Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Nowe paski do zegarków Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Jedenaście nowych, kolorowych pasków ze skóry aligatora to propozycja Panerai na tegoroczne lato i wakacyjną "odmianę" PAMa. Dobór barw świadczy o tym, że marka stawia mocno na kobiety.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż się mieni w oczach od tych kolorków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka męskich też jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dochodze do wniosku, ze OEM-owe paski Paneraia nie sa konkurencja dla customow, szczegolnie to widac w zestawieniu z JFS, ale tez innymi.

Mialem kilka aligatorow pama i bolaczka jest dlugosc oemow do Pama, sa komicznie krotkie.

Sa oczywiscie perelki takie jak np. Jules Verne, ale to tylko mala kropelka.

 

Niebotyczne ceny oemowych paskow wynikaja z ich wieku, a nie super jakosci.

Jeden z naszych kolegow kupil sobie ostatnio pasek od Paneraia z 99' za 1500zl, a moim zdaniem nic ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. W poprzednim Pamie ledwo co się dopinałem przy oryginalnym pasku, w aktualnym zresztą również, dlatego używam tylko costomów. Co do wspomnianych przez Ciebie cen pasków, to rzeczywiście są drogie, ale co w takim razie powiedzieć o bransoletach Pamowskich? :) Pamiętam, że ta droższa wersja kosztowała swego czasu ok. 10 tysięcy zł!


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Rolexowa bransoleta ( także poprzednia edycja ) też tyle kosztowała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że kiedy zobaczyłem pierwszą zajawkę artykułu na forum (z innego portalu) pomyślałem, że Panerai zaprezentował coś super, czyli jakieś bardzo ciekawe skóry jak np Santoni do IWC (ręcznie wykończone, patynowane), paski zapewne robione tradycyjną techniką, przeszycie ręcznie wykonane na dwie igły, boki szlifowane i polerowane ręcznie... a tu taka porażka. Paski wyglądają trochę (nic nie ujmując marce) jak zwykły Hirsch szyte maszynowo, wytłaczane na bokach...i do tego robią wielkie halo z takiej prezentacji.

 

Trochę słabo jak na markę która pośrednio wypromowała rynek customów na świecie. Mogliby nawiązać jakąś współpracę z customowym makerem np. słynnym Kevinem Rogersem (Adeeos) i wtedy to by było coś. Wystarczyłoby, że koleś firmowałby ciekawe wzory swojego pomysłu.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panerai swoje nowe paski kieruje głównie do płci pięknej. A tak sobie myślę, że kobieta jednak zwraca na uwagę na nieco inne parametry niż facet.

Liczy się kolor i faktura. Zresztą - zapytajcie swoje partnerki czy wolałyby świetny pasek z płaszczki czy fuksjowy, lakierowany od OP :)


CH24.PL - polski portal o zegarkach luksusowych
Dołącz do CH24.PL na portalu Facebook!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to chyba jedyne rozwiązanie zagadki ;)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne i kolorowe. Z całą pewnością mogą sie podobać. Ale, jeśli to ma być propozycja na ciepłe lato, albo nasze aktualne lato, to praktycznie każdy skórzany pasek polegnie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. W poprzednim Pamie ledwo co się dopinałem przy oryginalnym pasku, w aktualnym zresztą również, dlatego używam tylko costomów. Co do wspomnianych przez Ciebie cen pasków, to rzeczywiście są drogie, ale co w takim razie powiedzieć o bransoletach Pamowskich? :) Pamiętam, że ta droższa wersja kosztowała swego czasu ok. 10 tysięcy zł!

Tak, pamietam bransoleta w cenie nowego Base Logo z AD.

W 2010 tyle kosztowal u Jansenowej.

 

Ciekawe jak wyceniaja te paski, ale pewnie z 350$. Louisiana moze faktycznie pasuje do radka czy 392, ale ja bym wybral cos innego.

Wiadomo, ze Baba inaczej do tego podejdzie ;-)

 

Ta oferta jest chyba skierowana do klientow fajnych, drogich, modnych zegarkow,

a nie do prawdziwych Paneristi fanow DNA firmy, czyli prostych chamskich toolwatchy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... czyli prostych chamskich toolwatchy :-)

Spodobało mi się to określenie :)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że "Prosty chamski toolwatch" w różowym złocie jednak lepiej sprzeda się na kolorowym pasku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Tomek,

mam pytanie. Czy zmiana pasków pociągnie za sobą także zmianę numerów referencyjnych zegarków ?, na najbliższy SIHH byliby już przygotowani  :). Oczywiście żartuję, ale dla mnie Panerai to z tych poważniejszych marek zegarkowych najnudniejsza firma świata. Wyeksploatowali swój design do granic możliwości więc trudno się dziwić, że teraz portale rozpisują się o kolorze pasków. Co im więcej zostało ?  ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana pudełka, za przykładem Omegi.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież już jest temat o tym wiekopomnym osiągnięciu OP:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/108721-zegarkiipioracom-officine-panerai-prezentuje-nowe-kolory-pask%C3%B3w/

 

Każdy portal będzie to odkrywał na nowo i obwieszczał na Forum? :wacko: :wacko:

 

Śpieszę wyjaśnić, że chronos24.pl nie dobiera newsów na podstawie tego, co już napisały inne portale w PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śpieszę wyjaśnić, że chronos24.pl nie dobiera newsów na podstawie tego, co już napisały inne portale w PL.

 

I bardzo słusznie, ale chyba nie ma potrzeby zakładania kilku tematów o tym, ze ktoś kolorowe paski uszył .......


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arturze zademonstruję jak należy się zachować :

Baaardzo ciekawy news, znakomite opracowanie, ogromnie dziękuję i tak trzymać ! Bardzo proszę o więcej :)

A Ty ... szkoda gadać - kłody rzucasz pod nogi - wstydź się, pewnie zazdrościsz i dlatego tyle w Tobie jadu !


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cena jaka?

 

"Do produkcji pasków Panerai wykorzystuje skórę aligatora importowaną z Louisiany w USA. Znajdujące się tam hodowle są kontrolowane i działają zgodnie z konwencją o międzynarodowym handlu dzikimi zwierzętami i roślinami gatunków zagrożonych wyginięciem (CITES) przyjętą w Waszyngtonie w 1970 roku."

 

Rozumiem że dzięki temu zapisowi paski są w cenie kawalerki w średniej wielkości mieście? :D  :lol: 

P.S.Kontrolowane..... ;) 


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Arturze zademonstruję jak należy się zachować :

Baaardzo ciekawy news, znakomite opracowanie, ogromnie dziękuję i tak trzymać ! Bardzo proszę o więcej :)

A Ty ... szkoda gadać - kłody rzucasz pod nogi - wstydź się, pewnie zazdrościsz i dlatego tyle w Tobie jadu !

 

Dziękuję za instrukcję, Piotrze. Postaram się na przyszłość reagować właściwie ;)

Nie wiedziałem, że to takie widoczne... Ta zazdrość, znaczy się...

Wstyd mi .............. :unsure:

Myślę, że uszycie kolorowych pasków warte jest założenia tylu tematów, ile jest tych kolorów, żeby żadnego koloru - broń Boże - nie zdyskryminować...

 

 

A cena jaka?

 

"Do produkcji pasków Panerai wykorzystuje skórę aligatora importowaną z Louisiany w USA. Znajdujące się tam hodowle są kontrolowane i działają zgodnie z konwencją o międzynarodowym handlu dzikimi zwierzętami i roślinami gatunków zagrożonych wyginięciem (CITES) przyjętą w Waszyngtonie w 1970 roku."

 

Rozumiem że dzięki temu zapisowi paski są w cenie kawalerki w średniej wielkości mieście? :D :lol:

P.S.Kontrolowane..... ;)

 

Czepiasz się.

Krokodyl zabity zgodnie z CITES jest dumny i szczęśliwy, ze z jego skóry będzie pasek. I o to chodzi, a nie o jakieś piniondze.

Bo piniondze, to nie fszystko ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wywołuj "wilka z I..Lasu" 

Bo zaraz będzie temat w dziale "galeria" "jaki kolor paska-co sądzicie?" i 300 postów :lol:

 

P.S Wyprzedzając zapytanie-do Ferrari tylko czerwony


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś agresja przez niektórych przemawia :) Odnosze wrażenie, że gdyby te paski zrobił np. AP to byłyby świetnym pomysłem. Tak chyba zaczyna się dziać, gdy jakas firma staje się obiektem kultu, a ich zegarki bożkami. Wyluzujcie Ludziska :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę , żeby taki AP mógł to wymyślić . Nie mają tego polotu co Pam . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.