Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, Lincoln Six Echo napisał:

 

Ciekawy artykuł, ale i tak na końcu w pamięci zostaje przede wszystkim ankieta:

 

obraz.png.54af7cd5c2b69acc5f48bd9b47071212.png

 

Czytając dosłownie, to rozumiem, że pytają o to, czy James Bond powinien w przyszłości przejść operację zmiany płci. 😂

 

Dotychczasowy wynik:

 

obraz.png.61a5351b84d28c0566edbca859a1d0be.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Perpetuum Mobile napisał:

 

A propos ankiety...😆

 

 

2xfc2m.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

R.I.P. Mistrzu... W weekend oglądam Nietykalnych Briana De Palmy. 

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już drugi Bond :-(.
RIP.

Goodbye Mr Bond

Wysłane z mojego SM-G981B przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez bobwoj

"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie Connery zauroczył w Imieniu Róży. I świetnie zagrał gen. Urquhardta, dowódcy 1 Dywizji Powietrznodesantowej w O jeden most za daleko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Znaczy koniec świata bliski 😉 Widać z tego, Strajk Kobiet przyniósł jednak jakiś efekt 😂

A tak poza tym, to w ramach tygodnia filmowego z Seanem Connerym, dziś u mnie Goldfinger 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, fidelio napisał:

Znaczy koniec świata bliski 😉 Widać z tego, Strajk Kobiet przyniósł jednak jakiś efekt 😂

A tak poza tym, to w ramach tygodnia filmowego z Seanem Connerym, dziś u mnie Goldfinger 😁

 

Skoro piszesz o Strajku Kobiet, to i Goldfinger ma sens.   ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lincoln Six Echo napisał:

 

A za to Zamachowski niech będzie następną Bridget Jones. 😂

 

A tak na poważnie, to ja rozumiem, że są pewne nisze rynkowe, które się zapełnia i pewne przekonania społeczne i polityczne, które się wyraża w filmach. Stąd żeńskie superbohaterki, czarnoskórzy superbohaterowie, żeńskie czarnoskóre superbohaterki, szlachetni Azjaci (no bo skoro inwestują miliony w film...) itp. Ja to wszytko rozumiem, dla każdego coś miłego. Tylko kiedy robi się taką voltę w przypadku dość charakterystycznej postaci, to wtedy to już nie jest ta sama postać. Wtedy łatwo stworzyć karykaturę tej ikonicznej postaci, a protesty fanów najczęściej nie mają charakteru seksistowskiego czy rasistowskiego, ale zdroworozsądkowy.

Myślę, że dużo lepiej (i łatwiej) stworzyć nową postać i nową legendę (jeżeli się przyjmie) niż na siłę przerabiać te już istniejące. Przyjęły się wśród widowni różne superbohaterki od Marvella, przyjęła się Lara Croft, przyjęła się Ellen Ripley z Obcego, jakieś superagentki w Aniołkach Charliego też się chyba jakoś przyjęły, więc może taka droga emancypacji na ekranie jest bardziej skuteczna i mniej kontrowersyjna niż wciskanie Jamesa Bonda w sukienkę.

 

Kobiety dają radę, bo przecież jeżeli lubimy polskie kino, to i tak wszyscy wiemy, że Kopernik była kobietą. 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał:

O Jezusie Nazareński!  :D

 

nie no to clickbait. Przeciez juz od dawna było mówione ze w no time to die Bond jest na emeryturze a aktualnym 007 jest postać tej Lashany. To nie znaczy ze teraz będzie Jane Bond :P


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.