Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

krisowski

automatic do 3 tys

Rekomendowane odpowiedzi

Zegarek wg mnie taki sobie. Cena też chyba bez rewelacji, to znaczy wydaje sią atrakcyjna porównując ją z pierwotną ale zegarki ML mają wzięte z sufitu ceny i nimi nie należy się sugerować :) Najlepiej poszukaj tego modelu w necie i porównaj sobie cenę, będziesz wiedział czy jest dobra.

Zwróć też uwagę, że zegarek jak na obecna czasy jest mały, no jako typowy garniturowiec będzie ok. ale jako codzienny -a nie wiem jakie ma być jego przeznaczenie bo nie napisałeś - to chyba niekoniecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek wg mnie taki sobie. Cena też chyba bez rewelacji, to znaczy wydaje sią atrakcyjna porównując ją z pierwotną ale zegarki ML mają wzięte z sufitu ceny i nimi nie należy się sugerować :) Najlepiej poszukaj tego modelu w necie i porównaj sobie cenę, będziesz wiedział czy jest dobra.

Zwróć też uwagę, że zegarek jak na obecna czasy jest mały, no jako typowy garniturowiec będzie ok. ale jako codzienny -a nie wiem jakie ma być jego przeznaczenie bo nie napisałeś - to chyba niekoniecznie.

raczej z przeznaczeniem jako codzienny, chociaż zazwyczaj do marynarki, garnitur rzadko.

nie znam sie na zegarkach, chciałbym, żeby był dobry i wyjatkowy, nie musi być ML

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.