Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam uwazam, ze numeracja ma sens.

Jeden powód to nie ma drugiego identyczneg zegarka. Drugi to jest to w pewnym sensie gwarancja, ze nie ma ich wiecej, niz pisze producent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numeracja dodaje smaku i to normalne, bez zbędnych złośliwości.

Marcin uczciwie przedstawił proces "przydzielania" numerów i mnie to ułatwia przełknięcie nr w ostatniej dziesiątce - choć też chętnie widziałbym się w pierwszej (też byłem jednym z pierwszych wpłacających). Może kolejnym razem zmontować należy wszystkie i wtedy rozpocząć sprzedaż? Nie wiem, nie znam się...

 

Także żałuję i szanuję szczerość - przyznaję to szczerze, narażając się na kąśliwe uwagi - dziękuję jednakże za szybką wysyłkę.

 

Co do zegarka, to bardzo mi się podoba.

 

Niebieski ma bardzo ciekawy odcień (mam Wz.3), polerowana koperta jest świetna, czarny bezel pomniejsza optycznie całość i daje bardzo fajny efekt. 

 

Mimo tej samej koperty co Wz.1 mamy dwa inne zegarki i ta różnica też bardzo cieszy. ...a w tym roku nie planowałem posiadać ani jednego, ani drugiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz denerwowac? Spoznilem sie na niego i teraz placze w poduszke noc w noc ... z Formmeisterem to samo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV - rada jest prosta. Nie numeruj więcej. Po co to komu?

Dla mnie numeracja też jest zbędna.

 

Ja tam uwazam, ze numeracja ma sens.

 

Jeden powód to nie ma drugiego identyczneg zegarka. Drugi to jest to w pewnym sensie gwarancja, ze nie ma ich wiecej, niz pisze producent.

Zawsze może być informacja "jeden z ....". Gwarancja, że zegarków wyprodukowanych jest tyle, ile zadeklarował producent opiera się na zaufaniu do producenta i jego uczciwości. Nieuczciwy zawsze może zamiast np. 100 zrobić 200, albo 2000 sztuk z powtórzoną numeracją... kto Chińczykowi zabroni ;-)


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz denerwowac? Spoznilem sie na niego i teraz placze w poduszke noc w noc ... z Formmeisterem to samo ...

No bo Formmeister to chyba najciekawszy z wszystkich modeli VC :)

 

e1c75eefa4678b856c80340d34bc581b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz denerwowac? Spoznilem sie na niego i teraz placze w poduszke noc w noc ... z Formmeisterem to samo ...

Długo polowałem na formmeistery. O samej marce dowiedziałem się przypadkiem widząc formmeistera night blue w internetach:-) Jak ja do niego wzdychałem :-) Jak ubolewałem, że nie trafiłem na niego 3 miesiące wcześniej. Na szczęście udało się trafić fajne egzemplarze na rynku wtórnym

 

f3de7aa8c34bf4e88cfc4c1626b70b71.jpg7f8e37fdc2fb9e3e2675b9adda1bef49.jpg

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez ____ghost____

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie numeracja też jest zbędna.

 

Zawsze może być informacja "jeden z ....". Gwarancja, że zegarków wyprodukowanych jest tyle, ile zadeklarował producent opiera się na zaufaniu do producenta i jego uczciwości. Nieuczciwy zawsze może zamiast np. 100 zrobić 200, albo 2000 sztuk z powtórzoną numeracją... kto Chińczykowi zabroni ;-)

Mysle, ze fani Vratki to jednak stosunkowo waskie grono. Taki walek by juz na pewno wyszedl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki koledzy - naprawde  :P

 

Wiem gdzie uderzac kiedy wsparcie potrzebne  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze może być informacja "jeden z ....". Gwarancja, że zegarków wyprodukowanych jest tyle, ile zadeklarował producent opiera się na zaufaniu do producenta i jego uczciwości. Nieuczciwy zawsze może zamiast np. 100 zrobić 200, albo 2000 sztuk z powtórzoną numeracją... kto Chińczykowi zabroni ;-)

 

Ale taki numer z numeracją można zrobić tylko raz :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy ktoś mógłby wrzucić foto obok siebie Architekta i RoyalEurope? Rozważam coś z jasną tarczą (więc architekt ma fory), ale tarcza RE też mi sie podoba...

A proszę bardzo. 30c51b4ff9637a82afa9a7837b9dafa8.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Długo polowałem na formmeistery. O samej marce dowiedziałem się przypadkiem widząc formmeistera night blue w internetach:-) Jak ja do niego wzdychałem :-) Jak ubolewałem, że nie trafiłem na niego 3 miesiące wcześniej. Na szczęście udało się trafić fajne egzemplarze na rynku wtórnym

 

 

Gratulę. 

 

Mam czarnego i niebieskiego. Szarego i białego miałem okazję kupić z pół roku temu i popełniłem życiowy błąd...

Do dziś w ramach pokuty regularnie wbijam sobie drzazgi pod paznokcie.


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, Panie... Toś Pan pokazał 

 

Dzis akurat na łapce był RE. Wczoraj PM. Poluję na rocznicowego...


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A proszę bardzo.

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu

Bardzo dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo Formmeister to chyba najciekawszy z wszystkich modeli VC :)

 

No to będę miał okazję się przekonać, gdyż właśnie dorwałem niebieskiego gada :) Jeszcze trochę i wygonią mnie z domu :) albo gdzieś zamkną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@QuadrifoglioVerde

Podpytam jeszcze przyjaciela dyskretnie, podsyłając mu oba modele WZ, czy niebieski czy zielony by wolał (tak wytnę zdjęcie, żeby tylko fragment było widać) i jak stwierdzi, że ładny i kolor któryś wybierze, to zamówię od razu dwa, jak proponowałeś :) Numery nie muszą być te same, sobie wezmę zielony, tylko kwestia tego, który kolor mu przypasuje - dziś/jutro będę wiedział, bo jeśli niebieski, to niebieski, jeśli zielony, to dwa zielone :). I trzymam za słowo, że na moim, delikatnym dziewczęcym, nie pasującym do mojej osoby i charakteru nadgarstku będzie wyglądać dobrze. Max do końca tygodnia złożę zamówienie na oba, jak tylko dowiem się, jaki kolor życzy sobie on. Mam nadzieję, że do niedzieli czy soboty, nie wykupią wszystkich. :) To będzie moja pierwsza Vratka, ale zapewne nie ostatnia - ogólnie, mimo, że jestem laikiem jeśli chodzi o zegarki (głównie dużo wiedzy nabyłem na forum), a marki nie znam, poza tematami tutaj, to generalnie jestem bardzo pozytywnie nastawiony do was, jako firmy. Może jakaś taka otoczka, aura, pewnie też opinie zadowolonych użytkowników, którzy cenią te zegarki, a widziałem, że mają też rarytasy innych marek, więc ich zdanie musi nieść ze sobą wagę. :) Tak się rozpisałem, bo może przyda się moje zdanie jako typowego "laika", ale też i potencjalnego klienta - spodobało mi się. A, trudno, już podczas pisania tej wiadomości, się zdecydowałem - biorę dwa, w dwóch kolorach dla siebie, już Ci wysyłam na stronie wiadomość. Najwyżej domówię trzeci na prezent dla przyjaciela. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mamy podobnie, jeśli chodzi o pracę. :) Dzięki, dostałem. Za dnia ureguluję wszystko o ludzkiej porze.

Jak wszystko opłacę/zegarki dotrą to wrzucę fotki obu dla wszystkich. Jeszcze się nad tym Klingertem zastanawiam, dobrze, że mam jeszcze sporo czasu zanim wyjdzie, żeby wyjaśnić dziewczynie, dlaczego po tych dwóch, jeszcze trzeci zegarek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Africa, najładniejsza jaka miałem

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

Czerwone przeszycia bardziej by pasowały do kierownicy. Zamieniamy się? ;)

post-111062-0-29224100-1574235166_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.