Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kama-21

Casio 543d-2av - gdzie kupić

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od dawna planowałem zakup Casio 543d-2av ale dopiero teraz mogę zrealizować to marzenie :D

Problem polega na tym, że... nigdzie nie mogę znaleźć tego zegarka. Patrzyłem na ofertę różnych sklepów, m.in. Time Trend, Casio Polska itp, ale nigdzie produkt nie jest dostępny :/

 

Czy znacie jeszcze jakieś dobre sklepy, gdzie mógłbym poszukać tego modelu?

Zależy mi żeby była gwarancja 3 + 3 lata :)

 

PS: szukałem na allegro i niby są te modele ale w dziwnie niskiej cenie, więc raczej nie są to oryginały (mimo iż widnieje taka informacja w opisie aukcji) :P

 

Dzięki za pomoc!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem i sprzedałem w ubiegłym roku po ponad 2,5 roku użytkowania :)

 

sR3PfXL.jpg

 

Czasami się pojawia ten model na allegro. Jest on z 2010 roku więc trzeba poszukać. 

http://allegro.pl/meski-zegarek-casio-ef-543d-1av-100m-sklep-gwar-i4318782570.html

http://allegro.pl/zegarek-casio-ef-543d-edifice-oryginalny-gw3l-24h-i4301347047.html

 

Zapytaj się u tych sprzedawców czy gdzieś nie mają jeszcze niebieskiego :) A jak nie to bierz pomarańczkę :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pytałem i niestety nie mają modelu 543d-2av :(

A niestety tylko on wchodzi w rachubę :P

 

PS: można wiedzieć dlaczego się go pozbyłeś? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znając tutejszych użytkowników to z powodu tzw. zegarkowego ADHD.

A co do Casio - z tego co się orientuję to już nie jest dostępny wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

msokol19 pewnie bardzo ciężko będzie go trafić.

 

Kama to i tak bardzo długo jak na zegarek :) Wcześniej praktycznie nosiłem jeden zegarek potem już 2, 3 i tak dalej :) Rotacja musi być :) Chociaż Edifice są bardzo dobrze wykonane może kupię jeszcze jakiegoś :) Duży minus to wystające szkło mineralne miałem na nim kilka rys niestety :( I tak jak widać na zdjęciu indeksy tachymetru też już odpadały od użytkowania. Na początku prawie nie schodził z ręki :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

msokol19 No właśnie widzę, że jest już wręcz nieosiągalny. Jedyne co mi chyba pozostaje to bacznie obserwować allegro :P

kornel91 Powiem Ci, że ja jestem typem długodystansowca (i nie mam tu na myśli związków partnerskich). Samochód, telefon i choćby zegarek staram się mieć jak najdłużej się da :)

 

Dzięki Panowie za wypowiedzi - jakby nie było bardzo pomocne.

 

miłego wieczoru (z mundialem?) życzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.