Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

cacadooo

Zegarek do 5000 automat, bez klasyki, przyciągający oko

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Szukam ładnego automatu, ale chciałbym coś takiego co naprawdę przyciąga wzrok jak to często robią w moim przypadku ładne chrono, moonphase'y czy lekko otwarte wnętrzne.

 

Chciałbym coś takiego z pazurem, ale bez przesady choć są i takie, które wyglądają klasycznie, ale jakoś nie są aż tak spokojne.

 

Szukam czegoś do 5000. Może być na branzolecie lub czarnej skórze. W złocie i brązie nie bardzo mi pasują.

 

Poproszę o sugestie. Głównie interesują mnie szwajcary lub coś niemieckiego.

 

Z góry Wam dziękuję bo im dłużej przeglądam forum i net to tym bardziej głupieję, a to ma być mój pierwszy.


Zegarek nie mieści Ci się w mankiecie koszuli? Przeszyj sobie guzik lub kup inną koszulę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka średnica?


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadgarstek mam 17,5 cm. Lubię coś konkretnego, ale nie wielgachnego. Myślę, że te 39-41 mm.


Zegarek nie mieści Ci się w mankiecie koszuli? Przeszyj sobie guzik lub kup inną koszulę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej uniwersalny rozmiar to 42mm, sam szukam czegoś ok. 40 mm i tu jest nieco trudniej ;) jesli możesz spokojnie nosić 42mm, wybor nam się robi większy.

Nie napisałeś, czy moze być używka.

Z nowych szukałbym w ML (dobre ceny poza oficjalnymi kanałami sprzedaży), FC (dobra relacja jakość - cena), Longines (niezłe zegarki), Oris, Epos. Z używanych może jakis Tag?


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Jak chcesz czegoś co przyciąga wzrok to proponuję Omegę Speedmaster Mark III w okolicy tej ceny :D A jak ta zbyt się będzie dla Ciebie rzucać w oczy to bardziej stonowany Mark II.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pooglądał Eternę Kon Tiki, może jakaś wersja się spodoba bo zegar nieprzeciętny ;) (chociaż w tej cenie to albo duży rabat albo lekko używany)

eterna-kontiki-41430268.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz noszę na ręku zegar 42 z koronką wiec będzie dobrze:) mnie Kon Tiii się podoba, gorzej z żoną. Minus to, że chce mieć datownik.

Używki tak ale tylko w naprawdę dobrym stanie i z papierami.

Może żeby ułatwić to wieczorem postaram się podesłać kilka przykładów, które mi się spodobały.


Zegarek nie mieści Ci się w mankiecie koszuli? Przeszyj sobie guzik lub kup inną koszulę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kon tiki ma datownik ;) dyskretnie schowany między 4 a 5 ;) jest też wersja na pasku

Co jakiś czas pokazują się ładne okazy z papierami na forumowym bazarku (http://zegarkiclub.pl/forum/forum/116-sprzedam/) może akurat coś Ci się spodoba bo zegarki pewne i od pasjonatów więc w dobrym/bardzo dobrym stanie
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na allegro widziałem biala KonTiki four hands, używaną w bardzo dobrym stanie. Jezeli wszystko jest prawda to dobra okazja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz czegoś co przyciąga wzrok to proponuję Omegę Speedmaster Mark III w okolicy tej ceny :D A jak ta zbyt się będzie dla Ciebie rzucać w oczy to bardziej stonowany Mark II.

Przesadziłeś z tym rozmiarem. Nie szukam czołgu w miniaturze:) pardon jeśli kogoś uraziłem.


Zegarek nie mieści Ci się w mankiecie koszuli? Przeszyj sobie guzik lub kup inną koszulę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się np. podobają w takim stylu:

http://glycine.pl/combat-chronograph-szczegoly-71.html

http://aerowatch.pl/m-skie-les-grandes-classiques-szczegoly-80.html

http://dolinski.pl/zegarki-epos/collection-emotion/epos-emotion-3391/epos-emotion-ref-3391.832.20.16.25.html choć mało precyzyjna tarcza

http://dolinski.pl/zegarki-epos/collection-passion/epos-passion-3402/epos-passion-ref-3402.142.20.15.25.html

Może to trochę pomoże.

Wolałbym też takie, które można w miarę bez problemu kupić w polskich sklepach stacjonarnych lub online. Tego nemosa to tylko główną stronę producenta widzę.

A czy ktoś z dystrybutorów oferuje jakieś zniżki dla klubowiczów? :)


Zegarek nie mieści Ci się w mankiecie koszuli? Przeszyj sobie guzik lub kup inną koszulę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ten Epos ma 43 mm i dużą tarczę. Kolega szuka 39-41 mm.

 

Przyjrzyj się temu:

Epos-Referenz-3390-24h.jpg


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzyj się temu:

Epos-Referenz-3390-24h.jpg

no i ten Epos na bank przyciągnie uwagę ;) i do tego czytelny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny jest ten Hami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ładny ten Hamilton. Gdzie to można zdobyć i za ile? :)


Zegarek nie mieści Ci się w mankiecie koszuli? Przeszyj sobie guzik lub kup inną koszulę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam też znalazłem w pierwszej chwili ale jakoś mi podejrzanie ta strona wyglądała i sprzedawca w Hiszpanii. :/ chyba mentalnie nie jestem gotowy na zamawianie zza granicy:/

Ale tu będzie http://zegarki-nareczne.pl/tag/hamilton/


Zegarek nie mieści Ci się w mankiecie koszuli? Przeszyj sobie guzik lub kup inną koszulę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Hamilton to moze Jazzaster

 

1zbasf8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na forum jest przynajmniej jeden człowiek, który sprawdził ten sklep. Nie pamiętam nick'a, ale sprzedawał Hamiltona Lorda na forum. Zapytaj o cenę w kraff.pl - może coś wymyślą. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lorda sprzedawal user: Artur11975

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekny Hamilton, w bardzo amerykanskim stylu z tym napisem, ale wyglada to bardzo gustownie. Zwykle nie proponuje zegarkow, ktore nosze, ale wymagania spelnia Eterna air force chronograf. Niestety w Polsce tez sie jej nie dostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe te Hamiltony. A jak z wykonaniem i mechanizmami?


Zegarek nie mieści Ci się w mankiecie koszuli? Przeszyj sobie guzik lub kup inną koszulę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Arros
      Nadgarstek 17 cm, czyli koronka do max 42 mm, pasek skórzany, koperta srebrna, tarcza raczej biała, ew. granatowa (choć to ma mniejsze znaczenie), automat. Co polecacie? Temat zakładam tutaj bo bezpośrednio dotyczy tego działu, a ludzie tu zaglądający mają najwyższy poziom wiedzy, jeśli chodzi o ten segment czasomierzy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.