Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

AndcRew

Tonino Lamborghini GT - One

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! Za 3 sekundy Panie wzdychają, a Panowie padają bez czucia :lol: :
3.

2.

1.

DSC01081.jpg

DSC01093.jpg

DSC01104.jpg

DSC01113.jpg

DSC01122.jpg

DSC01098.jpg

DSC01106.jpg

Mała próba sfotografowania lumy - zakończona niepowodzeniem, ale coś tam widać ;)

DSC01129.jpg

Uprzedzam skargi - powodowanie zawałów nie było moim celem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest kwarcyk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo ktora godzina ale fajny kajdan


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjąłem majtki przez głowę - udało się  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja założyłem majtki na głowę :P Co by tego nie widzieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic się nie bój, dzisiaj rano wyjąłem z szafy - przeżyjesz  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze! Bo padłbym bez czucia, jak to autor wątku sobie życzył :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety kwarcyk  :( Ale za to jest na jakimś szwajcarskim mechanizmie - ISA czy ki czort - ale jest  ;) 
Żeby odczytać godzinę trzeba poczekać aż będzie ciemno  :lol: Za cholerę nie wiem jak odczytywać dzień tygodnia - może ktoś wie?  :P 
Dziwny zbieg okoliczności - widziałem dzisiaj Lamborghini Gallardo jak byłem w mieście - a od dzisiaj owy zegarek mam - przypadek?  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień tygodnia masz na dolnej tarczce. Na górze jest napis SUN. To niedziela. I później zgodnie z ruchem wskazówek zegara masz kolejnych sześć indeksów dni, już bez oznaczeń. Na zdjęciach zegarek wskazuje wtorek, 8 dzień miesiąca. To tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kierowca zgubił robiąc 4s do setki z zimnym łokciem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

handlowałem kiedyś okularami przeciwsłonecznymi i korekcyjnymi tej marki , fajny design , dobra jakość, rozsądne pieniądze , wiedziałem ,że mają jeszcze w ofercie ciuchy i ...kije do golfa ale o zegarkach przyznam szczerze nie wiedziałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety kwarcyk  :( Ale za to jest na jakimś szwajcarskim mechanizmie - ISA czy ki czort - ale jest  ;) 

Żeby odczytać godzinę trzeba poczekać aż będzie ciemno  :lol: Za cholerę nie wiem jak odczytywać dzień tygodnia - może ktoś wie?  :P 

Dziwny zbieg okoliczności - widziałem dzisiaj Lamborghini Gallardo jak byłem w mieście - a od dzisiaj owy zegarek mam - przypadek?  ^_^

To nie przypadek to przeznaczenie , musisz dokupić auto do kompletu :)

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie łączcie Automobili Lamborghini SpA z marką Tonino Lamborghini bo nie mają one ze sobą nic wspólnego.

O ile się nie mylę Tonino jest synem Feruccio Lamborghiniego ale na tym wszelkie skojarzenia się kończą :)

Samochody Lamborghini są obecnie własnością AUDI-VW AG Group - to tak dla wyjaśnienia bo bardzo często łączy się te dwie marki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stylizacja z pewnością inspirowana trendem samochodowym, ale nie jet to szczyt nowoczesnego wzornictwa zegarkowego. Jakoś nie padłem bez czucia :(


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest już kwestia gustu  ;) Mi się bardzo podoba - jak pierwszy raz zobaczyłem taki na aukcji to pomyślałem że kiedyś musi być u mnie. Oczywiście Tonino Lamborghini zrobił wiele udziwnień - złocone zegarki, czarne zegarki itd... a o stali aż tak nie pomyślał - długo go szukałem. Żeby go kupić sprzedałem rower, parę  gratów - i nagle okazało się że mnie stać  :lol: A to była jedyna aukcja na allegro - szukałem na innych serwisach - nie ma! Ale jeden całkowicie mi wystarcza  :P Bardzo podoba mi się antyrefleks (?) - szafir mieni się na fioletowo w słońcu - zegarek wygląda wtedy jak duży diament - nie podobają mi się za to małe niedoróbki na tarczy - ale ledwo je widać  :) Właśnie z tymi dniami tygodnia coś jest nie tak  :( Wskazówka przeskakuje nie z kreski na kreskę - a 4 razy na kreskę - wykonuje niewielkie skoki - może coś nie gra - nie wiem, ale i tak mi się cholernie podoba  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedać rower aby kupic taki zegarek - faktycznie poświęcenie :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to sprzedałem rower który zajmował tylko miejsce w garażu - ten zegarek dał mi motywację do działania więc można by powiedzieć że sam na siebie zarobił  :D Teraz muszę się nauczyć jak dbać o kwarcowy mechanizm - to jest pierwszy zegarek który chciałem zostawić przy życiu jak najdłużej - nawet zdejmuję go do kąpieli mimo że ma niby wr 50m. To się jeszcze nie zdarzało  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oł maj gat............ 

 

A jeszcze mówisz, że ma szafir z AR :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się musiał natrudzić by wystrugać coś takiego z szafiru :) Paskudek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się uśmiałem  :lol: Aż tak źle jest? W sumie tak, ale z drugiej strony nigdy nie spotkam nikogo z podobnym  :D Jak będę chciał "wyhaczyć" niewiastę, to będę odwracał rękę od strony bransolety  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AndcRew, i jak tam Twój Lambo? Mnie powala dezajnem, pozytywnie oczywiście, więc jestem z Tobą. Napisz czy jeszcze działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak spalanie? Obawiam się, że bateria to max na tydzień wystarczy :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stylizacja z pewnością inspirowana trendem samochodowym, ale nie jet to szczyt nowoczesnego wzornictwa zegarkowego. Jakoś nie padłem bez czucia :(

 

No bo obiektywnie to jest zły dizajn ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.