Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mat_k

Oś czasu moich zegarków

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem zegarkomaniacy :)

 

Pozdrawia was zegarkomaniak który zrobił oś czasu swoich zegarków (od pierwszego do ostatniego) ale nie może jej wrzucić jako sygnatury :( szkoda. Wrzucam więc tutaj żeby 2 godziny pracy nie poszły na marne  ;)

 

Oś zawiera wszystkie zegarki które miałem, z pominięciem Q&Q, Jordan Kerr, Albatross oraz Christian Benoit New York (mój pierwszy automat, ale w sieci już nie ma zdjęć odpowiednich) oraz Tissota Couturier (którego miałem 2 tygodnie). Wychodzi że miałem do tej pory w życiu 20 zegarków, czyli średnio 1,35 zegarka rocznie.

 

Kto rozpozna wszystkie modele? :P Chce się komuś? Grafika jest mała więc można z tego zrobić zabawę. Podpowiedź w mojej sygnaturze. Ale potraktujcie to jako ściągawkę w ostateczności :)

 

Jak chwyci to chwyci, jak nie to nie :P

 

1zefitc.jpg

Ewolucja.bmp


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, historia z tagiem jest dla mnie przykra. Potrzebna mi była gotówka tak więc z bólem oddałem. Monaco kupione na tym forum btw :)  

 

Pozatym uważam że sporo modeli Taga to nic specjalnego porównując do ML, choć nie ukrywam że Maurycy zastępuje mi pożądaną Carrere 1887 :)


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie zakryłeś jakoś sygnatury - kilka modeli nawet poznałem ( Longinesa i ML bez problemu ). Fajny pomysł - jak zrealizuje swój zakup w tym roku również pokuszę się o taką oś czasu. Nie będzie tak imponująca pod względem jakości i ilości jak Twoja - ale z czasem się to poprawi :)

 

Pozdrawiam


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś chętny na zabawę w robienie swoich własnych osi czasu? Moglibyśmy prześledzić nasze ewolucje zegarkowe. Oczywiście osoby które miały w życiu już multum zegarków mogłyby umieszczać tylko ważne dla siebie modele. 

 

Proszę admina o przeniesienie tematu o poziom wyżej do ZABAWY I KONKURSY :)


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.