Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Stora

SPINNAKER

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Czy zna ktoś zegarki SPINNAKER

 

Kupiłem model SP-5005-02 i dostałem instrukcję obsługi w języku obcym i nie wiem do czego służy to pokrętło po lewej stronie?

Wdzięczny będę za jakieś informacje.

 

Pozdrawiam wszystkich pozytywnie nakręconych...

post-73561-0-86274300-1406642440_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakim obcym języku jest ta instrukcja obsługi i jakich obcych słów użyto do opisania tego pokrętła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda jak zwykły zawór helowy, a co to jest w rzeczywistości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakim obcym języku jest ta instrukcja obsługi i jakich obcych słów użyto do opisania tego pokrętła?

Niestety mimo tego że w obcym języku to jeszcze nie od tego modelu i to pokrętło nie jest wcale opisane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie.

Nurkować nie zamierzam więc to nie będzie mi potrzebne.

A jak oceniacie tego producenta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę pierwszy raz w życiu. Ale kto wie, może kiedyś będzie wśród najlepszych :)

 

Sprawdziłem. Zegarek jest przedstawiany jako włoski. Posiada kwarcowy mechanizm Miyota i rzeczywiście, zawór helowy. Cena wyjściowa 379 euro. Ostatnio pokazało się bardzo dużo  firm z Italii z produktami w takim przedziale cenowym. Adresu firmy nie stwierdza się. Gdzie powstają te zegarki, można się domyślać...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiedż wyczerpująca, a nazwa zegarka sugeruje wodne zastosowania. spinaker to taki żagiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykonanie naprawdę solidne i wygląd całkiem interesujący zobaczymy jak się będzie sprawdzał w codziennym użytkowaniu...

Mam również Candino zegarek wodoszczelny do 100m i powiem szczerze super zegarek. Przez 18 lat dzielnie służył mi i ani razu nie zawiódł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.