl/mir-18-kamieni-pozlacany-i5259709485.html

 

Jakiś wysyp chyba ........ :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze, że on dawna już wisiał na allegro i jakoś nie mógł się sprzedać. Zresztą nie dziwota, biorąc pod uwagę, co to naprawdę jest. Aż do dzisiaj. Nigdy nie wiadomo, jak się aukcja potoczy. Szkoda tylko nabywcy, bo właśnie przepłacił co najmniej dziesięciokrotnie.


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze, że on dawna już wisiał na allegro i jakoś nie mógł się sprzedać. Zresztą nie dziwota, biorąc pod uwagę, co to naprawdę jest. Aż do dzisiaj. [cut]

A co to naprawdę jest? Kompletnie się nie znam na carskiej Rosji. Tyle widzę że werk jest słabo wpasowany w kopertę, ale z drugiej strony otwory na klucze w deklu pasują.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=5285223005

Po pierwsze nie aż taka rzadka, po drugie cena od czapy i po trzecie i najważniejsze: sprzedający taktownie nie wspomniał o dziurze u góry obudowy, gdzie powinien być uchwyt do przenoszenia.

 

pozdrawiam

Narfas

Niedawno kupiłem taką Mołnię  ( za 1/5 ceny jw.) . Z tyłu była zadrapana  i wyglądało to jak kawał stali pomalowanej we wzorki kamienia. Póżniej dodam zdjęcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem taką Mołnię  ( za 1/5 ceny jw.) . Z tyłu była zadrapana  i wyglądało to jak kawał stali pomalowanej we wzorki kamienia. Póżniej dodam zdjęcie

Też mnie wzięło na "kamienną Mołnię" i wydałem troszkę ponad stówkę. Stan w zasadzie idealny, pomijając klucz do nakręcania zamocowany na kawałek gwoździa zamiast wkręta. No i tarcza była w cholerę krzywo, ale to już skorygowane.

Nie wiem co Ty tam masz, ale rozkręciłem, oczywiście, i to jest zdecydowanie kawał marmuru, po wyjęciu werka widać różnicę między polerowaną powierzchnią i surowym wnętrzem otworu na werk.

Kawał kloca, swoją drogą.

 

pozdrawiam

Narfas

Edytowane przez Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też potwierdzam że ta Mołnia to  kawał kamienia a ja mam jeszcze wersję że zamiast uchwytu do przenoszenia jest grzybek ala świecznik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan tarczy i obrazków dla........ miłosników  :)

widać że w wojsku nie byłeś, albo byłeś jak już z wojska przedszkole zrobili !!! :D


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymiana baterii to jedno, ale obawiam się, że należałoby sprawdzić kondycję mrówek, które napędzają koła zębate tego poljota... dobrze, że to egzemplarz w wersji eksportowej, bo z mrówkami rosyjsko-języcznymi mógłby być kłopot :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widać że w wojsku nie byłeś, albo byłeś jak już z wojska przedszkole zrobili !!! :D

 

Byłem, byłem (jeszcze przed "wojną" ) ....... i co to fala, centymetr krawiecki i chusty  też wiem .............. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymiana baterii to jedno, ale obawiam się, że należałoby sprawdzić kondycję mrówek, które napędzają koła zębate tego poljota... dobrze, że to egzemplarz w wersji eksportowej, bo z mrówkami rosyjsko-języcznymi mógłby być kłopot :)

 

A ja tam myślę, że "maszynist" pagibł i maszyna i tak nie pojedzie  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie to pokolenie, sprzedający często mają po 20 lat z groszami, oni nawet nie słyszeli o czymś takim jak CCCP :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie to pokolenie, sprzedający często mają po 20 lat z groszami, oni nawet nie słyszeli o czymś takim jak CCCP :D

Telepatia  :D czy jak. To samo pomyslalem o pokoleniu ktore od dziecinstwa mialo stycznosc z zegarkami na baterie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Krisowi się podoba :D

Bo od złotówki :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.