Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SzAd

Który Edifice??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Przez ostatnie dni szukam zegarka. Wybrałem dwa modele które mi się najbardziej podobają. Oto one:

 

http://www.swiss.com.pl/pl/produkt/10246/zegarek_meski_casio_ef-545d-1avef.html

 

http://www.swiss.com.pl/pl/produkt/838/zegarek_meski_casio_ef-527l-1avef.html

 

Kupiłbym pierwszy ponieważ ma więcej przydatnych funkcji. Ale z drugiej strony bardziej podoba mi sie ten drugi z paskiem zamiast bransolety. Który według was jest lepszy i ładniejszy??

 

A i jeszcze jedno pytanie. Czy dałoby się wymienić w tym pierwszym bransolete na pasek?? Bo jak tak to chyba zdecydowałbym sie na pierwszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że można wymienić.

 

Tutaj masz dużo taniej:

 

http://allegro.pl/zegarek-casio-ef-545d-1av-promocja-edifice-i4434957031.html


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dzieki :D A w kazdym zegarku da sie wymienic pransolete na pasek i odwrotnie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie w każdym, ale takie wyjątki to zdecydowana mniejszość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak poznać w którym się da założyć pasek zamiast bransolety a w którym nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecę jeszcze tego: http://allegro.pl/zegarek-casio-ef-546d-1a1v-promocja-edifice-i4425147821.html, ale tu dla odmiany paska nie da się założyć. ;)

 

No i mam nadzieję że masz dużą łapę, bo na małym nadgarstku te Edifisy wygladają niczym kajdanki (kawał metalu).

 

Wiem że kawał metalu dlatego chce na pasek zamienić bransolete ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzw. "nietypowe" mocowanie jest bardziej wąskie, a dedykowany do niego pasek (lub bransoleta) musi posiadać odpowiednie wcięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne sa czasem zapytania na tym forum.

Nowy uzytkownik pyta obce osoby na forum czy bezpiecznie jest kupic zegarek nie dosc ze z allegro, gdzie jest program ochrony kupujacych to dodatkowo uwaga: od uzytkownika, ktory ma na koncie ponad 39 tysiecy (slownie trzydzieści dziewięć tysiecy) transakcji i uwaga 99.9% z tych transakcji przebiegła pozytywnie i wszyscy sa zadowoleni.

Gdyby jeszcze komus bylo malo to dodatkowo sprzedawca daje 2 lata gwarancji, jest czas na zwrot oraz jest wyróżniony jako sprzedawca spełniajacy najwyzsze standardy.

Nie chce mi sie wiecej pisac ale mysle, ze setki takich pytan na tym forum jest zbedna.

 

Takie moje skromne zdanie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że tysiące. Kolego nie po to wrzucam Ci link żebyś podróbkę kupił :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że tysiące. Kolego nie po to wrzucam Ci link żebyś podróbkę kupił :)

 

Dokładnie.

Nowy kolega zadaje pytanie ale i tak nie wierzy w odpowiedz. Eh.

Ide poczytac o czyms na temat, dla ktorego sie tu zarejestrowałem.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w tym na pewno da sie zmienić ta?

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sorry wiem że troche głupie to pytanie ostatnie było ale chciałem sie upewnić na 100 %. Dzięki za upewnienie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.