Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Ta osoba od lat sprzedaję na allegro i znana jest z tego, że kupuje taniej, a sprzedaje drożej (czasami można to nawet prześledzić),

 

Mam nadzieję że akceptujesz ten stan rzeczy. Jeśli nie to burzy moje podejście do życia. To chyba jest kwintesencja biznesu :). 

Ja jeśli chodzi o inwestycje to zawsze staram się kupić tanio i sprzedać drożej (kiedyś), taki mam przynajmniej plan, zresztą lubię takie gry rynkowe.

W przypadku zegarków, tych "inwestycyjnych" podchodzę dokładnie tak jak piszesz.

Dzięki różnym zbiegom okoliczności fartu, ryzyka, czasem uda się coś fajnego kupić tanio by pocieszyć się nim, długo krótko i sprzedać drożej lub choć uzyskać podobną cenę. 

Ja tych zegarków co mam do grobu nie wezmę i nie zamierzam. 

Co do 55g miałem dwa, mam jeszcze jednego, nie znam się na temat oryginalności itd, pracuje, działa nawet go nosiłem.

Jest na sprzedaż, wisi na OLX,

No i muszę ostrzec kupiłem go taniej niejako w komplecie albo jako rekompensata nie pamiętam, no i przyznam, że chciałbym go sprzedać 

drożej :). Zdjęcia bez retuszu.

Poljot 55g automatic 23 kamienie

 

No a co do retuszu zdjęć by ukryć wady to zła praktyka bo i po co? Jak widać wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, kchrapek napisał(-a):

 

Używany arbuz za taką kwotę. Ciekawie się dzieje na rynku. Może trzeba będzie niedługo sprzedać jednego z dwóch swoich ;). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku miejsce ma róznież całkiem sprytny marketing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, papax napisał(-a):

 

Używany arbuz za taką kwotę. Ciekawie się dzieje na rynku. Może trzeba będzie niedługo sprzedać jednego z dwóch swoich ;). 

Nie rynek jest normalny. Tutaj działa jak już wspomniał kolega wyżej sprytny marketing (grupa sprzedawcy na fb) i magia zdjęć.

Gwarantuję Tobie, że jeśli zdecydujesz się na sprzedaż arbuza to uzyskasz maksymalnie połowę ceny końcowej z tej aukcji.

A czuję w kościach, że cena końcowa będzie powyżej tysiąca.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie każdy może zrobić świetne zdjęcia, jak jest na grupach może pododawać posty.

P.S nie pójdzie powyżej tysiąca myślę, że przed 7 stowkami się zatrzyma. Chyba, że ktoś nieźle popłynie. Sam jestem ciekaw za ile pójdzie stawiam na 650 zeta. 2 lata temu miałem ofertę odlupienia arbuza za 5 stów, nie skorzystałem wolałem poszukać samemu, co jest według mnie fajniejsze i daje więcej satysfakcji niż pyk i wyjęcie kasy z portfela.

Panowie spójrzcie na to nie z Waszej perspektywy jako kolekcjonera/zbieracza ale z poziomu użytkownika jednego zegarka, a nie kolekcji. Chwilowy zachwyt, kasa poszła, pochwalenie i ponoszenie i nic po za tym.

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że zareklamowaliscie, już cena podskoczyła :D

Edycja 

 

Szkoda że nikt nie wrzucił linku jak sprzedawałem 8kg. Złomu zegarkowego. Może doszło by jedno zero.....  :(

:D

 

 

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, drobnypijaczek napisał(-a):

Eee to jeden z naszych! Na zdjęcie patrzę i poznaję! 

 

Pozdrawiam! :) Mam dwie sztuki, więc jedną można sprzedać skoro aktualnie jest popyt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz zobaczyłem i  uwierzyłem, że zegarki to bardzo dobra inwestycja. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaobserwowałęm  dwa zegareczki...

podam tyuły, bo aukcje trwają...

1)PIĘKNY ZŁOCONY ZEGAREK POLJOT BUDZIK ALARM SPRAWNY     2)PIĘKNY CHROM ZEGAREK POLJOT BUDZIK ALARM SPRAWNY

 

 Wytłumaczcie mi laikowi dlaczego nagle "złocony" utracił pierwsze miejsce w cenie ?

Czyżby był jakiś nie teges?

przeca JEZD złocony...


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że rozpoczął się sezon na arbuzy 😂 ten na licytacji wychodzi najdrożej, czy to znaczy że pozostałe trzeba by wrzucić do okazji🤔😂😂

Edytowane przez rysqut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, kchrapek napisał(-a):

No comments...

Dobra, dobra .... :wub:

a w myślach policzyłeś o ile wzrosła wartość Twojej kolekcji 💵💰💸


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

Dobra, dobra .... :wub:

a w myślach policzyłeś o ile wzrosła wartość Twojej kolekcji 💵💰💸

Lepsza inwestycja w Ruskie zegarki niż np. w nieruchomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi? 

Cytat

NA TEJ AUKCJI ZAPUPIMY ZEGAREK UKAZANY NA WIDOCZNYCH ZDJĘCIACH !

Do tego najważniejsze:

Cytat

199,39 złx 11 rat

i już się robi znośnie :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może jednak trafi się jakiś amatur i kupi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, zadra napisał(-a):

może jednak trafi się jakiś amatur i kupi...

Miałem napisać złośliwie, ale masz rację amatur... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedający na Alle użytkownik Verbiq.

Ma śmieci, ale raz na jakiś czas trafia się coś, co można bez napinki kupić dla siebie czy znajomego do codziennego ciorania, a nie ze względu na ogólnie pojęte piękno. 

Po czym fant przychodzi niekompletny, bez dekla, wbrew opisom i zdjęciom aukcji. Zapakowany tak, że nie ma mowy o przeoczeniu, po pierwszej wymianie zdań sprzedawca pali głupa i urywa kontakt. Oszust, jednym słowem.

 

Nie warto, nawet za mały piniądz, robić sobie kłopotów.

https://allegro.pl/uzytkownik/VerbiQ?bmatch=cl-e2101-d3794-c3683-uni-1-5-0616


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że na olx się tacy trafiają to jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale na allegro to już kolejny typek, który nie boi się negatywów - dziwne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim nazbiera negatywów to zarobi i zmieni konto, przecież teraz nikt nie ma historii, bo allegro uznało że jest nieistotna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.