Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

no to wysoko dość

 

mam wielką prośbę, jeśli ktoś z Was wypatrzy lub sam będzie sprzedawał zegarek z rzymskimi cyframi i centralną sekundą (najlepiej automat i śr. ok 36-42), nie musi być to unikat jeśli chodzi o model ale egz. w dobrym stanie

- to dajcie mi znać (wiem że powielam mój temat z http://zegarkiclub.pl/forum/topic/40007-jasna-tarcza-indeks-rzymskie-cyfry-centralny-sekundnik/ ale tam jakoś odpowiedzi brak :)

 

po prostu szukając sam właściwie każde znalezisko staram się wkleić tu gdyż jako początkujący nie znam się ani samych zegarkach ani etatowych allegro sprzedawcach.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wielką prośbę, jeśli ktoś z Was wypatrzy lub sam będzie sprzedawał zegarek z rzymskimi cyframi i centralną sekundą (najlepiej automat i śr. ok 36-42), nie musi być to unikat jeśli chodzi o model ale egz. w dobrym stanie

- to dajcie mi znać (wiem że powielam mój temat z http://zegarkiclub.p...alny-sekundnik/ ale tam jakoś odpowiedzi brak-

 

fajny chinol-

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mi nie wchodzą foty

 

618a3ff376631b7am.jpg

Edytowane przez mcfly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. chcialem unikać chińczyka ale ten wyglada bardzo spoko, mechanizmy (o ile w tym też) sa ok, woły robocze jak ktoś to określił co w przypadku takiego zegarka jest w sam raz.

 

co to za model (nazwa, nr?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. chcialem unikać chińczyka ale ten wyglada bardzo spoko, mechanizmy (o ile w tym też) sa ok, woły robocze jak ktoś to określił co w przypadku takiego zegarka jest w sam raz.

 

co to za model (nazwa, nr?)

 

Sea-gull m 186s. Jest kilka wersji stylistycznych, przynajmniej 2 rzymskie, różniące się lokalizacją datownika. Mój kosztował 780 Yuanów, więc jakieś 320 pln.

Edytowane przez mcfly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info, z tego co się zorientowałem nie do dostania w pl (ani chyba w ue) "od ręki"?

zegarek wizualnie moim zdaniem świetny choć model z datownikiem na 3 godz, jest genialny.

Jednak mimo to tę kwotę dorzucę może na fundusz stowy a tym czasem robię przymiarkę do pewnego poljota (ponad 2x tańszego).

 

Mimo to gratuluję wyszperania Sea Gulla i życzę miłego użytkowania naprawdę bardzo ładnego zegarka

 

p.s. gdybyś się go pozbywał przy roszadach w Twojej kolekcji to proszę PW :)

Edytowane przez roj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

.

Edytowane przez yasiooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obstawiam dziadka :lol:

 

Ale i tak najlepszy tekst zegarkowy był w Pulp Fiction :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co pokazałeś to wspólczesne składaki. Robione nie tyle dla armii co dla turystów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co pokazałeś to wspólczesne składaki. Robione nie tyle dla armii co dla turystów.

Heh, dzięki wielkie, wiesz, jeśli chodzi o mnie to w ogóle się znam, a byłem bardzo ciekawy :blink: Jeszcze raz dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy unikat - Drużba, czyli Kama w wersji dla Chin. http://www.allegro.pl/item915307598_kama_dla_chin_bialy_kruk.html Cena przesyłki (25 zł - list ubezpieczony) sugeruje, że cena minimalna była delikatnie mówiąc bardzo wysoka. Wygląda na to, że ktoś zgarną tą Drużbę poza aukcją, ciekawe czy to ktoś od nas ?


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostro grałeś Smoku ;) Szkoda, że nie trafiła w twoje ręce bo miała by dobre lokum ;)

 

P.S

nie walczyłem o nią wiec nie bedzie, ze Ci podbijałem cenę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tam trochę przysnajperzyć ale po raz kolejny ktoś dogadał się z Monte poza aukcją B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tam trochę przysnajperzyć ale po raz kolejny ktoś dogadał się z Monte poza aukcją B)

 

I nie byłem to niestety ja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, czy pojawi się w Najnowszych nabytkach? B)

Edytowane przez tomirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie byłem to niestety ja B)

Chyba mamy tajemniczego nieznajomego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio taka Drużba poszła za 317 USD. Nawet nie wiedziałem, że to takie drogie zegarki są

Edytowane przez aronus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba za rano było, bo post mi się zdublował B)

Edytowane przez aronus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.