Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

No ładniutki, ale 480p? :D

 

No właśnie to mnie zadziwia. Nagrane Iphone w HD 1080p po przeslaniu do youtube max 480 sie zrobiło. Nie mam pojęcia o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to mnie zadziwia. Nagrane Iphone w HD 1080p po przeslaniu do youtube max 480 sie zrobiło. Nie mam pojęcia o co chodzi.

Spróbuj Vimeo... :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to mnie zadziwia. Nagrane Iphone w HD 1080p po przeslaniu do youtube max 480 sie zrobiło. Nie mam pojęcia o co chodzi.

 Youtube teraz wszystko tnie, na dodatek wyłączyli własne edytory obrazu (kontrast, stabilizacja itp).


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super filmik.

Wiem, że teraz na topie jest kostka ale Rocznicowy też fajny. :-)5c51563894d2f30b0da4a5f2426625e2.jpge965b072c37737e8c2dca8a2f4f61511.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super filmik.

Wiem, że teraz na topie jest kostka ale Rocznicowy też fajny. :-)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Piękny :) Edytowane przez Podróżnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesień

 

138ca2be93a21d754de9b916fad011c9.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super filmik.

Wiem, że teraz na topie jest kostka ale Rocznicowy też fajny. :-)

Fajny i na czasie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem otwarcie że zamówiłem ten zegarek dla polerowanej koperty ale ten cały czarny bezel wygląda bardzo słabo. Dla mnie taka alternatywa jak w pytaniu spowoduje że będę zmuszony wycofać zamówienie. Możliwe że na żywo cały czarny bezel wygląda dobrze ale na tych zdjęciach moim zdaniem nie... Czym jest spowodowana ta nagła zmiana w przededniu dostaw?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spowodowana tym, że ja zegarek widzę na żywo. Jakby ode mnie zależało to najbardziej efektowne jest połączenie czarnego bezela z polerowaną kopertą, ale po przeprowadzonej ankiecie na fb widzę, że 80% ludzi chce całą szczotkowaną. Cała polerowana włącznie z bezelem wydaje się zbyt bling bling i wygląda znaczne taniej niż pozostałe dwie propozycje. Nie dogodzę wszystkim to pewne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo na zdjęciach lepiej wygląda szczotkowana koperta. Może musisz do ankiet pokazywać filmiki?

Ciekawe jak wygłądałby cały w tej matowej czerni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to będzie szczotkowana, skrócona delikatnie będzie także koronka i przyciski w finalnej produkcji.

 

Na razie wygląda to tak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jak będzie wyglądała kostka po czasie. Optycznie dużo jest tej powierzchni polerowanej. Stal chirurgiczna łapie mniej rysek?^_^

Edytowane przez winder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to będzie szczotkowana, skrócona delikatnie będzie także koronka i przyciski w finalnej produkcji.

 

Na razie wygląda to tak:

 

Witam

A jest szansa żeby była do tego zegarka tez bransoleta??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzięki @AspirantS w mojej kolekcji pojawiła się pierwsza Vratka. Wątek obserwowałem już od dawna i wiem, że nie będzie ostatnia  :D

post-94220-0-71602400-1542405255_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od piątku kosteczka była u mnie.

Wrażenia mam bardzo podobne do Roberta. Generalnie - bardzo, bardzo fajny projekt. Zaskoczyła mnie tarcza. Jak chyba większość liczyłem, że w objazd ruszy czarna, ale na żywo ta jasna prezentuje się świetnie. Mi osobiście do gustu bardzo przypadły wskazówki (ich kształt). 

Pasek - jakościowo faktycznie taki sobie (jest już postrzępiony lekko, ale wyraźnie), natomiast co do samej koncepcji materiału (nie skóry) jestem za. Moim zdaniem bardzo trafiony pomysł (plus za białe przeszycia).

 

No i minus - podobnie jak Robert. Ja wolę jednak nieco mniejsze zegarki (nadgarstek mam ok 18,5 cm) i nie mówię, że tego nosi się niewygodnie, bo jest bardzo w porządku. Jest jedno ale. Dla mnie mógłby być mniejszy - byłby wtedy delikatniejszy, łagodniejszy, ale to mój osobisty odbiór. Co ciekawe zegarek był też mierzony przez dziewczynę z mniejszym nadgarstkiem i stwierdziła, że jej pasuje. A nawet, że u niej wygląda lepiej niż u mnie , bo zakrywa jej prawie równo cały nadgarstek.

 

Generalnie - bardzo fajny projekt. Wrzuciłem fotki na IG i widać, że ludzi zainteresował.

No i jeszcze jeden plus - dla Marcina za taką akcję. Dzięki  :)  

post-48855-0-90709600-1542569360_thumb.jpeg

post-48855-0-23550800-1542569367_thumb.jpeg

post-48855-0-13390400-1542569374_thumb.jpg

post-48855-0-52373100-1542569383_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzięki @AspirantS w mojej kolekcji pojawiła się pierwsza Vratka. Wątek obserwowałem już od dawna i wiem, że nie będzie ostatnia  :D

Zacząłeś od najbardziej, moim zdaniem, udanej wersji - ciężko będzie "ją przebić" ;)

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłeś od najbardziej, moim zdaniem, udanej wersji - ciężko będzie "ją przebić" ;)

Teraz w planach mam S.8 Astronauta, ale w kręgu zainteresowań są jeszcze S.1 Heritage Chrono (panda), S.3 Dark Grey i S.7 Falcon.

Pewnie narażę się wielu forumowiczom ale zupełnie nie przemawiają do mnie wersje Chrono Royale S.9-S.11 .

I pytanie do posiadaczy "późniejszych" wersji: czy szafir w nich jest płaski jak w S.3 czy wypukły?

Edytowane przez BartasW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasze klasyczne chronografy powrócą w 2019r , zastanawiamy się nad jedną z tych wersji:

 

46506203_2199717690285378_48257137993842

 

46505729_2199717696952044_56455950057592


Teraz w planach mam S.8 Astronauta, ale w kręgu zainteresowań są jeszcze S.1 Heritage Chrono (panda), S.3 Dark Grey i S.7 Falcon.

Pewnie narażę się wielu forumowiczom ale zupełnie nie przemawiają do mnie wersje Chrono Royale S.9-S.11 .

I pytanie do posiadaczy "późniejszych" wersji: czy szafir w nich jest płaski jak w S.3 czy wypukły?

 

Od serii S.4,S.5,S.6,S7 szafiry są wypukłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV dziękuję za szybką odpowiedź, jeśli zaś chodzi o Chrono S.13 - zdecydowanie koperta srebrna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy wygląda super,  to brąz czy pvd? Drugi jak na mój gust trochę zbyt monotonny ,brakuje jeszcze czegoś brązowego - może indeksy, albo bezel?

Edytowane przez Schioedtei

2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.