Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pawnshop

Geneve constantin vacheron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Znajomy chce sprzedać zegarek który wg niego jest bardzo drogi

Nie che się dać oszukać a nie znam się na tym Czy może mi ktoś pomóc zidentyfikować czy jest to podróbka czy oryginał

post-73336-0-49175700-1405512493_thumb.jpg

post-73336-0-81620000-1405512508_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Twój aparat to podróba, sądząc po jakości zdjęć...

P.S. Zegarek też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety aparat zabrany na wakacje a mi został tylko telefon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Jak masz przezroczyste plecy zegarka to możesz łatwo sam ocenić w wielu przypadkach. Zobacz jak wyglądają w zegarku i znajdź podobny (ten sam) zegarek tej marki. W przypadku takich marek jak VC różnica bije po oczach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podróbka ! nie daj się oszukać ...a znajomemu powiedz ,że jesli wg niego bardzo drogi oznacza 1 pln to współczuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy albo się kompletnie nie zna, albo chce Cię zrobić w jajo!

Wartość 0PLN.

A sprzedaż to przestępstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez ROMANOFF
      Dzień dobry... "wpadł" mi w ręce damski zegarek Raymond Weil Geneve na 17 kamieniach na idealnym "chodzie". W związku z tym moja prośba do Państwa. Czy bylibyście w stanie nieco o tym czasomierzu, napisać? Na deklu ma numer 700. Proszę wybaczyć słabą jakość zdjęć, ale do fotografa sporo mi... brakuje. Pozdrawiam i dziękuję za ewentualną pomoc - Marcin





    • Przez Patrycjab28
      Witajcie, znaleźliśmy w starej szopie taki zegarek kieszonkowy. Tarcza, jak widać, już w kiepskim stanie, mechanizm ma rdzę. Prawdopodobnie jest posrebrzany.  Przekopałam już Internet wzdłuż i wszerz, przejrzałam Wasze forum, jednak nigdzie nie znalazłam w sumie żadnych informacji na ten temat.
       
      Chciałabym wiedzieć cokolwiek. Każda informacja i określenie jakie przychodzi Wam do głowy, każdy kawałek Waszej wiedzy i opinii.
      Będę wdzięczna za pomoc

    • Przez dawidum
      Witam,
       
      Chciałbym się doradzić, czy Omegi na poniższych aukcjach są oryginalne? Czy warto się którymś z nich zainteresować?
      Proszę o wszelkie podpowiedzi.
       
      Omega Seamaster:
      https://allegro.pl/oferta/omega-seamaster-de-ville-automatic-w-stali-8750243398
       
      oraz
       
      Omega Geneve:
      https://allegro.pl/oferta/omega-geneve-automatic-w-stali-8771709134?reco_id=42a3b38f-3951-11ea-a99e-b02628c81960&sid=041047f9c36843e364ecb91b45c568a2755aa386fe7e14ee7421a14291fbf951
       
      Z góry dzięki,
       
      Pozdrawiam,
    • Przez Zatoichi
      Witajcie,
      To mój pierwszy post na forum chociaż "anonimowo" czytam je już dłuższy czas. Dopiero zaczynam swoją zegarkową drogę i dość spontanicznie, po niezbyt długim internetowym reasearchu dotyczącym tego jak ten zegarek powinien wyglądać, kupiłem sobie coś takiego pod choinkę ;-) Czasem tak miewam. Czy znawcy Omegi mogliby powiedzieć czy jest to oryginalny zegarek? Przepraszam za brak werku ale, jak już wspomniałem, są to moje początki i nie mam śmiałości tego odkręcać, żeby czegoś nie spieprzyć. Jeśli orzekniecie po wyglądzie zewnętrznym, że to raczej nie jest oryginał to pewnie śmiałości nabiorę ;-)
       
      Edit: zdjęcia werku i dekla dodane.







    • Przez Podróżnik
      Jak w temacie. Mam zamiar kupić prędzej czy później jakąś omegę vintage. Mój wybór w kwestii wyglądu padł na dwie poniższe Omegi Geneve.
       
      I tutaj mam prośbę o jakieś opinie. Czy warto? Jak z jakością materiałów/mechanizmu? Czy to będzie dobry, jakościowy zakup, czy lepiej szukać wśród innych "eleganckich" Omeg? Za wszelkie opinie będę wdzięczny
       


      Zdjęcia z google
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.