Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

 Pilota tez bym nabyl. Duzego, klasycznego, manuala.

Tutaj też jestem jak najbardziej za - pod warunkiem że zegarek będzie miał minimum 44mm  będzie więcej niż 20mm w uszach :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj też jestem jak najbardziej za - pod warunkiem że zegarek będzie miał minimum 44mm  będzie więcej niż 20mm w uszach :D

 

 

20mm przy kopercie 44 to bezsens.

22 musi być


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20mm przy kopercie 44 to bezsens.

22 musi być

Wiem że bezsens - ale... sam wiesz jak jest "lobby cienkich pasków" czuwa  :D  - w sumie najlepiej by wyglądało 24mm w uszach przy 44mm - Mam pilota stenka on ma 22mm w uszach i jest średnio... :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna jest pomysł na pilota, a w zasadzie jego design tarczy ( nie typowo pilotowaty - żadne A i B-uhry jakich jest po prostu cała masa ). Pytanie czy idziemy w taniego kwarca do 480zl czy mechanika 900-1000zl.

Wolałbym kwarca bo na mechanika cięzko będzie uzbierać odpowiednią ilość chętnych. A i portfele mogą nie wytrzymać bo VIS i Formmeister musza powstac. Coś by pewnie odbyło się kosztem czegoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To widac,że trzeba będzie ostro pracowac w nowym roku, żeby zarobic na wszystkie pomysły Marcina :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zalewie pozytywów na temat zegarka mało kto zauważa równie fajne stylistycznie pudełko! Brawo, jako varsawianista szczerze zazdroszczę takiego pomysłu, świetnie wyszło!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zalewie pozytywów na temat zegarka mało kto zauważa równie fajne stylistycznie pudełko! Brawo, jako varsawianista szczerze zazdroszczę takiego pomysłu, świetnie wyszło!

 

Bo warszawiacy mają podobną "sentymentię" do historii :-) co świadomi wrocławianie To samo zdjęcie z pudełka jest wrzucone na facebook, robiłem sam :D, zostało tylko wysaturowane.

Cała strona www, będzie utrzymana w takiej konwencji, layout jest gotowy ale nie mam czasu zapełnić danymi :-(

Przydałby mi się od tego człowiek :D

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście lubię trzymać zegarek w oryginalnym pudełku, już kiedyś niektórzy  koledzy pisali, że jest to mało znaczący dodatek, który ląduje w kącie.

W moim przypadku tak nie jest, jeśli oczywiście budżet by na to pozwolił odszedł bym od tego typu opakowania i nie chodzi tu o żaden przerost formy nad treścią jak na przykład w TX ale o coś ciekawszego niż karton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna jest pomysł na pilota, a w zasadzie jego design tarczy ( nie typowo pilotowaty - żadne A i B-uhry jakich jest po prostu cała masa ). Pytanie czy idziemy w taniego kwarca do 480zl czy mechanika 900-1000zl.

Wolałbym kwarca bo na mechanika cięzko będzie uzbierać odpowiednią ilość chętnych. A i portfele mogą nie wytrzymać bo VIS i Formmeister musza powstac. Coś by pewnie odbyło się kosztem czegoś.

 

 

Kwarc


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pilota to zdecydowanie wolałbym mechanika, nakrecanego ręcznie z taką wielką koronką. Kwarcowy pilot do mnie nie trafia. Design może być ok, ale nie będzie takiej radości z użytkowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się kolegą powyżej. Fajny mechaniczny, ręcznie nakręcany pilot to jest to. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z mechanizmami z recznym naciągiem jest problem niestety. Japońscy producenci werków nie mają nic do zaproponowania.

Unitas - za drogi i zegarek musi miec min 42mm aby sie zmiescil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie ma daty.

No i świetnie... jeden punkt do dyskusji mniej :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilot mechanik. 44mm srednicy z duza koronka w ksztalcie diamentu. W uszach 22. Totalny klasyk. Kwarc nie pasuje do pilota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie zrobimy pilota 44mm takich jest pelno i zazwyczaj kiepsko leza na nadgsrstkach przecietnych. Mysle raczej o pilocie kosmicznym a nie fligerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilot mechanik. 44mm srednicy z duza koronka w ksztalcie diamentu. W uszach 22. Totalny klasyk. Kwarc nie pasuje do pilota.

 

Tylko nie 44. To wyglada fatalnie i to nie tylko na mniejszych nadgarstkach.

A ten werk od myioty fajnie wyglada w wersji szkieletowej. Moze zostawic transparentny dekiel? W przeciwienstwie do innym myiot tutaj mozna nacieszyc oko

Edytowane przez maze123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie 44. To wyglada fatalnie i to nie tylko na mniejszych nadgarstkach.

A ten werk od myioty fajnie wyglada w wersji szkieletowej. Moze zostawic transparentny dekiel? W przeciwienstwie do innym myiot tutaj mozna nacieszyc oko

 

To prawda, wygląda OK, z daleka można pomylić z 3133 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mozna zasugerowac jakies inspiracje to moze Sinn 556A. Dla mnie rewelka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie 44. To wyglada fatalnie i to nie tylko na mniejszych nadgarstkach.

 

Średnica 44mm w zasadzie nie ma znaczenia - to czy zegarek dobrze leży na nadgarstku czy leży średnio zależy od wyprofilowania koperty, a dokładniej od kształtu uszu... ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.