Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zegarki i Pasja

zegarkiipasja.pl: Kevin Spacey i BZWBK. Zegarek nr 2

Rekomendowane odpowiedzi

W akcji reklamowej Banku Zachodniego WBK mamy teraz sezon wakacyjny. Kevin Spacey polecając kredyt gotówkowy prezentuje się pod palmami, na brzegu morskim. Na jego ręku jak zwykle błyszczy zegarek. Jak zwykle u tego aktora i przyjaciela marki – jest to zegarek IWC. Egzemplarz ten różni się jednak, odRead More... (http://zegarkiipasja.pl/z-przymruzeniem-oka/374-kevin-spacey-i-bzwbk-zegarek-nr-2)

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...zegarek chrono z natury rzeczy jest zegarkiem sportowym a nie wizytowym czy wieczorowym ( sic!) i nie zmienią tego złote indeksy czy krokodyl ( IWC słynie z mieszania konwencji by poszerzyć grupę docelową patrz tool-watche na krokodylach ) .

Poza tym Pan Aktor nosi chinosy i koszulę a nie t- shirt i bermudy więc zestaw jest OK.

I na koniec ponieważ lubię Kevina uznaję to za manifest by nie kupować PRZESZACOWANYCH i PRZEKOMBINOWANYCH nowości tylko szukać klasyki w dobrej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii rodzaju zegarka, to sugerowałem tylko, że do poprzedniego stroju (garnitur) lepszy byłby Portofino, a do wakacyjnego Pilot.

Gdyby nie było tego porównania, to nie byłoby o czym dyskutować.

 

„ZAMIENIĆ GO NA NOWSZY MODEL”

Kevin Spacey jest przyjacielem marki IWC, zapraszanym na oficjalne spotkania, wymienianym wśród jej przyjaciół, (może kupujący zegarki w specjalnych cenach).

Tak, jak każdy z nas nosi i starsze i nowsze zegarki, to i on może nosić, co chce, byleby z firmy IWC (bo tak ma pewnie zapisane w umowie przyjacielskiej).

Jednak, jeśli jakikolwiek przyjaciel marki, występuje do zdjęć reklamowych i ta reklama jest pokazywana masowo, to firmie (IWC) powinno zależeć na tym, by jej przyjaciel na reklamach występował w nowym zegarku, a Kevin Spacey jeśli dba o swego przyjaciela, powinien się firmie w takiej sytuacji przypomnieć.

To nie jest "product placement" (gdzie zawsze są najnowsze, reklamowane zegarki), ale to też nie jest jakiś tam aktor na wakacjach, tylko w reklamie i powinien on działać jak najlepiej dla swego przyjaciela.

 

pozdrawiam,

Władysław Meller

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... dlaczego serwisowi zegarkowemu zależy na dobrej relacji ambasadora i marki.....

 

Pisząc dla portalu Zegarki i Pasja nie występuje jako serwis, czy zegarmistrz, czy sklep.

 

Ogólnie, to fajnie, że aktor do reklamy zakłada zegarek. I do tego nosi w sposób widoczny.

To pochwała - dla aktora.

Stary model - to uwaga dla producenta

 

pozdrawiam,

Władysław

 

Zaskoczyłeś mnie doszukiwaniem się piątego dna i już sobie myślę: "dlaczego Ty tak myślałeś"  :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat podoba się partnerstwo Kevina S. I firmy IWC ,szanujące pewną niezależność aktora ( co akurat bardzo pasuje do jego aktorskiego wizerunku ) i nie będące nachalnym product placementem każdej nowości. W ten sposób miłośnicy aktora mogą trochę poszperać a później odpowiedzieć sobie na pytanie czy poszukają identycznego modelu w zegarkach używanych lub NOS czy pobiegną do salonu i dowiedzą się że ich upatrzony model przeszedł lifting skutkiem czego ( do wyboru w zależności od modelu ) zwiększył swoje wymiary, stracił in- housowy mechanizm , dostał kontrowersyjny element zdobiący i jednocześnie znacznie podrożał.

A firma IWC powinna i tak być szczęśliwa że ma topowego aktora ,który w każdym z filmów, show czy reklamie wiernie prezentuje to samo logo nie przestając być wiarygodnym ( jak na aktora ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kevin Spacey na tyle często, występuje oficjalnie na spotkaniach marki IWC, że rzeczywiście powinien chyba bardziej zwracać uwagę na aktualność katalogową swoich zegarków.

post-70691-0-98031500-1406206106.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zgadzam się z Desmo - podoba mi się to, że pozostawiono mu swobodę w wyborze zegarka. Sorry, ale tylko u nas product placement wygląda trochę jak dla idiotów - najnowszy produkt i ogromne logo muszą być widoczne np. w filmach najlepiej przez 10 sekund. Żeby przypadkiem nikt nie przeoczył :-)


CH24.PL - polski portal o zegarkach luksusowych
Dołącz do CH24.PL na portalu Facebook!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zgadzam się z Desmo - podoba mi się to, że pozostawiono mu swobodę w wyborze zegarka. Sorry, ale tylko u nas product placement wygląda trochę jak dla idiotów - najnowszy produkt i ogromne logo muszą być widoczne np. w filmach najlepiej przez 10 sekund. Żeby przypadkiem nikt nie przeoczył :-)

 

Dokładnie tak. Na tym polega sens marketingu, który nie wali nachalnie po gałach. Spacey robi genialna robotę nosząc takie IWC, jakie mu się podoba, nie takie, jakie mu ktoś kazał. I myślę sobie, że jednak IWC wie lepiej co robi niż Zegarki i pasja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Musi wiać potworną nudą na rynku zegarków… nie ma o czym pisać  ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie facet nosi co chce. Podpisuję się pod wypowiedzią Kolegi SphinXa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.