Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

xaoo

g9000 mudman - moduł 3031 - automatyczne podswietlenie

Rekomendowane odpowiedzi

czy można sprawic że naciskając przycisk MODE lub START/STOP zegarek sie podswietlał,

 

w chwili obecnej w nocy gdy chce coś przestawic/zmienić musze nacisnać LIGTH - i dopiero potem przestawiać - i musze zdążyć zanim światło zgaśnie i potem ewentualnie ponownie LIGHT.

 

funkcja autolight - w moim przypadku sie nie sprawdza - jest mi nie wygodnie

 

xaoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji.

 

dziekuje za szybką odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Dareczek02
      Witam, posiadam zegarek Casio G shock ga 100b
      Zauważyłem że na dekielku widnieje napis "Japan mov't El cased in china".
      Na klamrze od zapięcia również napis " Casio china"
      Wzbudziło to moje podejrzenia, że może to być podróbka więc tu moje pytanie czy możliwe jest, że mimo tego to oryginał? 

    • Przez Abaddon184
      Witam
      Pacjent: G-Shock GG-B100
      Problem: wskazówki godziny i minut zatrzymały się, w trybie kompasu widać jedynie symbol stopni, w trybie termometru widać jedynie jednostkę, nie działa podświetlenie.
      Zegarek zakupiony w sklepie stacjonarnym dokładnie rok temu. Trzy dni temu zauważyłem różnicę między czasem analogowym i cyfrowym. Wskazówki godziny i minut zatrzymały się. Zegarek nie chciał połączyć się z aplikacją. Reset i anulowanie sparowania nic nie dały. Gdzieś znalazłem informację, że to prawdopodobnie wyczerpana bateria. Udałem się do sklepu, w którym go kupiłem i zegarmistrz na miejscu mi ją wymienił. Spakowałem go do pudełka i dopiero w domu zacząłem go konfigurować. Zauważyłem, że nie wskazuje temperatury i kierunku, ale już bez problemu łączy się z aplikacją. Sądziłem, że to kwestia kalibracji i odłożyłem temat na później. Dzisiaj zauważyłem, że wskazówki znów się zatrzymały i do tego nie działa podświetlenie. Podczas ręcznej regulacji wskazówek przyciski działają tylko na sekundniku. Ktoś wie co mogło się stać? Czy zegarmistrz mógł coś spieprzyć czy to jednak ja? Trochę się tego obawiam, bo mocno średnio zamontował osłony teleskopów.
       
    • Przez T Atomicus
      Witam
      Jak wygląda u was podświetlenie w oryginalnym g-shocku DW-5600?
      Chodzi mi o tego zakręcanego, stalowego.
      Wydaje mi się, że kiedyś nieco lepiej mi świecił. Teraz widzę, że podświetlenie jest tylko z jednej, lewej strony. Czy tak powinno być?
      I czy można z tym coś zrobić?
    • Przez Ardius88
      Witam.
      Pada mi bateria w G-9000MS MUDMAN. Powiedzcie jak ją dobrze wymienić? Jaką baterię polecacie?
    • Przez Dewo
      Przekopałem internet, przeszedłem przez instrukcję... Nie udało mi się znaleźć tej funkcji. A teoretycznie opcja sygnału o pełnej godzinie powinna być dostępna w tym modelu. Będę wdzięczny za pomoc.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.