Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pilot353

Anulowanie zamówienia na Creationwatches.com

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy, chciałem anulować zamówienie złożone na Creationwatches.com złożone w Niedzielę. Do tej chwili nie mam żadnej informacji mailowej o wysłaniu przesyłki. Czy dokonuję tego poprzez Truck Order, wpisanie numeru i adresu mail swojego zamowienia oraz w dolnej części strony poprzez wysłanie do nich info że chcę zrezygnować z zamówienia?

 

Nie ukrywam że zegarek, który zamówiłem na ich stronie jest na amazonie o 50$ tańszy, po drugie jakoś spodobał mi się wizualnie nowy model Casio, który również na amazonie jest dostępny.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz, że chciałbyś anulować zamówienie w odpowiedzi na email zawierający potwierdzenie zakupu. I tyle, pozostaje czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, wyślę najwyżej drugą wiadomość. Pierwszą wysłałem tak jak opisałem w pierwszym poście. Było tam miejsce do napisania krótkiej wiadomości do nich odnośnie zmiany lub anulowania zamówienia.

Chyba że taraz otrzymam szybkie info o wysłaniu zegarka, ha ha

 

Zamówiłem takie Casio dla pani ( sama wybrała znając wymiary )

 

http://www.creationwatches.com/products/casio-chronograph-71/casio-edifice-black-x-rose-gold-eqs500cg-1a-mens-watch-5130.html

 

Ale jak jej wczoraj pokazałem na stronie Amazonu :

 

http://www.amazon.com/CASIO-CEPTOR-WVA-M640B-1A2JF-JAPANESE-RELEASED/dp/B00L8M9TQA

 

To mi wciąż marudzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku. Minęła niecała godzina i otrzymałem z Pay Palla wiadomość o wpłynięciu zwrotu z transakcji. Pełna kwota w godzinę już trafiła do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki masterzomp. Zostawmy może ten wątek na tematy z anulowaniem zamówień, odnośnie zakupu założyłem osobny.

 

W skrócie tylko dodam że żeby anulować zamówienie wchodzimy na stronę sklepu, klikamy Truck Order, wpisujemy nr zamówienia oraz adres mailowy i po otwarciu strony z naszym zamówieniem na dole mamy miejsce na wysłanie do nich wiadomości ze zmianą zamówienia, można np poprosić o zmianę modelu zakupionego zegarka lub zrezygnować z zakupu. Warunek jeden musi być spełniony. Zamówiony towar nie został jeszcze wysłany. U mnie po godzinie kasa znalazła się na koncie Pay Pall.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.