Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

myslu

GA-120 vs GA-150

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy mógłby ktoś coś napisać na temat porównania tych dwuch modeli? Oczywiscie pytanie kierowane do użytkowników. Zastanawiam się nad zakupem jednego z nich i nie mogę podjac decyzji. W salonie timetrend porównywałem ga150 z ga200 ale to nie to samo co porównanie z tańszym modelem 120. Nadgarstek mam mizerny ale jakos podoba mi sie taka spora busola. Funkcje raczej mają podobne, tak sądze patrząc na strony sklepów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie modele które wymieniłeś, różnią się tylko i wyłącznie wyglądem. Technicznie i funkcjonalnie są to dokładnie takie same zegarki.

 

W mojej subiektywnej ocenie GA-150 w podstawowej wersji jest najbardziej czytelny i to na niego bym się zdecydował (lub ewentualnie GA-100-1A1).

 

Podobanie swoją drogą, ale przy niewielkim nadgarstku po pewnym czasie te zegarki mogą okazać się po prostu niewygodne w codziennym użytkowaniu - przy pojedynczej przymiarce nie zwrócisz na to uwagi, więc porządnie się zastanów. Jak bardzo mizerny masz ten nadgarstek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne 17 cm w obwodzie niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym odpuścił, weź sobie coś z serii prostokątnych 5600. Dobrze leżą na takich nadgarstkach.

Przy moim 17,5 modele z tej serii o którą pytasz źle leżą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że prostokątne mi nie podchodzą. Ponadto wole analogi. Zobacze jeszcze może za jakiś czas mi się odwidzi.Tak czy siak noe będzie to jedyny sikor. Mam seiko premiera, i casio wave ceptora. Tak więc będe je nosił na zmiane i mam nadzieje że przez to gabaryty nie będą mi tak doskwierać. Te rozmiary jednak coś w sobie mają bo mnie do nich ciągnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Jeżeli chcesz ga120 to mi osobiście podoba sie model cały czarny chyba ga120 BB,ale teraz pytanie po co płacic za ga120 około 370zł do ok 420 za BB skoro jest bardzo podobny ga100 i w dużo lepszej cenie 308 zł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GA 120 lub 150 sa dostępne na allegro od 330 zł z przesyłką. GA 100 jakos mi nie podchodzi wizualnie.

CZy to prawda, piszą tak w aukcjach, że kupujac w sklepie seqndus mamy możliwośc przedłużenia gwarancji do 6 lat w zibi? Pisalem do zibi ale chyba maja gdzies takie zapytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

NIestety to nie jest prawda bo nie na 5 lecz na 6 :)  Tak za opłatą dodatkowa masz nastepne 3 lata.

NIe widziałem tanszego ga120 niz 369zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzisiaj w salonie timetrend i porównałem 120 do 150. Mi bardziej przypadł do gustu jednak ten drugi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.