Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

''KaMix''

Opinie na temat GW-3000M

Rekomendowane odpowiedzi

Ale może między nimi występować różnica w czasie synchronizacji o 1 sekundę czyli w czasie próby połączenia sie z zegarem.

I to może wynikać z ustawień synchronizacji mechanizmu, nie zegara atomowego.

 

Nie wiem. Gdybam tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opóźnienie w łączu internetowym (ping) jest większe niż fali radiowej, stąd zegar internetowy z natury rzeczy będzie do tyłu. Co do waveceptora, to opóźnienie fali radiowej jest pomijalne przy odleglości z Niemiec (sekunda przy fali elektromagnetycznej to ok 300 tyś km jak mnie pamięć nie myli! :)  )

 

Tym niemniej Casio zastrzega się w instrukcji, że mozliwa jest sekundowa różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje 3 Casio WaveCeptor po synchronizacji także nie chodzą równo ale różnica to dziesiątki sekundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja bardzo fajna, ale na zdjęciu nocnym jakoś nie widać sekundnika, także trudno zauważyć ewentualną różnicę we wskazaniach... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym jest to spowodowane, ale jeżeli chodzi o zegar internetowy, to wina jest właśnie po jego stronie. Kilka razy odświeżałem stronkę i porównywałem czas i zegar internetowy późnił się od 0,5s do nawet 2s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedzi.

Banalny masz racje co do instrukcji - nie zwróciłem na to uwagi - a mówiąc szczerze to nie miałem od zakupu zegarka instrukcji w ręce - mam jakoś obrzydzenie do wszelakich instrukcji sprzętów elektronicznych :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam na mojego :)


MUZZY IN GONDOLAND

...Sylvia tells them to wait in the tool shed for her to come to them with food and clocks for Muzzy (who eats them)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.