Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Super, że nasze zgłaszanie ma realny efekt i zdejmują aukcje tych pazernych lisków chytrusków :) to musi być dla nich mały szok, tyle czasu te swoje malowanki sprzedawali bez problemu, a tu teraz kilka razy im coś zdejmą i mogą w ramach kumulacji zarobić bana konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka zgłoszeń jeszcze wpadnie i znowu usuną aukcje. Doda ją znowu, my znowu zgłosimy, znowu usuną i tak parę razy aż zablokują mu konto. Myślę, że w dłuższej perspektywie czasu ocalimy parę osób, które dałyby się zrobić w bambuko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka zgłoszeń jeszcze wpadnie i znowu usuną aukcje. Doda ją znowu, my znowu zgłosimy, znowu usuną i tak parę razy aż zablokują mu konto. Myślę, że w dłuższej perspektywie czasu ocalimy parę osób, które dałyby się zrobić w bambuko

Super! Jaki wybieracie powód zgłoszenia?

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybieram "produkt nieoryginalny - pozostałe" lub jakoś tak

Dzięki!

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sprzedający był na jarmarku staroci w Jeleniej Górze kilka dni temu - widziałem te wszystkie zegarki i pytałem o ceny to właśnie te usłyszałem co Wy widzicie - nogi zmienkli mi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łooo kurde, te ceny to chyba dla szejków :P

Milk szejków :-) allegro kasuje 200 zł za użycie słowa "kolekcjonerski" w tytule aukcji. Człowiek chciał to po prostu zbilansować.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Ja tu czegoś nie rozumiem.O ile pamiętam to w obserwowanych widziałem że cena doszła do około 700 zł, a teraz co to znaczy że nie było ofert kupna? Był jakiś hamownik w cenie minimalnej?

 

Poljot Chronograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć biedactwo uległo uszkodzeniu taki był powód odwołania licytacji. I pewnie przy pakowaniu do wysyłki:D

Edytowane przez franki72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu czegoś nie rozumiem.O ile pamiętam to w obserwowanych widziałem że cena doszła do około 700 zł, a teraz co to znaczy że nie było ofert kupna? Był jakiś hamownik w cenie minimalnej?

 

Poljot Chronograf

to jest jeden z tych sprzedających których omijam szerokim łukiem,tak jak sopockie,mistrza andrzeja/zbigniewa i tym podobnych kombinatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Miałem zegarek w obserwowanych, chciałem zobaczyć do ilu może Chronograf dobić. I się nie dowiedziałem.  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja pier... ponad 3 stówy za popularny 2209. Koniec świata

Efekty 500+. Ludzie nie mają co z kasą robić. Ja ostatnio sprzedałem na licytacji komandirskiego za prawie 400 zł. Niechcący... nie wiem kto to kupił.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

@gregch

Kurde, nie osłabiaj mnie :D :D :D


Sprzedający TNT_2000.

 

TNT to musiało mu odpalić we łbie ;)


I sprzedaje te same zegarki z kilkudziesięcio złotową różnicą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.