Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Patiszon

Przywitanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczów,

 

do zarejestrowania skłoniła mnie chęć zakupu pierwszego poważnego zegarka (wcześniejsze to kwarcowe Timexy noszone 15 lat temu). Postanowiłem więc zaczerpnąć wiadomości i polecono mi to forum. Marzy mi się automat w klasycznym stonowanym stylu (Certiny DS bądź Longines Conquest, Hydroconquest oraz Conquest Classic). Na razie przeglądam forum, wczytuję się w Wasze opinie i zbieram fundusze. Mam w sumie kilka typów, więc przed zakupem na pewno popytam o Wasze zdanie.

 

Łączę pozdrowienia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błagam, na początku rozważałem do max. 2500PLN, teraz Longines Conquest Classic za ~5000 PLN wydaje się w zasięgu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynałem od 2.500 a z najnowszymi planami zbliżam się do 100k.

Nie przejmuj się i nie błagaj - to choroba na którą nie ma lekarstw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100k PLN? O choinka, nie wiedziałem, że to aż taki nałóg! Czy jest próg po którym wysyłają na leczenie ;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy jakakolwiek terapia została już opracowana. Obawiam się, że nie, tak że nie istnieją żadne progi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jestem tu zupełnie nowy i widzę, że chyba źle trafiłem bo poza wspomnianym Timexem mam tylko Candino i Spinnakera SP-5005-02  i  starego Recorda po renowacji... :ph34r: i właśnie  Spinnakera SP-5005-02 doprowadził mnie do Was. Przysłali mi instrukcję w obcych językach i nie wiem do czego służy pokrętło z lewej strony zegarka??? Może znajdę tu kogoś kto mi podpowie...

 

Pozdrawiam wszystkich pozytywnie nakręconych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.