Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mennik

Zegarek do 500 pln

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zdecydowałem się na zakup nowego zegarka. Casio Beside, którego byłem posiadaczem wyzionął ducha. Tak, piszę ducha mimo iż napędzała go bateria. Ma swoją historię. Dostałem go od żony na pierwszą rocznicę ślubu... na wtedy było to dla niej nie lada wyzwanie by na dorobku odłożyć za moimi plecami. Na zakup nowego zegarka chcę przeznaczyć 500-600 pln. Szukam zegarka do koszuli, marynarki oraz garnituru. Preferuję stal szlachetną i bransolety oraz kopertę w kształcie prostokąta.

Proszę o pomoc w wyborze moich poniższych typowań. Sugestie co do innych marek również mile widziane.

 

ORIENT FUNDW001W0

 

ADRIATICA A1019.51B3Q

 

CASIO EFR-100D-7AVEF Edifice

 

FESTINA 6824/1 Classics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orient z tych co pokazałeś wypada wg mnie najkorzystniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość henio.w

Jeżeli miałbym wybierać - to Orient.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podjąłem decyzję i nabędę Orient ale... zapytam. Co przemawia za Orientem, jakie są zalety i wady tego zegarka oraz dlaczego nie Adriatica?

Natknąłem się na z pozoru identyczne zegarki, na czym polega różnica FUNDW a CUNDW bo przypuszczam, że literowe symbole kryją coś więcej niż model?

 

ORIENT FUNDW001W0

 

Orient CUNDW001W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość henio.w

Dla mnie np. wygląd. Bo parametry mają porównywalne. Bardziej mi się podoba, co nie znaczy że musi Tobie. Dlatego nie Adriatica.

Co nie znaczy, że druga opcja będzie zła. Kwestia gustu i napisu na tarczy.

A jakie są zalety i wady TEGO zegarka, nie wiem. Najpewniej będzie wiedział ktoś, kto go ma... :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 Orienty i jestem z nich bardzo zadowolony. Dlatego Orient. Dodatkowo ta Adriatica mi sie nie podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybralbym Orienta .

Jednakże obydwa jak dial mnie małe .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica pomiedzy FUN... a CUN... polega tylko na tym, na jaki kraj są eksportowane. Kiedyś miałem ten sam problem i tak mi odpowiedzano na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.