Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Edmund Exley

Tissot Visodate 1957

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Cyrhla

Prawdziwy z ciebie kozak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu, skusiłem się na biały, wymieniłem pasek na brąz bez imitacji gadziej , jest bardzo uniwersalny, ale mniej ofi niż powermatic, czy Le Locle IMO, głownie ze względu na dzień tygodnia.

Do garnituru np czarny Le Locle bo nie widać tak bardzo gliszowania, i ma tylko dzień miesiąca. Biały w zależności od paska i do polo i do koszuli z krawatem, ale do spinek już bym się mocno zastanawiał.

Co do zakupów. Zegarek potrzebuję wziąć do ręki, przymierzyć. Swój kupiłem u Kruka za cenę z netu, kompetentny sprzedawca, czułem się "dopieszczony" . Niektóre netowe sklepy pozwalają zamówić do salonu i wtedy podjąć decyzję w salonie - fajna opcja, chociaż fachowość pracownika to jak się trafi, często poprostu sprzedawca. Zachęcony wpisami na forum zacząłem eksperymentować z paskami i łączyć czarną tarczę z ciemnobrązowym paskiem, co obniża formalność i daje nowe opcje tworzenia połączeń. Oczywiście dla zegarka edc np Tissot PRC 200. Dla czarnego Le Locle'a raczej bym się nie odważył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.