Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Vratislavia

Designed in Poland

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2855 odpowiedzi w tym temacie

#2841 klm

klm
  • Nowy Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 04 grudzień 2019 - 10:19

OT - czy jest możliwe dopasowanie bransolety do Royal Europe? Ktoś, coś?
  • 0

#2842 ZlyNY

ZlyNY
  • Użytkownik
  • 75 postów

Napisano 04 grudzień 2019 - 12:15

Nie muszę, to prawda. Dlatego jeśli tylko będę miał możliwość zapoznania się z RE na żywo, to z pewnością się nad nim pochylę ;)

Nic nie stoi na przeszkodzie. Ale też nie mam szczególnego ciśnienia na poświęcenie kilkudziesięciu godzin na opracowanie, nagranie i montaż recenzji :) Pożyjemy - zobaczymy.

W takim razie  czekamy z niecierpliwoscia . Tym. bardziej ze mam wrażenie iz na Twoim kanale  polskie. firmy zegarkowe. sa traktowane troszkę po" macoszemu".

• 0

#2843 oprzemyslaw

oprzemyslaw
  • Użytkownik
  • 4835 postów
  • Gadu-Gadu: 7053849

Napisano 04 grudzień 2019 - 12:51

Zapytam: ktoś posiada ?

AVANTGARDE SPORT

Jak się nosi? Do czego zakłada?

Trochę mnie kusi, bo podoba mi się wzór, ale potem sobie myślę... i do czego to założę  :wacko:  i nie jestem przekonany do jakiego stroju by pasował...

Niestety w internecie nie ma zbyt wiele fotek, poza stroną producenta.

• 0

#2844 opolczyk

opolczyk
  • Użytkownik
  • 83 postów

Napisano 04 grudzień 2019 - 13:25

Zapytam: ktoś posiada ? AVANTGARDE SPORT
Jak się nosi? Do czego zakłada?
Trochę mnie kusi, bo podoba mi się wzór, ale potem sobie myślę... i do czego to założę :wacko: i nie jestem przekonany do jakiego stroju by pasował...
Niestety w internecie nie ma zbyt wiele fotek, poza stroną producenta.

Mam obie wersje. Czarna to cudowny zegarek sportowy. Polówka, czy ciemna koszula jest idealna. To nie jest zegarek z typu eleganckich. Tu raczej stawiam na niebieskiego. Z jaśniejszym brązowym krokodylem jest super. Dżinsy czy nawet jaśniejsze koszula. Robi robotę.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
  • 1

#2845 JacekPrzemysław

JacekPrzemysław
  • Nowy Użytkownik
  • 10 postów

Napisano wczoraj, 08:38

To, to, to to, to, ten zegarek, tym zegarku, ten zegarek, tym zegarku. I tak w kółko. Nie da się typa słuchać.

Tak, że tak moi Kochani...

Faktem jest, że to jedyny kanał polskojęzyczny, który recenzuje zegarki droższe niż Casio I Citizen.

ZiP nie liczę, bo jak ktoś napisał wcześniej, to raczej dodatki do opublikowanych wcześniej recenzji.

Użytkownik JacekPrzemysław edytował ten post wczoraj, 08:51

• 0

#2846 Kopzz

Kopzz
  • Użytkownik
  • 79 postów

Napisano wczoraj, 10:34

Faktem jest, że to jedyny kanał polskojęzyczny, który recenzuje zegarki droższe niż Casio I Citizen.

Ale żadna Vratislavia nie jest droższa niż Casio czy Citizen :P 

• 0

#2847 _danek_

_danek_
  • Użytkownik
  • 54 postów

Napisano wczoraj, 11:12

Hmm... B)  Widzę, że temat recenzji zegarka Royal Europe na kanale "Szafirowe Szkiełko" wciąż powraca. Nie było to najlepsze studium czasomierza jakie kiedykolwiek obejrzałem. Ale jedno trzeba przyznać i docenić to: chłopakowi CHCIAŁO SIĘ poświęcić swój czas i przygotować ten materiał bez żadnej (prawdopodobnie) motywacji o charakterze materialnym.

Życzę wszystkim (i sobie, oczywiście) tylko najlepszych recenzji pod każdym względem: formy przekazu, sposobu wysławiania się (piękna polszczyzna mile widziana), aparycji recenzenta (znam osoby, które uwielbiają brunetki z dużym biustem), a przede wszystkim recenzji RZETELNYCH (wszak większość tych audycji zawiera lokowanie produktu).

• 5

#2848 floyd

floyd
  • Użytkownik
  • 907 postów

Napisano wczoraj, 13:31

Osobiście najładniejszym zegarkiem od Vrati....   jest RE, później srebrna kostka :-).

• 0

#2849 grzesiek80

grzesiek80
  • Nowy Użytkownik
  • 1 postów

Napisano wczoraj, 15:15

Jako że piszę po raz pierwszy to serdecznie witam wszystkich na forum.
Gdyby ktoś przegapił, to na YT wysyp filmików z dostępnymi zegarkami VC na ręku. Jak dla mnie super pomysł, można zobaczyć jak leży na nadgarstku. Zdjęcia i rendery nie zawsze to dobrze oddają...
  • 0

#2850 oprzemyslaw

oprzemyslaw
  • Użytkownik
  • 4835 postów
  • Gadu-Gadu: 7053849

Napisano wczoraj, 15:27

Jako że piszę po raz pierwszy to serdecznie witam wszystkich na forum.
Gdyby ktoś przegapił, to na YT wysyp filmików z dostępnymi zegarkami VC na ręku. Jak dla mnie super pomysł, można zobaczyć jak leży na nadgarstku. Zdjęcia i rendery nie zawsze to dobrze oddają...

Właśnie, super, że  QuadrifoglioVerde czyta forum :) https://www.youtube....=em-uploademail

Dzięki.

• 0

#2851 QuadrifoglioVerde

QuadrifoglioVerde

Weteran

• Użytkownik
  • 13189 postów

Napisano wczoraj, 15:39

Tak postaram się wrzucić wszystkie aktualnie dostępne modele na Youtube. Tylko cholerka nie jestem zadowolony z jakości tych video.

Nagrywam w HD, dodasz jakiś filtr wyrównujący balans bieli i już masakrę Ci robi z video.

• 1

#2852 cezary1976

cezary1976
  • Nowy Użytkownik
  • 47 postów

Napisano wczoraj, 16:01

Może Krzysiek Humeniuk z Tiktalk mógłby doradzić?
  • 0

#2853 QuadrifoglioVerde

QuadrifoglioVerde

Weteran

• Użytkownik
  • 13189 postów

Napisano wczoraj, 16:17

Bez urazy, ale recenzowanie zegarka, którego nie da się kupić, średnio ma sens. Przynajmniej moim zdaniem ;) Ale zapiszę sobie Twoją propozycję i jeśli znajdę wolne przebiegi w ramówce to się odezwę. Dzięki :)

Witaj Krzysztofie. Przyznam, że dzisiaj pierwszy raz obejrzałem Twój film na Youtube ( akurat ten dotyczący Microbrands ) i z jednej strony muszę przyznać, że masz sporą wiedzę i sporo z Twoich spostrzeżeń jest jak najbardziej trafnych. W kilku jednak aspektach się mylisz. Nie chodzi tutaj o odmienne zdanie bo masz prawo mieć swoje ale o zwyczajne mijanie się z faktami. Nie wiem czy celowe czy nie bo być może po prostu stosujesz ogólniki i wrzucasz do jednego worka wszystkie micro-marki. Doskonale sobie zdaję sprawę, że jak człowiek raz się zrazi to już w głowie próbuje sobie tworzyć obraz całego rynku ( w tym przypadku polskich marek ). Otóż mikro-marki mają wiele wspólnych cech ale też wiele różnic. Mało tego dwa modele tej samej marki także potrafią być inne jakościowo z uwagi na cenę i co za tym idzie inny dobór dostawców przy konkretnym projekcie.

Najbardziej zabolał mnie zarzut braku rozwoju. Na mojej stronie internetowej w dziale archiwum nie ma moich pierwszych zegarków jakie popełniłem tj Heritage Chrono Serii 1 - wiesz dlaczego ? Ano dlatego, że trochę się ich wstydzę, dzisiaj zrobiłbym je inaczej, uczyłem się produkcji na tym modelu. Wiem, że mimo mojego krytycznego spojrzenia i tak cieszą kupujących a na rynku wtórnym trzeba za używane dac minimum 2-krotność ceny w jakiej były sprzedawane pierwotnie. Wiesz czemu zyskały na wartości ( z resztą nie tylko one ) ponieważ i tutaj koleny Twój zarzut muszę podważyć. Limitacja to u mnie nie jest bujda na resorach i nie wynika tylko z tego że więcej i tak nie byłbym w stanie sprzedać. Oczywiście sa projekty które podobają się bardziej lub mniej i sprzedają się lepiej lub gorzej ale praktycznie wszystkie nasze modele gdy są wyprzedane to albo trzymają cenę albo zyskują. Jest kilka modeli o które zapytania dostaję non stop na firmową skrzynkę, czy doprodukuję. Moja postawa zawsze jest twarda, nie ma mowy! Są modele które spokojnie sprzedałbym w tysiącach egzemplarzy a powstało ich tylko 100-200szt. Oczywiście wzrost wartości zegarków nie jest normą wśród micro-brands i większości to pewnie nie dotyczy ale miałem to szczęście, że u mnie to zachodzi z czego bardzo się cieszę.

Rozumiem, że montaż video kosztuje mnóstwo czasu i ze swojej pracy chciałbyś czerpać profity ( to normalne! nie wstydźmy się tego! ), niestety od samego początku marki mam model sprzedaży pozbawiony marketingu. Liczę po prostu na klientów którzy polecają moje wyroby innym. Mam obsesję na punkcie jakości więc moje zegarki są coraz lepsze i myślę, że stali klienci którzy mają kilkanaście moich zegarków to widzą. Oczywiście nie zawsze jestem zadowolony ze wszystkiego, zdarzają się jakieś małe wpadki ale przy produkcji w Azji i chcąc tworzyć zegarki atrakcyjne cenowo trzeba czasem odpuścić ponieważ w przeciwnym razie projekt nigdy nie powstanie. Nie zrobisz Patka za 800zł - mimo to próbuję :-) i non stop nękam dostawców. Jeśli będziesz chciał obiektywnie zrecenzować jakiś nasz produkt to zapraszam do kontaktu, owszem nie możesz liczyć na profity bezpośrednio ode mnie ale klikalność też jest ważna :-) wiesz o co chodzi...reklam masz sporo na kanale mimo wszystko coś tam wpadnie. Ja grzecznie reklamy obejrzałem :) chociaż jak na jeden filmik były ich aż 3 lub 4. Ale rozumiem... Tyle na razie :-)

Może Krzysiek Humeniuk z Tiktalk mógłby doradzić?

Nie chcę mu robić konkurencji. Jak moje byłby tak dobre to nikt by Krzyśka nie oglądał :-) ;-)

Użytkownik QuadrifoglioVerde edytował ten post wczoraj, 16:17

• 3

#2854 Szyszkops

Szyszkops
  • Użytkownik
  • 1781 postów

Napisano wczoraj, 16:27

Bez urazy, ale recenzowanie zegarka, którego nie da się kupić, średnio ma sens. Przynajmniej moim zdaniem ;) Ale zapiszę sobie Twoją propozycję i jeśli znajdę wolne przebiegi w ramówce to się odezwę. Dzięki :)

Wyjaśnisz dlaczego ? Poza tym to przecież nie tak, że nie da się go kupić - nie da się go kupić tylko od producenta, bo limitacja się skończyła.

Użytkownik Szyszkops edytował ten post wczoraj, 16:35

• 0

#2855 clusca

clusca
  • Użytkownik
  • 1402 postów

Napisano wczoraj, 16:39

Zapytałbym inaczej. Którego zegarka nie da się kupić? To, że nie jest dostępny jako nowy u producenta, nie oznacza z automatu, że nie da się go kupić. Ok, wiem, że chętni na VIS-a są innego zdania, ale może kiedyś się uda ;)

Chętnie bym poczytał lub obejrzał opinie na temat już wyprzedanych zegarków VC, bo z pewnością jest kilka modeli, na które bym zapolował :)

• 0

#2856 Szyszkops

Szyszkops
  • Użytkownik
  • 1781 postów

Napisano wczoraj, 16:41

Chętnie bym poczytał lub obejrzał opinie na temat już wyprzedanych zegarków VC, bo z pewnością jest kilka modeli, na które bym zapolował :)

Nie ma szans, nie opłaca się
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych