Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Waldzior

Gadżety G-Shock

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mrovka

co to jest?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś bidon metalowy :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba puszka z farbą w aerozolu z wymiennymi końcówkami do robienia grafiti na ścianach.

Kiedyś troche się tym zajmowałem i stąd skojarzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to dobrze znana wszystkim graficiarzom farba w aerozolu firmy montana.  ;)

Puszka powstała jako kolaboracja firmy Montana Colors i G-Shock'a oraz artysty Zeta 1970..

W Katalogu G-Shocka z 2011r jest o nim wzmianka na jednej ze stron.

 

http://www.mtn-world.com/?s=zeta+casio


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując G-Shock'a za 1000-2500 pln i dostać taką reklamówkę to jak dostać w py$k.

post-71916-0-21406200-1426527129_thumb.jpg

 

Ale Ci co wydali taką kasę za Edifice dostają to samo, bo jest dwustronna.

 

post-71916-0-47054200-1426527241_thumb.jpg

 

Śmiech na sali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzka prawda.. posunął bym się nawet dalej i poszerzył widełki, można kupić najtańszego G w TT +- 350PLN lub coś z wyższej półki np Edifice za ponad 2K i dostać dokładnie taką samą plastikową siatę.

Raz kupując w Sequndusie G-Shocka w ich małym stacjonarnym sklepiku dzielonym na spółę z jakąś inną firmą handlującą włoczkami dostałem taka oto papierową torbę G-Shocka ale na tym się skończyło.

 

Ly9JsV4.jpg


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co, chcielibyście mieć to w kaszmir opakowane czy co?  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu mogliby chociaż te droższe modele pakować jakoś inaczej, bardziej premium czy coś. Wydając ponad dwa koła na zegarek oczekiwał bym czegoś więcej niż takiej samej plastikowej siateczki którą dostane również do zegarka z najniższej półki cenowej.

Poza tym kupując G mogli by dawać siatki nawiązujące tylko do serii G-Shock a kupując Edka siatki nawiązujące tylko do serii Edificce a tak mam wrażenie że to trochę takie cięcie kosztów.. Dobrze że na takiej siatce nie ma jeszcze grafiki Baby-G i serii Sheen dla Pań.

Chociaż kupując ostatnio jednego z tańszych Baby-G dla żony dostałem porządną papierową torebeczkę TT więc już w ogóle miszmasz.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby droższe G były w innych pudełkach nie puszkach. Pudełka typu pelican to IMO fajne rozwiązanie.

 

http://www.amazon.com/Invicta-Yellow-Watch-Collector-IPM10/dp/B00HEVERI4


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo takich pudełek jest we wcześniejszych postach. Też już o tym pisałem, że taki GW-A1000 mógłby być w lepszym opakowaniu niż GA-100 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość detali powala coś pięknego.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś do kupienia?

Pewnie ktoś zrobił sobie jedną sztukę... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sieci znalazłem jedynie info że został wykonany na 25 rocznice G-Shocka i miał być sprzedawany w jakimś japońskim serwisie aukcyjnym ale zrozumieć te ich krzaczki to nie lada wyczyn..

 

hUzwO24.png

 

http://zozo.jp/_news/2996/2996.html


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajefajny.

Na palcu bym go nie nosił ale mieć chciałbym ;)

Niekoniecznie ze srebra. Z amelinium mógłby być :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste, też bym z chęcią przytulił takiego malucha ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-71916-0-56234500-1427484507_thumb.jpg

post-71916-0-24496300-1427484516_thumb.jpg

 

Mega fajne są te pudełka.

Szkoda, że nie można ich gdzieś kupić osobno.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bym chciał takiego ludka :)


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta twarz na ludku to naklejka czy wyświetlacz?


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naklejka. Wszystko z plastiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Funky_Koval
      Cena: 1099zł (wysyłka paczkomatem wliczona, cena dobra więc bez negocjacji proszę)
       
       
      G-shock GMW-B5000GD-1ER, stan 7,5/10 drobne ryski od biurowego użytkowania nic poważnego. Wgniotek nie ma, szkło czyste, zegarek w 100% sprawny. 
      Jestem pierwszym właścicielem, sprzedaję z oryginalnym pudełkiem, rachunkiem i zdjętymi ogniwami. 
       

       
       

       

       

       

       

       
       
       

    • Przez Siewca
      Szukam kompletu wskazówek pasujących do Miyota 2115 (Hand size 70/120/17) może ma ktoś na zbyciu lub wie gdzie takie dostać (bez zakupów hurtowych).
      Potrzebuje je do zegarka Casio.
      Pozdrawiam
       
    • Przez Kacperer0
      Witam,
      Wie ktoś może co to za model?
      Jakiś czas temu znalazłem zegarek w szafce. Leżał tam kilka (jak nie kilkanaście) lat, dostałem go od taty na któreś urodziny. Pamiętam że był orginalny bo sam go w sklepie wybierałem.


    • Przez tromans
      Casio jeszcze z przed epoki g- shocka ( przynajmniej niektore) co funkcjonalnością wyprzedziły swoje czasy. Zegarki mierzące puls czy ciśnienie krwi. A może pilot do tv. Proszę bardzo. A aparat fotograficzny? Też jest. Odtwarzacz mp3 czy GPS.  Dyktafon czy notes elektroniczny. Jak najbardziej.  I to wszystko w latach 80 czy 90, kiedy komórek jeszcze nie było lub były  ale tylko do dzwonienia czy SMS. 















    • Przez Crach
      Witam serdecznie,
      w mojej okolicy nie mogę znaleźć żadnego zegarmistrza bądź osoby prywatnej, dlatego też uderzam w to miejsce.
      Posiadam Casio Duro i trzeba wymienić w nim baterię, jednak chciałbym mieć pełną pewność, że zegarek po takiej wymianie nadal będzie na poziomie WR 200M, a tego raczej w warunkach domowych sprawdzić się nie da.
      Przy okazji myślę również nad zmianą szkła na szafirowe, jednak zdecyduję się dopiero jeśli uda mi się znaleźć taką osobę.
      Całość chciałbym załatwić poprzez wysyłkę kurierem/paczkomatem, których koszty oczywiście pokrywam, a usługa ma się rozumieć będzie odpłatna.
       
      Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.