Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Ja swojego kupiłem w lepszym stanie niż Twój ale i "lepszej" cenie niestety. Dałem wtedy coś koło 5 stówek…też z aukro :) Jak sam powiedziałeś: "bywają", bo w normalnych pieniądzach, na chodzie i w ładnym stanie, to nawet nie chcą bywać :P

Wszystko prawda. Ja do tej pory nie miałem jakiegoś specjalnego parcia na ten model. Ale że zdaje się skończyły mi się do zbierania modele nowszego Łucza elektro to i tego wypada posiadać :) Trafił się to wziąłem, a teraz poczekam aż się trafi lepszy stan i się go wymieni :D

 

Edit . Jednak jeszcze jednego mi brakuje :ph34r:

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz…ja swoje sprzedałem niemal wszystkie ;) Piszę niemal, bo zostawiłem sobie dwie sztuki, a dwie czy trzy mam na wydanie. "Postarzam" nieco swoją kolekcję, więc te nowsze idą do ludzi. Pewnie robi tak wielu z nas, bo kolekcje ewoluują :D A wracając do elektromechanika…mój miał ciemnogranatową tarczę z takimi drobinkami jak u Ciebie, też złoconą kopertę, ale jedynie jedną ryskę, tyle, że poszedł już jakiś czas temu do Bułgarii :D ze względów wiadomych.

 

EDIT: żeby nie bylo, że odbiegamy od tematu: wydaje mi się, że ta tarcza jest za mała, bo na obrzeżach jest szpara ;)

http://allegro.pl/zegarek-menski-slawa-piekny-i5543610103.html

 

widać to nowy sprzedawca, bo pokazuje kolejne składaki, sądząc, że pochodzenie z Ukrainy da mu przewagę:

http://allegro.pl/zegarek-menski-rakieta-piekny-i5543608369.html

Edytowane przez Nightdream

Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym "postarzaniem" mam dokładnie tak samo tylko z niektórymi nowszymi i tak się trudno rozstać :D

A to prawda :D Też tak mam, więc mam dwie walizeczki tych nowszych, które póki co są ze mną mocno związane ;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że "wpadliście jak śliwka w kompot" :)

Ja wytyczyłem sobie bezwzględną granicę -> wszystko co ma bateryjkę zamiast sprężyny odpada! nawet jakby było przecudnej urody...

 

A wracając do łucza za 3 i pół stówki opchniętego przez Zbysia, czy to naprawdę jest jakiś okaz rangi sławki-tranzystora??


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że "wpadliście jak śliwka w kompot" :)

Ja wytyczyłem sobie bezwzględną granicę -> wszystko co ma bateryjkę zamiast sprężyny odpada! nawet jakby było przecudnej urody...

 

A wracając do łucza za 3 i pół stówki opchniętego przez Zbysia, czy to naprawdę jest jakiś okaz rangi sławki-tranzystora??

Łucz jakby nie było rzadki i w ładnym stanie. Różnica jest taka że ten kosztował 300 a tranzystor byłby 3000. No może trochę przesadziłem. Ale działający tranzystor w ładnym stanie to hohoho! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wracając do łucza za 3 i pół stówki opchniętego przez Zbysia, czy to naprawdę jest jakiś okaz rangi sławki-tranzystora??

 

W przeciwieństwie do Sławy Tranzystora (przy której zresztą, jak zauważył kchrapek te trzy i pół stówki to tylko ułamek ceny) Łucz 3045 jest bardzo niedoceniany.

Tymczasem jest to historyczny model. Pierwszy radziecki zegarek wysokiej częstotliwości (28 800 wahnięć), no i naprawdę piękny przykład wymarłej gałęzi zegarków elektromechanicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuźwa! ale czy kolekcjonowanie tych zegarków, nie zalatuje czasem "fiołem" podobnym do zbierania komputerów "commodore" i "atari" ? :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuźwa! ale czy kolekcjonowanie tych zegarków, nie zalatuje czasem "fiołem" podobnym do zbierania komputerów "commodore" i "atari" ? :)

Zalatuje. Precyzja żadna, serwis megaskomplikowany i w zasadzie niedostępny bo nikt tego nie zna i nie umie (no może jedynie sthool :) ), mechanizmy delikatne i awaryjne. Sens zerowy. A jednak.... :D

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuźwa! ale czy kolekcjonowanie tych zegarków, nie zalatuje czasem "fiołem" podobnym do zbierania komputerów "commodore" i "atari" ? :)

 

Ale to tak na serio czy żartujesz? :) Przecież kolekcjonowanie KAŻDEGO radzieckiego zegarka zalatuje fiołem. Zbieramy je dla ich historii, czasem piękna, czasem próżności posiadania przedmiotu z duszą. Nie ma tutaj nic więcej, a kupno czy to Łucza elektromechanicznego czy Sputnika, Poljota, jakiejkolwiek kieszonki jest - w porównaniu ze współczesnymi zegarkami - tak samo "bezcelowe".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to tak na serio czy żartujesz? :) Przecież kolekcjonowanie KAŻDEGO radzieckiego zegarka zalatuje fiołem. Zbieramy je dla ich historii, czasem piękna, czasem próżności posiadania przedmiotu z duszą. Nie ma tutaj nic więcej, a kupno czy to Łucza elektromechanicznego czy Sputnika, Poljota, jakiejkolwiek kieszonki jest - w porównaniu ze współczesnymi zegarkami - tak samo "bezcelowe".

plusik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]   :) Przecież kolekcjonowanie KAŻDEGO radzieckiego zegarka zalatuje fiołem.  [...]

Duży plusik   :D


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży plusik. Duży fioł. Ale są gorsze formy spędzania wolnego czasu. Bardziej szkodliwe dla naszych rodzin.


Są tacy, co mają rozum, a są tacy, co go nie mają, i już.  Kubus Puchatek

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży plusik. Duży fioł. Ale są gorsze formy spędzania wolnego czasu. Bardziej szkodliwe dla naszych rodzin.

Czy może mówisz o ciągłym przesiadywaniu przed komputerem np. tu na forum?  :) Ja mimo, iż raczej rzadko zabieram głos, to słyszę: ...ile można siedzieć przed komputerem gapiąc się na zegarki... :)

Edytowane przez spoxx2006

Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem, że są tacy co zbierają znaczki  :unsure:

:D  :lol:  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mówisz o ciągłym przesiadywaniu przed komputerem np. tu na forum? :) Ja mimo, iż raczej rzadko zabieram głos, to słyszę: ...ile można siedzieć przed komputerem gapiąc się na zegarki... :)

Zainstaluj sobie Tapatalka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phi.. Zegarki, znaczki, playboye... To nic...

 

Ale zbieranie baterii to dopiero ekscentryczność :)


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj sobie Tapatalka.

 

Żeby siedział na forum za mnie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby siedział na forum za mnie? ;)

"Tapanie z fona" mniej się rzuca w oczy niż ślęczenie przed kompem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phi.. Zegarki, znaczki, playboye... To nic...

 

Ale zbieranie baterii to dopiero ekscentryczność :)

Ja tam jeszcze zbieram nalepki z bananów...


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jeszcze zbieram nalepki z bananów...

A ja te odgryzione czubki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja te odgryzione czubki 

Wrzucamy skany naszych zbiorów? :P


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.