Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Logan

DW 5030C

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko może ktoś będzie znał odpowiedż czy bezel i pasek  z DW 5600 E będzie pasował do DW 5030 C w razie czego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko może ktoś będzie znał odpowiedż czy bezel i pasek  z DW 5600 E będzie pasował do DW 5030 C w razie czego.

 

A jeszcze lepiej pasował będzie z dw-5600 EG  ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Dołączę się do tematu  <_<  Właśnie wczoraj pod wpływem impulsu zamówiłem DW-5030C -1E  i zastanawiam się jak go nosić na co dzień  :unsure: . Może na sam początek zmienić mu bezel i pasek ?  Do nie dawna byłem fanem japońskich automatów i twierdziłem, że nie założę żadnego kwarca na rękę  :P  W każdym razie ten model przypomina mi zegarek, który miałem w czasach szkolnych. Przypuszczam, że zdobycie bezela i paska od tej wersji graniczy z cudem ?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim gratuluję nabycia screwbacka! ;)

 

DW-5030 ma pasek i bezel o normalnej, a nie wyższej jakości. Nie ma sensu go zmieniać. W razie czego zawsze można kupić ten z DW-5600.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

ja takze gratuluje nabycia tego zegarka..zwlaszcza ze bedzie sie ladnie prezentowal wraz z japonskimi automatami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się tym, jak już plastiki będą brzydko wyglądać to dokupisz sobie np. od GW-5000 albo jakiejś innej pokrewnej wersji. Ta rodzina produkowana będzie jeszcze przez długie lata. :)

 

Nie miałem nigdy DW-5030C w rękach, ale np. w DW-5000SL plastiki były dużo lepszej jakości niż w bardziej pospolitych modelach z serii 5600 i nawet po kilku miesiącach nie za bardzo mogłem dostrzec na nim jakiekolwiek ślady (oczywiście noszony "delikatnie" jak na możliwości G, oraz na przemian z kilkoma innymi zegarkami ;)), podczas gdy w GW-M5610 już po jednym dniu noszenia pod rękawem bluzy pojawiło się delikatne "wyślizganie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że w DW-5000SL bezel był lepszej jakości niż od DW-5600 i GW-M5610, ale nadal był gorszy od bezela i paska GW-5000. Dla mnie osobiście plastiki w GW-5000 to jest mistrzostwo świata i do screwbacków polecałbym tylko te. ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Dzięki za odpowiedzi  :)  Czekam więc z niecierpliwością do wtorku na kuriera. Coś czuję, że citizen po odpoczywa sobie w rotomacie  :P chociaż dziś pięknie pływał i dawał radę w jeziorze  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Dotarł  :D   

 

Pierwsze wrażenia, mały  :(  przyciski mało wystające. Jakość wykonania na bardzo dobrym poziomie, zegareczek stonowany. Na razie czeka na oswojenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

maly?? to daj znac jak bedziesz zamieszczal go na bazarku lub na jakiejs aukcji:) - czy cena jest tajemnica?? czy poprostu cena normalna,katalogowa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

maly?? to daj znac jak bedziesz zamieszczal go na bazarku lub na jakiejs aukcji:) - czy cena jest tajemnica?? czy poprostu cena normalna,katalogowa??

Są jeszcze dostępne jakby co w normalnej cenie, zresztą taniej niż na ebayu  <_< Na razie zastanawiam się, bo troszkę szkoda go na co dzień, a podoba mi się jeszcze DW-D5600P-1ER, tylko też jest  chyba mały  :unsure:  a mój portfel nie jest z gumy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szaleństwo... DW-5000SL można było w pewnym momencie kupić za około 300-350 pln, a ostatnie egzemplarze schodziły nawet poniżej 3 stówek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Szaleństwo... DW-5000SL można było w pewnym momencie kupić za około 300-350 pln, a ostatnie egzemplarze schodziły nawet poniżej 3 stówek...

i tyle realnie jest warty, a kto chce to zapłaci więcej  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swojego Spike'a kupiłem w TT za 260 pln. Był przeceniony chyba o 30%. 8-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.