Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

grzegmis

Gshock ok 450zl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomaliusz

To ten model -7900?

Nie, to odpowiednio G-7700 i G-7710

Maluchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to odpowiednio G-7700 i G-7710

Maluchy :)

Wiedzialem że jak wejde na forum to zaraz ktoś coś poleci i będę miał dylemat.

Czym się różnią te modele? Czy da się kupić taki model w czerwonej wersji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Wiedzialem że jak wejde na forum to zaraz ktoś coś poleci i będę miał dylemat.

Czym się różnią te modele? Czy da się kupić taki model w czerwonej wersji?

Były takie kolorki :

100_5808isve.jpg

 ale w tej chwili ciężkie do dostania, jedynie czarne (pozytyw lub negatyw) - tym się różnią te modele  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam naprawdę fajny "G" na szczuplejszy nadgarstek pasi idealnie bardzo wygodny

a to jest mój maluch :)

post-64980-0-67330400-1401821118_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ten szybki dostęp do timera w pewnym stopniu rekompensuje brak autopowtarzania. :)

 

 

Przejrzyj np. ofertę tego sprzedawcy, jak coś wpadnie Ci w oko to sprawdzimy pod kątem funkcjonalności:

 

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?order=p&search_scope=userItems-36040385&string=shock&us_id=36040385

Pozwolilem sie podpiac do tematu, gdyz szukam zegarka z praktycznie identycznymi funkcjami co kolega, a takze wymagania sa niemal identyczne;)

 

Zatem z powyzszego linku wybralem awg - m100 :) jak to z jego funkcjonalnoscia? I w ogole jak sie on sprawuje ?:)

 

Pzdr.

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze pytanie odnosnie tego podwojnego timera z modelu 7k i 7k10.

Jak to dokladnie dziala. Pierwszy timer odlicza X czasu i automatycznie zalacza drugi, nastepnie drugi odlicza X czasu i oba sa zatrzymane (drugi sie zatrzymuje i koniec?).

Czy mozna ustawic je tak, zeby drugi jak sie odliczy, automatycznie odpalal pierwszy znow, a ten automatycznie odpalal drugi - czyli dopoki sam ich nie zatrzymam - beda dzialac?

 

Drugie pytanie o modele z BT - czy one tylko inforuja o tym ze np dostalo sie wiadomosc czy potrafia pokazac tresc smsa? Jak z bateria w takich zegarkach?

 

Ja juz zakupilem swojego Dw5600 ale byc moze pozwole sobie jeszcze na jednego G za jakis czas, dla uzupelnienia koleckcji :) i bylby to raczej jak najmniejszy model, bo takie wielkie jak np te z kompasami to dla mnie przegiecie:)

 

Ktory G-shock jest tym pierwszym klasycznym okraglbym (co byla jakas reklama z nim w latach 80? bodajze) i chyba byl w barwach czarny + czerwone napisy? Czy to byly poprzednicy modeli 9052 i 9000?

BTW mczas daje swoja gware 3 lata. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna ustawic je tak, zeby drugi jak sie odliczy, automatycznie odpalal pierwszy znow, a ten automatycznie odpalal drugi - czyli dopoki sam ich nie zatrzymam - beda dzialac?

Dokładnie tak to wygląda kiedy używasz obydwu timerów, ale działają tylko do 10 powtórzeń (po 5 każdy). Żeby wyłączyć autopowtarzanie, trzeba jeden z timerów wyzerować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o timery : maksymalnie 10minut?? Nie ma mozliwosci ustawienia powiedzmy pieciu timerow (25min)??

 

Mnie osobsicie sa potrzebne timery z autopowtarzaniem do biegu interwalowego trwajacego 25min, zeby co minute zmieniac tempo biegu.. A tutaj zonk gdyz moge ustawic na maks 10minut?? Co dalej, da sie jakos szybko wlaczyc ich powtorzenie??

 

Sent from my BlackBerry 9930 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, przy takim ustawieniu odliczą tylko 10 minut. Ponownie można włączyć je wciśnięciem jednego przycisku, ale o upływie tych 10 minut i zakończeniu odliczania zegarek w żaden sposób nie poinformuje. Trzeba posiłkować się przy tym zegarem, który na szczęście w trybie timera jest normalnie widoczny. Do takich prostych interwałów z jednym czasem odliczania bardziej użyteczny byłby pojedynczy timer w DW-5600E, w którym autopowtarzanie nie ma żadnych ograniczeń.

 

AWG-M100 ma tylko prosty timer bez autopowtarzania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem przekonany ze awg-m100 ma autopowtarzanie :/

 

czyli najbardziej uzyteczny bedzie wlasnie 5600 :/ tylko jedynym jego mankamentem jest to ze mi sie specjalnie nie podoba, ale coz.. Czy jeszcze jakis model ma autopowtarzanie bez ograniczen??

 

Awg-m100 kupuje sie w sumie tylko dla WC I Solar? Bo zwykly aw-590 w zasadzie niczym innym sie nie rozni? Baa, nawet ten starszy model ma autopowtarzanie!

 

 

Sent from my BlackBerry 9930 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DW-6900 ma taki sam timer jak w 5600, ale to już sporo większy zegarek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A glx 6900 ??

 

Napalilem sie na awg m100 cholera :P

 

Sent from my BlackBerry 9930 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A glx 6900 ??

Jest autopowtarzanie i to bez żadnych ograniczeń (a przynajmniej instrukcja nic o nich nie mówi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w kazdym modelu 6900 jest autopowtarzanie?

 

Podoba mi sie dw 5600bb lecz nigdzie go nie ma - swoja droga powiesz cos o tym modelu?

 

Sent from my BlackBerry 9930 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie w każdym, np. GW-6900 autopowtarzania nie posiada.

 

DW-5600BB to po prostu jeden z wariantów kolorystycznych serii DW-5600, funkcjonalnie dokładnie to samo co podstawowy DW-5600E. Negatywowe wyświetlacze w modelach z tej serii mają raczej słabą opinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie wybor padl na serie 6900, modele ktore maja nie ograniczone autopowtarzanie:)

 

Jeszcze tylko pewna kwestia, jakie z nich sa matowe??

 

Slyszalem ze te drugie sie rysuja..

 

Sent from my BlackBerry 9930 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pojechalem do sklepu po "G", z zamyslem kupienia jednego z serii 6900, albo tez mudmana:) chcialem zmierzyc jednego I drugiego a nastepnie wybrac:)

 

I wybralem, mudman pasowal mi idealnie:) prosilem o zapakowanie I kupuje!

 

Patrze jednak jeszcze na wystawe.. Jaki fajny,maly, zgrabny - 7710!

 

Pomyslalem sobie ze przymierze jak lezy.. I szok! - jak przymierzylem tak stwierdzilem ze juz go nie zdejmuje, przeprosilem za klopot Pania , I zostalem przy 7710 ktorego nawet nie bralem pod uwage :P

 

Sent from my BlackBerry 9930 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czasem bywa :)

Oglądnięcie, przymierzenie robi czasem trochę zamieszania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w tym wypadku tak tez bylo:)

Zrobil na mnie wielkie wrazenie, dopiero jak zobaczylem go na zywo! Ten negatywny wyswietlacz w porownaniu np do g8900sh jest o niebo czytelniejszy!

 

Mnogosc jego funkcji mnie zaskoczylo, zwlaszcza w stosunku do ceny:)

 

Sent from my BlackBerry 9930 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko sie nie rysowalo szkielko I bezel, a bedzie to najlepszy zegarek swiata :)

 

Za miesiac cos eleganckiego kupie , do garniaka ( :P. ) I juz bedzie zestaw kompletny:)

 

Sent from my BlackBerry 9930 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawic autopowtarzanie timera w 7710 :P

 

Sent from my BlackBerry 9930 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz po prostu aktywować obydwa timery. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.