Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rekrut88

Casio 565RB 1AV - pytanie o autentyczność

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie

Czy ten zegarek jest autentyczny ?

 

http://allegro.pl/nowy-org-casio-565rb-1av-zestaw-producenta-i4307727590.html

 

Wiem że w polskiej dystrybucji casio nie był dostępny 

 

Ten sprzedawca oferuje więcej takich modeli np 

 

http://allegro.pl/nowy-org-casio-535sp-1av-zestaw-producenta-i4307891935.html

 

Za takie pieniądze warto by kupić ale obawiam się że to podróbki 

Proszę o opinie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia są oryginalne - w sensie że przedstawiają oryginalny zegarek

Raczej pożyczone

o niczym to nie świadczy , ale daje do myślenia

Mało komentarzy :(

Tylko jeden negatyw za to. I jeszcze nic z niego nie wynika.

 

Takie wróżenie z fusów

Jest możliwość sprawdzenia przesyłki przy odbiorze- duży plus


życie zaczyna się po 200...km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reb Bull za 349 zł?! W życiu. Nie widziałam jeszcze tak taniego modelu. Poza tym pudełko przedstawione na zdjęciach jest od serii Edifice. Red Bulle mają duże białe pudła, w których jest równie duże ciemne pudełko, w którym jest zegarek. Ja bym nie kupiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkich aukcjach daje to samo zdjęcie pudełka. Ja zawsze powtarzam, że jak są wątpliwości to lepiej dołożyć parę pln-ów i potem spać spokojnie. 


życie zaczyna się po 200...km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To podróba. Cena, opis oferty, reszta asortymentu tego sprzedawcy - wszystko na to wskazuje. Zauważ, że nigdzie nie jest wprost napisane, że to oryginał. A wspomniany w opisie certyfikat potwierdzający oryginalność jak dla mnie rozwiewa wszelkie wątpliwości - to typowe dla podróbek Casio, w komplecie z oryginałem nigdy nie ma czegoś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję dziękuję za wasze odpowiedzi  :) , a  ten  casio pytam o niego bo interesuje mnie model z niebieską tarczą 

 

 

http://allegro.pl/elegancki-zegarek-casio-ef-562d-2av-edifice-3lgw-i4308164956.html

 

 

Takie firmy jak casio podrabiają a przecież te zegarki nie mają prestiżu ,czy takie marki jak Lorus też są podrabiane ? 

Nie pytam nawet o Seiko bo to wyższa półka niż Casio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu wszystko wygląda w porządku, kupujesz od normalnej firmy, a nie przypadkowego allegrowicza.

 

Casio jest podrabiane zdecydowanie częściej niż Seiko, nie chodzi tu o prestiż marki, a o jej popularność. Z podróbami Lorusów chyba jeszcze się nie spotkałem. Jednakże nie ma co się obawiać tego faktu, wystarczy tylko omijać podejrzane oferty. Sklepy nie sprzedają podróbek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu, w mojej opinii EF-527D najciekawszy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez TonyMega
      Dzień dobry.
      Mam pytanie. Czy poniższy zegarek Omega Seamaster Aqua Terra jest oryginalny? Jestem trochę zielony w tym temacie i pytam z czystej ciekawości. Przeglądałem z ciekawości OLX i natrafiłem na taką ofertę. Czy jest autentyczna i warta uwagi?
      image;s=1000x700(3).webpimage;s=1000x700(5).webp
    • Przez Siewca
      Szukam kompletu wskazówek pasujących do Miyota 2115 (Hand size 70/120/17) może ma ktoś na zbyciu lub wie gdzie takie dostać (bez zakupów hurtowych).
      Potrzebuje je do zegarka Casio.
      Pozdrawiam
       
    • Przez Kacperer0
      Witam,
      Wie ktoś może co to za model?
      Jakiś czas temu znalazłem zegarek w szafce. Leżał tam kilka (jak nie kilkanaście) lat, dostałem go od taty na któreś urodziny. Pamiętam że był orginalny bo sam go w sklepie wybierałem.


    • Przez tromans
      Casio jeszcze z przed epoki g- shocka ( przynajmniej niektore) co funkcjonalnością wyprzedziły swoje czasy. Zegarki mierzące puls czy ciśnienie krwi. A może pilot do tv. Proszę bardzo. A aparat fotograficzny? Też jest. Odtwarzacz mp3 czy GPS.  Dyktafon czy notes elektroniczny. Jak najbardziej.  I to wszystko w latach 80 czy 90, kiedy komórek jeszcze nie było lub były  ale tylko do dzwonienia czy SMS. 















    • Przez Crach
      Witam serdecznie,
      w mojej okolicy nie mogę znaleźć żadnego zegarmistrza bądź osoby prywatnej, dlatego też uderzam w to miejsce.
      Posiadam Casio Duro i trzeba wymienić w nim baterię, jednak chciałbym mieć pełną pewność, że zegarek po takiej wymianie nadal będzie na poziomie WR 200M, a tego raczej w warunkach domowych sprawdzić się nie da.
      Przy okazji myślę również nad zmianą szkła na szafirowe, jednak zdecyduję się dopiero jeśli uda mi się znaleźć taką osobę.
      Całość chciałbym załatwić poprzez wysyłkę kurierem/paczkomatem, których koszty oczywiście pokrywam, a usługa ma się rozumieć będzie odpłatna.
       
      Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.