Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Shadow7

Zakup G-Shock'a

Rekomendowane odpowiedzi

Hahah no wiem że biały do garniaka to nie te połączenie :P i nie wypada ;) No i G-Shock. A co do Edifice to chciałbym bardziej taki jak ten co podałem wyżej i ja go mierzyłem sobie na ręke ale w pomieszczeniu a nie na zewnątrz także dobrze wiedzieć czy w słońcu widoczna godzina( tj. elektroniczny ekran, podświetlenie + wskazówki ) :) A te Aztorin to przejrzę :) Swego czasu też zastanawiałem się na Timex'em Ironman. :)

Coś takiego- http://allegro.pl/timex-iron-man-t5k403-dual-tech-gwar-sklep-i4500205987.html

http://timex.strefamarek.allegro.pl/timex-zegarek-ironman-50-lap-dual-tech-t5k402.html

lub model T5K200 ;)

Z ciekawości pytam was widzieliście by ktoś miał G-shock'a i garnitur? ;):P Ps. Żeby nie było ja na codzień nie będe chodził w garniaku no chyba że praca taką dostanę co wymaga :P

A ten Edifice http://allegro.pl/zegarek-casio-efa-121d-1avef-edifice-gw-pl-wawa-i4469915174.html widział go ktoś i czy duży itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co przeglądać - aztorin i timex sobie odpuść. Szukaj coś ze stajni casio, seiko, orient.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o Timex'a bo mój brat ma tylko ze wskazówkami samymi ale ma podświetlenie :) wart 400 zł a kupił go za 100 zł, bo jakaś wyprzedaż była tych zegarków i mówił że dobry i zadowolony dlatego pytałem.. dziadyga a czemu timex to złe zegarki? Kiedyś Casio miałem podobny do tego- http://allegro.pl/zegarek-meski-casio-zegarki-na-bransolecie-prezent-i4416333987.html

tyle że koperta plastik i pękła mi i dalej już przestał działać.

Chciałem jeszcze dodać że mam szczupłą dłoń i zeby on mi nie latał zsuwał się :P Dlatego szukam sportowego a zarazem eleganckiego zegarka z dwoma wyświetlaczami, podświetleniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. Co do Casio Edifice to myślałem jeszcze o wersji z bransoletą co podałem wyżej z paskiem skórzanym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o Timex'a bo mój brat ma tylko ze wskazówkami samymi ale ma podświetlenie :) wart 400 zł a kupił go za 100 zł, bo jakaś wyprzedaż była tych zegarków i mówił że dobry i zadowolony dlatego pytałem.. dziadyga a czemu timex to złe zegarki? Kiedyś Casio miałem podobny do tego- http://allegro.pl/zegarek-meski-casio-zegarki-na-bransolecie-prezent-i4416333987.html

tyle że koperta plastik i pękła mi i dalej już przestał działać.

Chciałem jeszcze dodać że mam szczupłą dłoń i zeby on mi nie latał zsuwał się :P Dlatego szukam sportowego a zarazem eleganckiego zegarka z dwoma wyświetlaczami, podświetleniem :)

Moim zdaniem timex odpada z powodu marnej jakości wykonania, bo jak inaczej można nazwać to, że szkiełko rysuje się od samego patrzenia na nie, albo odkładając zegarek na półkę, odpada od niego bezel ( T2N720 )?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem :) No to ciężki orzech mam do zgryzienia co mam wybrać trochę skłaniam się ku temu Casio Edifice Efa tylko z tarczą jasną i paskiem skórzanym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj czegoś z casio lineage lub wave ceptor. Budżet byś musiał naciagnąć, ale wydaje mi się, że warto by było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że seria Lineage też może być wyposażona w WaveCeptor. Poza tym to WaveCeptor jest funkcją, a nie serią zegarków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ups, zwracam honor.

Jakoś zawsze je przeoczałem to i mi nie zapadły w pamięci  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam za podpowiedzi ;) dalej będe szukał :) z bransoletą nie będe kupował raczej to już postanowiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa kolego Strzala, że radziłbym odwiedzić dobrego okulistę, bo widziałeś gdzieś w moim poście,że użyłem słowo ,,seria''? 3/4 sklepów internetowych w wyszukiwarkach ma rozdział modeli m.in. właśnie na wave ceptor, dlatego napisałem tak, żeby kolega Shadow7 miał ułatwione zadanie. Nikt nie wspominał o ,,serii'' oprócz Ciebie ;-)

Edyta: Kolega 0,1 wspomniał :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dzięki, a co do samego zegarka, warto? Może lepiej dołożyć do Risemana? Tego miałem, a tego pseudo Protreka na oczy nie widziałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, a co do samego zegarka, warto? Może lepiej dołożyć do Risemana? Tego miałem, a tego pseudo Protreka na oczy nie widziałem :D

mam i jestem zadowolony.Jedyny minus to plastikowe 'szkiełko' , ale za te pieniadze swietna sprawa masz b. funkcjonalny czasomierz za smieszne pieniadze. W rzeczywistości lepiej wyglada niz na zdjeciach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

A Ryszard to już powoli podchodzi pod 600zł ....i zaczyna być niedostępny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, a co do samego zegarka, warto? Może lepiej dołożyć do Risemana? Tego miałem, a tego pseudo Protreka na oczy nie widziałem :D

Porównując do tego Protreka tak, ale ogólnie to nie. ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Napiszę jak Andrzej - only Riseman :D

A ceny z oficjalnej dystrybucji podchodzą nawet pod 800 zł. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ryszard jest dostępny bez problemu, bo właśnie go zamówiłem do siebie do sklepu :)

Pseudo Protrek ma chyba te same lub podobne funkcje, więc nie wiem czy jest sens dopłacać do Risemana.

 

 

Napiszę jak Andrzej - only Riseman :D
A ceny z oficjalnej dystrybucji podchodzą nawet pod 800 zł. ;)

 

Niektórzy z tej dystrybucji uważają, że jest za tani w stosunku do tego co oferuje ;)

Miałem już Risemana i uważam, że 800zł to ok cena za niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pseudo Protrek ma chyba te same lub podobne funkcje, więc nie wiem czy jest sens dopłacać do Risemana.

 

 

Niektórzy z tej dystrybucji uważają, że jest za tani w stosunku do tego co oferuje ;)

Miałem już Risemana i uważam, że 800zł to ok cena za niego.

 

Pseudoprotrek nie ma funkcji G-shock. ;)

 

Imo 800 zł to jednak za dużo. Funkcje OK. Moduł jest dość wszechstronny. Rozmiar też OK. Materiały nie OK...


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.