Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Yankes123

Seiko 5 automatic - potrzebuje info

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie forumowiczów. Osobiście na zegarkach się nie znam, dlatego specjalnie założyłem konto na forum by zasięgnąć porady bardziej doświadczonych.

Dostałem od ojca zegarek Seiko Automatic 5 (kupił go za młodu i w sumie leżał cały czas). Gdzieniegdzie widać małe ryski i jedna większa z tyłu (widać na zdjęciach, małych rysek na zdjęciu jest pełno od flasha - normalnie nie widać). Prosił bym o jakąś przynajmniej orientacyjną wycenę zegarka (raczej będę nosił), trochę informacji o nim i co oznaczają numerki z tyłu :)

 

http://imgur.com/a/ESeH6#0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosił bym o jakąś przynajmniej orientacyjną wycenę zegarka

uwaga.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Czytaj regulamin.

2.Nie używaj flesza.

3.Na forum jest wyszukiwarka i mnóstwo postów dotyczących S-5 znajdziesz odpowiedzi i wiedzę.

 

Na zachętę. Zegarek jest ze stycznia `82 lub `92 roku. Reszta należy do ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam że mechanizm to 7009,poprzednik montowanego do chwili obecnej 7s26.Miałem parę 5tek z tym werkiem co Twój i to porządne mechanizmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flasha używałem bo było ciemno, tematu z podpiętym regulaminem nigdzie nie widzę, cenę orientacyjnie chcę znać (pisałem, że będę nosił)... Nie wiem dlaczego od razu negatywne nastawienie... Dziękuję reszcie za pomoc

PS. Na forum nic ciekawego o Seiko 5 nie znalazłem jedynie na zagranicznym forum, dalej jednak nie wiem czy to 82 czy 92 Caseback20seiko20vintage20date20fin.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojca zapytaj, raczej bedzie wiedział czy to bylo bliżej lat 80-tych czy 90 to zawęzi poszukiwanie wieku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.