Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to, ze dekiel jest ok, tzn. Poljotowski. Pilioty miały takie dekle, ale zawsze pozostaje gram niepewności, bo zdjęcia pozostawiają wiele do życzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia są niestety bardzo słabe, ale mógłby mi ktoś powiedzieć czy Poljoty miały takie dekle?

 

 

http://olx.pl/oferta/zegarek-poljot-CID87-IDaOI4P.html

 

Wygląda na to, ze dekiel jest ok, tzn. Poljotowski. Pilioty miały takie dekle, ale zawsze pozostaje gram niepewności, bo zdjęcia pozostawiają wiele do życzenia.

Kolega Adrian jest z Kalisza tak jak osoba wystawiająca zegarek, więc sobie oceni stan zapewne na żywo :)


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, zegarek mam na miejscu, więc mogę sobie go dokładnie obejrzeć. A teraz jeszcze tylko zapytam czy cena jest odpowiednia jak za ten model?  Dziękuję wszystkim za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie jest wart tej ceny. Na 4 zdjęciu od góry ( pierwsze od strony dekla), ewidentnie widać ubytki złocenia. Bez dokładnych zdjęć ciężko coś powiedzieć, ale w tej cenie kupisz ten model w naprawdę dobrym stanie.

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składak, na tarczy napisane jest 17 kamieni a na mostku 21 :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten to chociaż mechaniczny. Ma też kwarca ;) kiedyś to robili kwarce...

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak kupiłem. Trochę może i przepłaciłem, ale jest to mój pierwszy rusek, a zależało mi na tym żeby kupić na miejscu. Szkiełko wypolerowałem, trochę obśrupany, ale cieszy i to bardzo. Ostatecznie poszedł za 80zł.

 

 

 

 

7478b43f146d6041med.jpg

Edytowane przez Adrian.Kalisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janusze biznesu... Czasem też nie ogarniam zupełnie, ale czuję, że mi kasa koło nosa przelatuje ;?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza ładna i rzadka, jak ktoś ma kopertę to do 100zł złoży fajny zegarek, a w tej cenie ciężko będzie taki kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie ceny u tego sprzedającego to "bul i rzal" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie ceny u tego sprzedającego to "bul i rzal" :)

Kupiłem kiedyś u tego sprzedawcy Rakietę za 117 zł, czy przepłaciłem? Jednak chyba nie. Pod względem mechanicznym była rzeczywiście po smarowaniu i regulacji ( odchyłki około +10-15) bardzo stabilna, stan wizualny zgodny z opisem i zdjęciami, na nowym pasku...

Kiedyś u innego sprzedawcy też kupiłem Rakietę multikalendarz za 50 zł ( to chyba okazją), w ładnym stanie wizualnym, ale mechanicznie chodziła jak chciała... Czyszczenie, smarowanie i regulacja 50 zł , pasek 25 zł... = łatwo policzyć ;)

Tanie nie są, ale może to rzetelna oferta :)

 

Edycja: zwracam honor, podniósł ceny :-/

 

 

Małe zegarki mierzą czas tak samo jak duże ;)

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.