Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawie, ciekawie... :)

Trochę brakuje czegoś nad "6". Napisu Form&Function? W białym może stylizowanych cyfr "5" i "7", a może po prostu "6"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pusto i pusto, jak dajemy napisy to krzyczycie, że " co to za literatura na tarczy" :) Ma być taki czysty, nazwa go do tego zobowiązuje. Minimalistyczny jak Formmeister. Za bardzo niektórzy są przywiązani do tego co już widzieli gdzieś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba ładne - ze szczególnym wskazaniem na niebieski. Jeśli zdecydujesz się na mechanizm automatyczny - biorę chętnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie sobie juz siana z tymi autmatycznymi chronografami, pisałem wiele razy nie popełnię takowego bo to jak strzał we własną głowę. Sfinansowanie produkcji 300-400 zegarkow na mechanicznym chrono to koszty wykraczające poza mój budżet to założenie z własnych środków ok 800tys złotych tylko na jeden projekt!. Macie taką kwotę wolną ? :-) a w chinskie mechanizmy nie zamierzam się pakować. Wystarczy mi problemów jakie miałem z japońskimi a co dopiero z chińszczyzna. Każdy chinski werk trzeba rozłożyć na czynniki pierwsze i poskładać po swojemu. Do tego potrzeba zegarmistrza na pełen etat a najlepiej dwóch. Nie dysponuję takowymi.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja A bardzo fajna.

Jaka będzie cena?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperty w całości szczotkowane?

Rozmiar mniejszy nić 42 bez koronki? (chociaż tyle zdradź)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi trochę brakuje podziałki po prawej stronie w wersji b. Nie wiem czy to będzie funkcjonalne rozwiązanie. No chyba, że nie zależy nam na precyzyjnym pomiarze czasu chronografem...

Wizualnie wersja B ładniejsza, ale A z podziałką funkcjonalniejsza. Czyli albo form albo function :P

Edytowane przez szelbisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szelbisz wydaje mi się że to subtarcza sekundnika - więc funkcjonalności chrono nie ogranicza - jest duża wskazówka - a jeśli chodzi o design wygląda ładnie

Edytowane przez subarist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jak ktoś chce używać chronografu to chciałby mieć w miarę możliwości precyzyjny wynik na tarczy bez konieczności zgadywania. Chyba, że ktoś chce żeby tylko ładnie wyglądało to ok. Mi też bardziej wersja B podchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak pisze subarist. Minutnik chronografu jest po lewej stronie. Podziałki stopera są więc dokładne a sekundnik w trybie zwykłego pomiaru czasu nie jest tak istotny w wielu mechanizmach w ogóle go nie ma.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja B wygląda genialnie. Pamiętaj, lepsze wrogiem dobrego. Czekam tylko na kolejne informacje, zdjęcia i możliwość zamówienia.

 

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wersja B . Może jakaś grafika z białą tarczą .

Też uważam jak kilku kolegów wyżej , że nad szóstką czegoś brakuje. Może przy „zdobnej „tarczy nie będzie to problemem ale np. przy „czystej” jednolitej białej już tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wersja B, gdyż jest w moim odczuciu stylistycznym nawiązaniem VC do niektórych poprzednich zegarków o charakterze minimalistycznym np. Formmeistera. Moim skromnym, łączy się także zgrabnie z ostatnio wypuszczonym Architektem, dlatego proponuję zostawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wiadomo już, jak będzie wyglądał w całości "Klingert 1797 Diver Watch"  i  jaka cena zegarka? 

Edytowane przez arcziwald07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1,5 tygodnia pokażę grafiki.

Napisz przynajmniej czy na gwiazdkę będziemy mogli go mieć na ręce czy nie ma szans. Edytowane przez greenmag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.