Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zegarki armani itp.

Co myślicie o tego typu zegarkach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#41 lewandos

lewandos
  • Użytkownik
  • 50 postów

Napisano 30 maj 2018 - 16:57

u mnie ta skala wygląda tak:

tani : 1 - 999 zł

średni : 1000 - 2999 zł

drogi :3000 - 9999 zł

luksusowy: >9999 zł

• 0

#42 dziki dzik

dziki dzik
  • Użytkownik
  • 220 postów

Napisano 30 maj 2018 - 21:18

ten podział zależy od dochodów :) wydaje mi się, że automatycznie próg "drogi" ustawiamy po prostu w miejscu, gdzie znajduje sięe kwota przekraczająca nasze możliwości zakupowe lub wiążąca się z nadwyrężeniem budżetu. Ciekawe, że luksusowe określiliśmy tak samo.

• 0

#43 lewandos

lewandos
  • Użytkownik
  • 50 postów

Napisano 31 maj 2018 - 20:44

W twojej ocenie jest zbyt duża rozbieżność w kategorii drogi , zegarek za 1000 zł i dziesięciokrotnie droższy też drogi , myślę ,że można by dodać jeszcze jeden przedział cenowy zwanym dzieło sztuki i w mojej opini byłby to pułap cenowy powyżej 40 tys zł
  • 0

#44 dziki dzik

dziki dzik
  • Użytkownik
  • 220 postów

Napisano 03 czerwiec 2018 - 12:02

Moja skala jest z założenia subiektywna. Można dodać, tu się zgodzę. Ja bym jednak próg ustawił na 100 000 zł. A rozbieżności to dopiero później są duże:

https://www.czaszega...m-p-300535.html - wg Ciebie już dzieło sztuki

https://www.czaszega...mm-p-13865.html - też dzieło sztuki? A jest droższy ok. 63-krotnie..

Jakby tak dokładnie się zastanowić, to skalę trzeba by jeszcze wzbogacić o szereg podkategorii, a tego się nie podejmuję. Za to wprowadzenie "dzieła sztuki" to pomysł bardzo dobry.

• 0

#45 lewandos

lewandos
  • Użytkownik
  • 50 postów

Napisano 04 czerwiec 2018 - 17:27

może masz rację ,faktycznie jak się dobrze zastanowić to Rolex za 40 tys nie jest dziełem sztuki i muszę się z tobą zgodzić,że ten przedział powinien zaczynać się od większej kwoty

• 0

#46 Muzzy4

Muzzy4
  • Nowy Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 22 wrzesień 2018 - 00:05

co do zegarków modowych to kiedyś wyczytałem, że zegarki od Armaniego są OK i oczywiście należy je nosić ale tylko do garniturów od Rolex'a

• 0

#47 Vito

Vito
  • Użytkownik
  • 54 postów

Napisano 04 październik 2018 - 10:23

Są OK, bo też mierzą upływ czasu. I na tym ich OK rola się kończy. Jak już wcześniej wspomniano, i na tym forum przewinęło się to z milion razy. To tylko marka modowa, gdzie kupujący płaci jedynie za logo marki modowej.

A co do Rolexa do garnituru to gdyby to naprawdę było takie proste, że tylko jedna marka pasuje do garniaka to ilu tu ciekawych tematów na forum by nie powstało.. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych