Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

grzegmis

Gshock ok 450zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zapewne temat jak dziesiatki innych, rozumiem.. Mam jednak nadzieje ze mimo wszystko pomozecie:)!

 

Zatem, chce kupic gshock'a, fundusz max 450zl.

 

Zastanawialem sie nad seria ze wskazowkami tj chyba ga 110..

Choc analogowy czas nie jest wyznacznikiem (:

 

Bardzo zalezy mi na timerze z autopowtarzaniem. Moj poprzedni "zwykly" casio mial podczas kozystania ze stopera na dole podglad czasu - przydatna rzecz.

 

Autopodswietlanie, mily dodatek.

 

Wiecej jak jeden timer ? - super!

 

Kilka alarmow takze mile widziane.

 

Kolor - czarny , pasujacy do wszystkiego ale z pazurem:)

 

I to chyba tyle:p

 

Sent from my BlackBerry 9930 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam GA100 i ma chyba to wszystko co potrzebujesz


życie zaczyna się po 200...km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz dokladnie model, pytam tutaj konkretnie o czytelnosc (:

 

Moglbym cie prosic o wrzucenie zdjecia "G" na rece? Caly czas zastanawiam sie nad kolorem.

 

Sent from my BlackBerry 9930 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli funkcjonalność jest dla Ciebie istotnym kryterium, a wskazówki nie są koniecznością to pomyśl jednak nad czymś całkowicie cyfrowym, korzystanie z funkcji będzie dużo wygodniejsze niż w hybrydzie, która jest pewnym kompromisem. Może na przykład GD-350-1B?

 

A jeśli nie musi być to wielki zegarek to popatrz na G-7710 - ma dwa timery (z autopowtarzaniem i ustawianiem co do sekundy), co nie jest często spotykane w G-Shockach, ale niestety przesadnie rozbudowany stoper nie został wyposażony w podgląd aktualnej godziny. W trybie timera zegar już jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7710 to jeden z nielicznych ktory po prostu mi sie nie podoba:)

 

Twoja druga propozycja naprawde fajna:)

Niedawno widzialem post "tomaliusz'a" gdzie dodal zdjecie jednego ze swoich zegarkow. Byl to pomaranczowy G, podobny do klasyka 5600 (: nigdzie nie moge znalesc info jaki to model :P

 

A niejaki mudman??

 

Sent from my BlackBerry 9930 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

7710 to jeden z nielicznych ktory po prostu mi sie nie podoba:)

 

Twoja druga propozycja naprawde fajna:)

Niedawno widzialem post "tomaliusz'a" gdzie dodal zdjecie jednego ze swoich zegarkow. Byl to pomaranczowy G, podobny do klasyka 5600 (: nigdzie nie moge znalesc info jaki to model :P

 

A niejaki mudman??

 

Sent from my BlackBerry 9930 using Tapatalk

Masz na myśli tego? 

g-shock-gx-56-606x403.jpg

jeśli tak to do niego potrzebujesz łapy jak niedźwiedź  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tego (:!!! Wyglada rewelacyjnie.. Moj ostatni Gshock ktorego niestety juz nie mam z seri 8900 byl na mnie w sam raz (: ten bylby za duzy?? Co to w ogole za model:)

 

 

Sent from my BlackBerry 9930 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Ten pomarańczowy to GX-56..Mój nadgarstek ma 21,5cm  zegarek zapinam na 4 dziure od końca.

Jeżeli masz 17 cm nadgarstka to radze Ci zapomnieć :) Osobiście nie polecam też pomarańczowego bo sie poprostu brudzi i nie wyglada już tak kozacko -ale to jak kto lubi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gx 56 odpada, z zalem :P

 

Co do moich kryteriow, cos jeszcze mogli byscie zaproponowac ??

 

Ten GD 350 ( o ile dobrze napisalem (: ) jak na razie lider!

 

Milo bylo by polaczyc kozacki wyglad I funkcjonalnosc:)

 

Sent from my BlackBerry 9930 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gd-350 wcale nie jest az tak mniejszy od gx-56, gx wyglada na tak okazałego bo jest kwadratowy. przymierzalem jednego i drugiego i wybór padł na gx-56 a w nad garstku mam 18-18,5 cm i wyglada przyzwoicie musi sie tylko ulożyc. osobiscie polecam g-2310 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rob3rt - 2310 nie do konca wizualnie mi pasuje :) !

 

Sent from my BlackBerry 9930 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, bardzo fajny! Czyzby wlasnie mudman?

 

On w ogole jest jeszcze produkowany :)?

 

Sent from my BlackBerry 9930 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

No jak kolega ma troszke wiecej niż 450 to moze gw-9300 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze on wizualnie nie jest jakis rewelacyjny (: wole juz 9000 (:

 

Tak patrze.. 5600 ma cos w sobie! Wyglada naprawde ladnie, klasycznie.. Pytanie tylko co do jego funkcji. I jak z jego "kozackim wygladem", jak sie prezentuje (:

 

Sent from my BlackBerry 9930 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem dw-5600 fajny zegarek uproszczony do maximum duzy plus ze taimer mozna ustawic nawt na  1 sek a gx-56 minimum od minuty i tak co minute co jest dlamnie minusem

 

ogulnie seria dw należy do najprostrzych

dw-5600

dw-6900

oraz mój ulubieniec dw-9052 Dwayn Johson miał takiego w filmie sztanga i cash oraz Samuel L Jackson też w jakims filmie go nosił ale tytulu nie pamientam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda porównanie wielkości GX-56 oraz GD-350. Moim zdaniem różnica jest spora.

 

1040188d1365465491-gd-350-comparisation-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde ale on wielki.. Powiem szczerze ze wyswietlacz gd 350 prezentuje sie swietnie. Wyglada na super czytelny I wygodny.. Pytanie - czy jest autopowtarzanie timera, kilka alarmow I podglad godziny np przy timerze?

 

Sent from my BlackBerry 9930 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alarmów ma pięć (cztery zwykłe pojedyncze oraz jeden z funkcją drzemki), godzina widoczna jest i w stoperze i w timerze, w dodatku timer zintegrowany został z głównym trybem pracy zegarka - wciskasz prawy dolny przycisk i w górnej linii wyświetlacza rozpoczyna się odliczanie ustawionego wcześniej czasu. Ustawiać można go co do sekundy, ale żeby nie było za wesoło, to niestety nie posiada autopowtarzania... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aż tak wielka nie jest te przytłoczenia na pasku od gx-56 czynią go wizualnie wiekszego niż jest na zywo przezentuje sie to zupelnie inaczej.

podobnie jest hummerem h1 tez wyglada na wielkie auto ale w rzeczewistosci az tak okazale nie wyglada to te kanciaste kształy nadaja mu tej optycznej wielkosci wiem bo w Legnicy jeżdżą 3 takie i kolo jednego z nich stanąłem swoim jeepem i jakos na mikrusa nie wygladal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz mialem zamawiac gd 350... ):

 

Ze tez nie ma autopowtarzania.. Zatem jakie modele maja?? 7710 odpada :P I podobne :P

 

Sent from my BlackBerry 9930 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 mała uwaga, jesli jesteś tak niezdecydowany, to może najlepszym pomysłem byloby wejść do jakiegoś sklepu i przymierzyc, a przy okazji widziałbys je 'na żywo" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dw-9052 ma na 100% wiem bo mam ale jak z reszta to niewiem dw-5600 też ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ten szybki dostęp do timera w pewnym stopniu rekompensuje brak autopowtarzania. :)

 

 

Przejrzyj np. ofertę tego sprzedawcy, jak coś wpadnie Ci w oko to sprawdzimy pod kątem funkcjonalności:

 

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?order=p&search_scope=userItems-36040385&string=shock&us_id=36040385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybym to ja miał dzisiaj 450zl na g-shocka to bym kupil g-9000, za 450 zl kupisz zegarek zapasowy bezel i pasek i zostanie ci jeszcze na flaszke żeby oblac nowy nabytek g-9000 wyglade jak dla mnie o niebo lepiej niż gd-350 poztym ma timer z autopowtarzaniem 2 niezależne stopery

ale nie jestem tobą i chwilowo brak mi 450 zl :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.