Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Yakovlev

No i Rakietka wycofana z aukcji.

 

Ale uczciwie: "po zapytaniach kupujacych nie wiem czy mechanizm tego zegarka jest oryginalny i nie chcialabym nikogo oszukac,Musze to dac do sprawdzenia Przepraszam !!"

 

 

Sam pytałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/nowa-wolna-22-kamienie-ideal-i6616628288.html

 

Zegarek to skladak z ukrainska tarcza .Koszt takiej tarczy 30zl.Zegarek nie przedstawia zadnej wartosci kolekcjonerskiej.Zegarek tez nie jest nowy. Bo jak skladak moze byc nowy :)Chyba,ze sprzedajacy ma papiery,ze jest nowy.

 

 

ps. Usuwanie postow bedzie zgloszone do szefostwa tego forum !

Edytowane przez artur17087

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

...Koszt takiej tarczy 30zl....

To okazja, bo za wschodnią granicą ponad 30 zł i drugie tyle za przesyłkę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

ps. Usuwanie postow bedzie zgloszone do szefostwa tego forum !

Piszesz nie w temacie nie na temat dla tego zostały usunięte. 

Jesteś bardzo konfliktowy - nie zdziw się jak wszyscy dodadzą sobie ciebie do ignorowanych użytkowników a posty zostaną bez odpowiedzi po prosu nikt nie będzie chciał z tobą ..............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/zlocona-wolna-szukany-model-z-lat-60-tych-cccp-i6623435692.html?reco_id=a9e2668c-b4d1-11e6-9519-56847afe9799&ars_rule_id=201#thumb/8

No dobra, a tu jak? Jest różnica? "Sprzedaję kultowy z lat 60-tych kolekcjonerski zegarek". "szukany rzadki model nie tylko kolekcjonera"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/zlocona-wolna-szukany-model-z-lat-60-tych-cccp-i6623435692.html?reco_id=a9e2668c-b4d1-11e6-9519-56847afe9799&ars_rule_id=201#thumb/8

No dobra, a tu jak? Jest różnica? "Sprzedaję kultowy z lat 60-tych kolekcjonerski zegarek". "szukany rzadki model nie tylko kolekcjonera"

Tu jest w ogóle radosna twórczość i w tworzeniu zegarka i opisie.

Werk Wołny w kopercie Ałmaza i wskazówkami Ałmaza ze współczesną tarczą.

stalowa koperta pozłacana, jak na upływ czasu w bardzo ładnym stanie   - jakiś dowcip chyba, poprzecierana przecież na potęgę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest w ogóle radosna twórczość i w tworzeniu zegarka i opisie.

Werk Wołny w kopercie Ałmaza i wskazówkami Ałmaza ze współczesną tarczą.

stalowa koperta pozłacana, jak na upływ czasu w bardzo ładnym stanie   - jakiś dowcip chyba, poprzecierana przecież na potęgę.

No właśnie do tego zmierzam. Tu jest jawne ładowanie w bambuko :) A patrząc, na kolejne wpisy...hmmm...widzę, że wątek zmierza w złą stronę...

Edit: Po co to się kłócić Panowie?

Edytowane przez Gedeon1974

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Popros kolege to Ci kupi na Gieldzie w Bytomiu :) Albo masz tu linaka na allegro 

 

http://allegro.pl/tarcza-do-zegarka-wolna-i6615467094.html

Jak będę potrzebował to znajdę. Ale dzięki za linka.

Ta z Twojego linka, to ze starych zapasów "zamienników", ta z aukcji o której napisałeś jest z nowego wypustu zamienników, więc nowa.

Opis aukcji się zgadza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to starszy wypust bardziej kolekcjonerki :) W Bytomiu sa nowe wypusty wiec jak co to moge Ci kupic ;)

Edytowane przez artur17087

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos tych ostatnich kłótni, dotyczących Wołen z tarczami tzw. "charkowskimi" to proszę o informację, kiedy zmieniło się nastawienie do tychże? Bo kiedy skupowałem je dwa lata temu po kilka dych sztuka, byłem odsądzany od czci i wiary jako kupujący najgorszy szmelc. Teraz chodzą po 300 zł na allegro i nagle wszystko jest ok? Kiedy nadeszła ta nagła zmiana, bo się zgubiłem?

Od kiedy nagle normalne jest, że Wostok 22k z tarczą charkowską Wołny idzie drożej niż oryginalna Wołna z rzadką tarczą w idealnym stanie w pozłacanej kopercie (o ile dobrze prześledziłem, to u korsarza oryginał poszedł wczoraj za 237 zł, podczas gdy 2809 po renowacji na współczesnych częściach za 315 zł). Żeby było jasne, opis aukcji uważam za czytelny, wynika z niego, że zegarek jest po chromowaniu, wymianie koronki, tarczy i szkła, co samo w sobie nie uważam za zbrodnię, bo kiedy produkowano zegarek Gomułka swieżo objął władzę, a ludzkość szykowała się dopiero do skoku w kosmos, ale taka nagła zmiana podejścia mnie dziwi. 

 

 

święta idą

http://allegro.pl/ideal-zegarek-rakieta-24h-pozlacany-jak-nowy-i6602965561.html#thumb/1

 

magia programów graficznych

http://allegro.pl/ladny-zegarek-radziecki-poljot-17-kamieni-datownik-i6621388030.html

Edytowane przez Sursum

Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie wczorajszej tutaj dyskusji - nie śledziłem tego na bierząco jednak przeczytałem całość.

Dwie sprawy od razu wyjaśniam.

Pierwsza - nikt w tym dziale nie będzie bezkarnie nikogo obrażał. Na takie zachowania nie będzie przyzwolenia.

Druga - aukcje allegro - nieprawidłowości proszę zgłąszać do allegro. Tutaj każdy ma swój rozum i swoje zdanie.

Nie odnoszę się do aukcji kolegów tylko ogólnie do wszystkich pokazywanych w dziale radzieckim linków z allegro.

Mamy dział  "okazje" i "nie przepłacajcie"  - oba tematy były założone wiele lat temu więc ich pierwotne założenia troszkę się zmieniły. Jednak proszę zapoznać się z pierwszym postem w danym temacie zanim się w nim napisze - czasami warto wiedzieć co miał na myśli założyciel.

 

 

A propos tych ostatnich kłótni, dotyczących Wołen z tarczami tzw. "charkowskimi" to proszę o informację, kiedy zmieniło się nastawienie do tychże? Bo kiedy skupowałem je dwa lata temu po kilka dych sztuka, byłem odsądzany od czci i wiary jako kupujący najgorszy szmelc. Teraz chodzą po 300 zł na allegro i nagle wszystko jest ok? Kiedy nadeszła ta nagła zmiana, bo się zgubiłem?

Od kiedy nagle normalne jest, że Wostok 22k z tarczą charkowską Wołny idzie drożej niż oryginalna Wołna z rzadką tarczą w idealnym stanie w pozłacanej kopercie (o ile dobrze prześledziłem, to u korsarza oryginał poszedł wczoraj za 237 zł, podczas gdy 2809 po renowacji na współczesnych częściach za 315 zł). Żeby było jasne, opis aukcji uważam za czytelny, wynika z niego, że zegarek jest po chromowaniu, wymianie koronki, tarczy i szkła, co samo w sobie nie uważam za zbrodnię, bo kiedy produkowano zegarek Gomułka swieżo objął władzę, a ludzkość szykowała się dopiero do skoku w kosmos, ale taka nagła zmiana podejścia mnie dziwi. 

 

 

Albo nie przeczytałęś wszystkich postów których już nie widać albo ich nie zrozumiałeś.

Nie chodziło o cenę (przynajmniej na początku) Chodziło o opis aukcji - od tego się zaczęło.

Właśnie z takich dowolnych interpretacji biorą się nieporozumienia. 

To za ile ktos kupuje czy sprzedaje zagarek na allegro to nas tu powinno interesować na poziomie okazji, ewentualnie rozważań czy było warto czy nie (choć to zawsze kwestia względna) Ewentualnie nowych kolegów czasami się  "prostuje" żeby nie płacili "frycowego"  Allegro rządzi się swoimi prawami i dobrze o tym wiemy. 

 

Proszę o nie wypowiadanie się już w odniesieniu do wczorajszych wydarzeń, na tym niech będzie koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem czytałem i nie wytrzymałem

za użycie słów "modki skorumpowane" co wyczerpuje znamiona oszczerstwa - odpoczynek od forum

może sie przyda dla artur17coś tam

Proszę o powstrzymanie palców na klawiaturze na przyszłość 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

"Model zegarka z okresu lotów Gargarina" Pewnie Gagarin nosił go na zmianę z Łajką :)

 

http://allegro.pl/zegarek-na-reke-poliot-chronograph-3133-i6630217945.html

Dużo wcześniej, nim w ogóle pomyśleli o produkcji tego modelu, Gagarin wąchał kwiatki od dołu ;)

A co z nią nie tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.