Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tannhauser

Atlantic Worldmaster Automatic 51751

Rekomendowane odpowiedzi

Oto mój Atlantic Worldmaster 51751. Tak wyglądal kiedyś gdy był w miarę nowy   :rolleyes:  :

24uxqg8.jpg

 

fu44f5.jpg

 

 

 

Niestety na skutek wody jak i tropiku z czasem na tarczy pojawiły sie plamy i wyglądała ona tak nieciekawie :(  :

 

x1zvwg.jpg

Zdecydowałem sie więc na renowacje tarczy. Przy okazji postanowiłem zmienić kolor tarczy na biały gdyz złote indeksy na perłowym tle były dla mnie zbyt mało kontrastowe. Renowację zleciłem w maju 2014 w Krakowie i teraz ( zdjecia czerwiec 2014 )  mój Atlantic Worldmaster wygląda tak   :D :

 

eijcl1.jpg

 

30vgllf.jpg

 

b80gwj.jpg

 

2r7wqs3.jpg

 

2w1wokg.jpg

 

eu0c2h.jpg

 

2dm5nus.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Przyczepiłbym się trochę do napisu Worldmaster, "W" ma chorągiewkę chyba trochę zbyt długą w stosunku do oryginału. Poza tym grubość linii tego napisu i AUTOMATIC za mało się różnią, tzn ten drugi jest za gruby w stosunku do Worldmaster.

Trudno mi ocenić na małym ekranie napis SINCE1888.

 

Ale ogólnie nie jest źle, czepiam się szczegółów. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek masz rację co do grubości linii w napisach ale zegarek wygląda OK-gratuluję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dozo lepiej prezentowal sie przed odnawianiem. Jesli tylko byl sprawny to ja bym tego nie ruszal. Mi sie nie podoba osobiscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dozo lepiej prezentowal sie przed odnawianiem. Jesli tylko byl sprawny to ja bym tego nie ruszal. Mi sie nie podoba osobiscie.

W pełnym słońcu na perłowo-złotawej tarczy niekiedy z dużym trudem ( przy mojej wadzie wzroku) odczytywałem godzinę. Dlatego wolę stan rzeczy jaki jest teraz. No cóż wszystko jest kwestią gustu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po renowacji wygląda nieźle. Ogólnie, ładny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczna sztuka, choć wolę w chromie (złoto do mnie jakoś nie przemawia) :-)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Feymozim
      Jak myślicie, gdzie mogła przebiegać renowacja cyferblatu? 

    • Przez cytrusss76
      Chcę kupić zegarek na prezent i zastanawiam się między kilkoma markami, Citizen, Seiko, Tissot i Orient, Atlantic, do kwoty około 2,5 tyś zł. Wiem, że mechanizmy jednej marki są stosowane w innych markach zegarków, ale nie siedzę w temacie, dlatego chcę poznać Wasze zdanie i opinie na temat jakości tych marek. Pod uwagę biorę tylko te 5 marki. Kusi mnie Citizen ze względu na technologie Radio Controled (którego sam noszę) i wieczny kalendarz. Ale z drugiej strony podobają mi się wspomniane Seiko. Jakie macie zdanie o zegarkach Seiko Divers solarnych?
    • Przez peterc89
      Witam
      Mam do Was pytanie, który z tych zegarków wg Was jest najlepszą propozycją jeśli chodzi o ślub? Przekopałem trochę internet i w sumie spodobały mi się te modele:
      https://wkruk.pl/zegarki/atlantic/zegarek-atlantic-seacrest-14?gclsrc=aw.ds&gclsrc=ds&epi=
      https://kupzegarek.com/pl/zegarki-klasyczne/6538-zegarek-meski-0-7640278511117.html
      https://kupzegarek.com/pl/zegarki-klasyczne/6537-zegarek-meski-0-7640278511100.html
      https://westwatches.pl/pl/orient-fac0000ca0
      Z góry dzięki i pozdrawiam!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.