Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy wygląda super,  to brąz czy pvd? Drugi jak na mój gust trochę zbyt monotonny ,brakuje jeszcze czegoś brązowego - może indeksy, albo bezel?

 

Być może bezel, przygotowujemy taką wizualizację. Szczotkowane ROSEGOLD, wyglądać będzie jak miedź.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Two tone mi osobiście bardzo nie leży. Zatem albo cały stalowy albo cały pvd. Poza tym pięknie

Edytowane przez Triptical

Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Nasze klasyczne chronografy powrócą w 2019r , zastanawiamy się nad jedną z tych wersji:

 

 

 

 

 

Od serii S.4,S.5,S.6,S7 szafiry są wypukłe.

Jeden i drygi wygląda bardzo fajnie.

Ciekawe Marcin czy kiedyś odważysz się zrobić coś z brązu?! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wyglądać będzie jak miedź" - szkoda. Jakby był to brass to fiu fiu...

Stalowa wersja rzeczywiście monotonna w tej koncepcji.

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy wygląda super, to brąz czy pvd? Drugi jak na mój gust trochę zbyt monotonny ,brakuje jeszcze czegoś brązowego - może indeksy, albo bezel?

Popieram.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja brąz-miedź bardzo ciekawa, wersja szara trochę za monotonna i nudna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wersja z barwionymi tylko wskazówkami i pusherami ORAZ koronką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obydwie wersje super ciekawe , ale jak miałbym kupować , to wolałbym każdą z tych wersji , ale jednokolorową. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślałeś może o kopercie w czarnym PVD? Z tą tarczą wyglądałby ekstra. In my opinion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z trzech moich Esek zostawiłem sobie tylko Kosmosa, choć zastanawiałem się nad wymianą wskazówek na klasyczne lotniki od innej elektrycznej myioty. S6 miałem dość długo. 12tka była najsłabsza i od razu poszła do ludzi. Tarcza panda była mało czytelna, bardziej niż w S6. Duże indeksy na bezelu mnie uwierały. Nakładane indeksy godzinowe, panda i  mało subtelny bezel sprawiały, że był barok, żeby nie powiedzieć bajzel. ale to co najbardziej mi psuło ten zegarek to siermiężny szlif kolisty. Wygląda to na niedoróbkę. On niszczył resztę wdzięku tego zgrabnego zegarka. Na dodatek lustrzane wskazówki łapały kolor otoczenia i w szarej godzinie czytelność była żadna. Tu idziesz w podobny klimat, a dodatkowo wprowadzasz złoto. Bogato, ale czy z klasą? Oczywiście wielu chłopakom się spodoba, co widać po postach. Chcesz zrobić fajną wersję, to machnij negatyw Astronauty. Biała tarcza powiększy optycznie ten zegarek, a czarne wskazówki zapewnią czytelność. Koperta geometrycznie jest genialna, wiec może warto włożyć w nią kwarca bez chrono i daty? Oczywiście bez pusherów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nononame - bardzo wysublimowane spostrzeżenia opatrzone ciekawymi stwierdzeniami. Różowe złoto nałożone na szczotkowaną powierzchnię daje wygląd miedzi. I to o kolor miedzi nam się rozchodziło w tych projektach a nie o złoto i jakieś bogactwo - bardzo zawężone pojmowanie estetyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Marcin za możliwość zapoznania się z tą piękną kosteczką. Świetna jest, a to dopiero beta wersja.

 

 

post-89160-0-82711700-1542830619_thumb.jpg

post-89160-0-61839000-1542830636_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nononame - bardzo wysublimowane spostrzeżenia opatrzone ciekawymi stwierdzeniami. Różowe złoto nałożone na szczotkowaną powierzchnię daje wygląd miedzi. I to o kolor miedzi nam się rozchodziło w tych projektach a nie o złoto i jakieś bogactwo - bardzo zawężone pojmowanie estetyki.

Nie chodzi o kolor złota czy miedzi, a o "zdobność" projektu. Policz ile kolorów masz w zegarkach z tych wizek. Zazwyczaj mniej, to lepiej, aczkolwiek znam przysłowie o gustach. Co innego to ergonomia, która przekłada się na zadowolenie użytkownika i w przeciwieństwie do estetyki, dotyka wszystkich w tym samym stopniu. Może warto więc zwrócić uwagę na funkcjonalność. Jesteś pewien, że te zegarki będą czytelne w różnych warunkach oświetleniowych, a nie tylko na fotkach czy wizkach do marketingu? Tym bardziej, że z lumą w Twoich Skach i przynajmniej pierwszym Visie jest słabo. Zbieraczom to nie przeszkodzi, ale kwarc jest raczej EDC, a nie numizmatykiem. Nie wytykam Ci tego przez złośliwość i wiem, że jesteś zmęczony, a często poirytowany dyskusjami na forum, bo to widać, ale taki kanał dystrybucji wybrałeś. Po prostu chciałbym częściej zostawiać kasę u polskiego przedsiębiorcy, a nie w międzynarodowych korporacjach. Pozdrawiam i trzymam kciuki za sukces kolejnych projektów, nawet jeżeli nie będą w moim guście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna w domu :)

A na jaki pasior Kolega wsadził tę Afrykę ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.