Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

W czarnym VISie luma to jakiś żart. :(

I to nie żartobliwy komentarz. A potencjał był.

 

Kupić Uprisinga tam luma była super. Nigdy barwiona luma nie świeci dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić Uprisinga tam luma była super. Nigdy barwiona luma nie świeci dobrze.

Tylko on delikatnie mówiąc brzydki w przeciwieństwie do chyba najlepszego Twojego projektu jakim jest VIS czarny.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Visy 2.I czarnego zaś kupię bo mi się podoba.Jedynie co mogło być inne to że mógłby być trochę cieńszy.Ale i tak jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WZ.2 i WZ.3 jest już blisko realizacji. W przyszłym tygodniu dostanę części i zaczniemy składanie.

Tym razem zegarki numerowane po 100szt z obu kolorów. Cena ok 890zł.

Znaczniki na bezelach są wycinane laserowo i wypełniane białą emalią.

Zdjęcia gotowych pierwszych sztuk wkleję niedługo.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WZ.2 i WZ.3 jest już blisko realizacji. W przyszłym tygodniu dostanę części i zaczniemy składanie.

Tym razem zegarki numerowane po 100szt z obu kolorów. Cena ok 890zł.

Znaczniki na bezelach są wycinane laserowo i wypełniane białą emalią.

Zdjęcia gotowych pierwszych sztuk wkleję niedługo.

Dla mnie, z białą tarczą nr 1 :)

 

Edytowane przez arcziwald07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekam na szczegółowe zdjęcia zwłaszcza, że jestem ciekaw wersji z granatową/niebieską tarczą. 

Do tego ciekawi mnie jak będzie się prezentował bezel. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko on delikatnie mówiąc brzydki w przeciwieństwie do chyba najlepszego Twojego projektu jakim jest VIS czarny.

 

Mam uprisinga. Taki brzydki znowu nie jest. Mnie się podoba i za dnia, i w nocy... Tobie podobałby się chociaż nocą ;-)

post-108708-0-54950800-1571694595_thumb.jpg


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nocą faktycznie ładny. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na bezele wycinane laserowo od dostawcy. Bez nich nie mogę podjąć decyzji jak będą kolorystycznie wyglądały zegarki więc nie chcę wrzucać tutaj wizualizacji które mogą się za chwilę okazać nieaktualne. Jeszcze parę dni cierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AK&AK, za ile sprzedasz uprisinga? :D

 

Nigdy nie mów nigdy, ale nie planuję rozstania. Za to z czystym sumieniem go polecam ;-)


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprising jest świtny zegarkiem. Tylko na większą łapkę. Nie przyjmuję krytyki. Będę bronił do krwi ostatniej. b20a1261b672688949ba2bd17edb14d0.jpg

 

Edytowane przez opolczyk

 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprising jest świtny zegarkiem. Tylko na większą łapkę. Nie przyjmuję krytyki. Będę bronił do krwi ostatniej.

 

Koperta jest ta sama co w Vis'ie?

Vis, moim zdaniem ma dwie wady - jedną jest zaburzona proporcja wysokości i średnicy koperty - zegarek albo powinien być niższy, albo mieć większą średnicę, byłoby to bardziej korzystne, Pamiętam tez dlaczego tak się stało, bo pierwsza propozycja QV była taka że zegarek miał mieć 44mm i to, choć to tylko jeden mm, rozwiązałoby sprawę,  ale "lobby małych nadgarstków" podniosło larmo i nie dało sobie wytłumaczyć że krótkie uszy powodują iż ten zegarek mimo większej średnicy będzie świetnie leżał na łapie... no i jest jak jest...

Druga wada to wspomniana przez Dorian06 kiepska luma - i tutaj wielka szkoda że nie udało się tego poprawić bo tarcza "kanapka" daje takie możliwości że można nawalić lumy "ile wlezie"...

 

Nigdy barwiona luma nie świeci dobrze.

 

A nieprawda... ;)

 

DSC02765.jpg

 

DSC02156.jpg

 

a pacjent wygląda tak:

 

3r.jpg

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem...

 

Niemniej Vis to świetny zegarek ale, moim zdaniem Uprising nie może się z nim równać - nawet jak lepiej świeci, bo lumę w Vis'ie można poprawić, a charakteru nie da się dorobić, a Uprising to projekt, moim zdaniem, "taki se" - w porównaniu z Vis'em ;)

 

VQ - bez urazy ;)

 

DSC05225.jpg

 

DSC05278.jpg

 

DSC04600.jpg

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprising jest świtny zegarkiem. Tylko na większą łapkę. Nie przyjmuję krytyki. Będę bronił do krwi ostatniej.

 

Gratulacje pięknej kolekcji VIS-a Uprising z prototypowym włącznie. Co do stwierdzenia, iż to zegarek na większą łapkę, to i tak, i nie - moja żona na swój drobny nadgarstek zakłada go do skóry i świetnie leży, tyle, że za ciężki ;-)

 

Przepraszam za post pod postem...

 

Niemniej Vis to świetny zegarek ale, moim zdaniem Uprising nie może się z nim równać - nawet jak lepiej świeci, bo lumę w Vis'ie można poprawić, a charakteru nie da się dorobić, a Uprising to projekt, moim zdaniem, "taki se" - w porównaniu z Vis'em ;)

Dla mnie zarówno Vis pierwszej generacji, jak i Uprising są świetnymi zegarkami. To bardzo dobrze przemyślane i wykonane projekty. Najlepsze nawiązanie do historii, jakie w zegarkowym świecie widziałem... A NA TYGRYSY MIELI VISY...


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się obiema rękami pod dwoma postami Daito. Jednak wysokość mniej mi doskwiera.

Nawet myślałem, żeby zmienić lume. Tylko nie wiem czy można tarcze "rozłożyć" i później "złożyć".

 

Żałuję tylko, że nie kupiłem ze "źródełka" bo mniej zapłaciłbym.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZlyNY

AK&AK ma racje . Wszystkie wydania Visa sa doskonale. Kazde wydanie bylo inne ale wszystkie sa piekne .

Tu juz zaczyna sie dyskusja jak z submarinerem . Czy starsza ref. jest lepsza od nowej.

A moim zdaniem ktory kolwiek sie trafi to trzeba sie cieszyc ze sie go ma . Bo juz teraz trafic gdzies Visa na sprzedaz graniczy z cudem . A bedzie tylko coraz trudniej.

 

Kolego Opolczyk. Gratuluje pieknej kolekcji i deklaruje pomoc w walce  :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta jest ta sama co w Vis'ie?

Vis, moim zdaniem ma dwie wady - jedną jest zaburzona proporcja wysokości i średnicy koperty - zegarek albo powinien być niższy, albo mieć większą średnicę, byłoby to bardziej korzystne, Pamiętam tez dlaczego tak się stało, bo pierwsza propozycja QV była taka że zegarek miał mieć 44mm i to, choć to tylko jeden mm, rozwiązałoby sprawę,  ale "lobby małych nadgarstków" podniosło larmo i nie dało sobie wytłumaczyć że krótkie uszy powodują iż ten zegarek mimo większej średnicy będzie świetnie leżał na łapie... no i jest jak jest...

Druga wada to wspomniana przez Dorian06 kiepska luma - i tutaj wielka szkoda że nie udało się tego poprawić bo tarcza "kanapka" daje takie możliwości że można nawalić lumy "ile wlezie"...

 

Szanuję Twoje zdanie ALE:

- Koperta jest akurat. Mam inne, nawet 45 mm zegarki, do tego łapkę 22 mm, co sprzyja większym zegarkom. W tym projekcie jednak każdy dodatkowy milimetr stworzyłby wielką busolę. Dokładnie w tym modelu to ja bym odjął może nawet i milimetr. Wysokość zegarka jest akurat. Chroni szkło mineralne, które w ten sposób praktycznie się nie rysuje. Połowa Citizenów, które ostatnio oglądałem wyglądało słabo strasznie pod tym względem. To jest specyficzny zegarek, indriustralny. On ma wyglądać jakby był wyciosany z kawałka metalu, który pozostał po odlewie VIS'a.  Dobrze, że każdy ma swoje zdanie. Ja osobiście nie trawię zegarków OMEGA, które mają świetne proporcje ale w większości są nudne jak flaki z olejem. Gdybym miał wybrać moonwatcha albo powiedzmy dwie vratki, których mi brakuje -  mocno bym się zastanawiał. Nie wiem czy OMEGA by wygrała.

 

A jeżeli chodzi o lumę, Cztery VISY i każdy inaczej świeci. Ogólnie, ten price range nie słynie z lum wypalających oczy. Znam podobne katalogowo zegarki, które świecą trzy razy gorzej. Z mocniejszą lumą to raczej cena +1000 cebulionów. 

 

A, ogólnie masz rację, widziałem Twoje zdjęcia starego VIS'a. Jest okropny, nie fotogeniczny, luma pewnie też ściema - sprzedaj mi go!

Edytowane przez opolczyk

 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

A jeżeli chodzi o lumę, Cztery VISY i każdy inaczej świeci. Ogólnie, ten price range nie słynie z lum wypalających oczy.

...

Tu się zgodzić nie mogę. Jest kilka mikrobrandów które w podobnym pułapie cenowym świecą rewelacyjnie. I oczywiście Seiko.

 

...

Z mocniejszą lumą to raczej cena +1000 cebulionów. 

...

 

Wiesz chyba ile dzisiaj VIS jest warty.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie na tym pasku.

Co to?


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stał się cud nad cudami.

Myślałem, że już się nigdy nie uda.

W dniu dzisiejszym do moich UPRISINGów dołączył starszy brat. UDAŁO SIĘ UPOLOWAĆ W NORMALNYCH PIENIĄDZACH.

Chyba pół roku szukania!!!


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.