Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

marek_h

Zakup na Teneryfie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Tak sie sklada, ze najblizszych kilka tygodni bede na Teneryfie. Jak wiadomo Wyspy Kanaryjskie to raj podatkowy i ceny niektorych produktow sa sporo nizsze (paliwo 1E / litr). Jestem na etapie poszukiwan zegara wic pomyslalem, ze moze warto sie tutaj za czyms rozejrzec.

 

Czy ktos ma doswiadczenia z lokalnymi punktami ? Gdzie warto szukac i wyciskac najwieksze rabaty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

latam tam regularnie , może 10 lat temu było atrakcyjnie ale teraz w dobie sklepów internetowych różnice się zatarły . 3-4 lata temu na Tene chciałem kupić trochę eletroniki ( PS3 , SONY Handycam ) i ceny były wyższe niż w sklepie w Warszawie . Teraz będę tam we wrześniu to sprawdzę zegarki i to centrum podane przez Prezesa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Drake. Dziś to już tylko mit. 


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze drugi Ideal w Centro Commercial Safari - samo centrum Playa de la Americas.

Osobno jest salon Rolexa i osobno drugi z reszta brandów.

Moje doświadczenia są takie jak Darka - ceny wyjściowe sa atrakcyjne a dodatkowo w miłej atmosferze można pogadać i osiągnąć jeszcze lepsza cenę.

Doświadczenia sprzed chyba 3 lat.

 

Natomiast zupełnie inna jest historia z ciuchami.

Drogo, często drożej niż u nas.

Butiki prowadzone przez Rosjan z rosyjska obsługa z cenami dla rosyjskich turystów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odzew. Faktycznie - zauwazylem ze siec Ideal ma tutaj sporo punktow. Oprocz wymienioncyh przez Was jest tez w kazdym "El Corte Ingles" w Hiszpanii. W przypadku Teneryfy - w Santa Cruz. Wlasnie tutaj ogladalem automat Tag Heuer Formula 1 (WAZ2110.BA0875) i z ceny 1400E na dzien dobry dostalem rabat do 1240E. Model niesdostepny w Polsce, ale sprawdzajac ceny internetowe wydaje sie to byc dobra propozycja.

W takim razie udam sie do ich innych oddzialow, moze bedzie cos ciekawszego.

 

Generalnie na Teneryfie bywam rowneiz czesto (w tym roku 4 miesiace :)) i jesli chodzi o ciuchy to mozna tu naprawde dobre zakupy zrobic. Glownie jesli chodzi o rzeczy markowe np. jeansy Calvin Klein czy Armanii Jean w granicach 50E za nowy model. Jesli chodzi o tego typu okazje to polecam lipiec-sierpien w sieci El Corte Ingles.

Sklepow prowadzonych prez Rosjan nie kojarze, jest za to wysyp Hindusow i z nimi trzeba sie solidnie targowac. Ray-Bany sprzedaja juz od 80E (oryginalne oczywiscie).

 

Niestety na zegarkach az takich okazji poki co nie trafilem - ale szukam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odzew. Faktycznie - zauwazylem ze siec Ideal ma tutaj sporo punktow. Oprocz wymienioncyh przez Was jest tez w kazdym "El Corte Ingles" w Hiszpanii. W przypadku Teneryfy - w Santa Cruz. Wlasnie tutaj ogladalem automat Tag Heuer Formula 1 (WAZ2110.BA0875) i z ceny 1400E na dzien dobry dostalem rabat do 1240E. Model niesdostepny w Polsce, ale sprawdzajac ceny internetowe wydaje sie to byc dobra propozycja.

 

W DE ten zegarek jest do kupienia za 1160 euro

http://www.premiumwatches.com/tag-heuer-formula-1-calibre-6-automatic-41mm-waz2110.ba0875.html

 

I po raz kolejny mit strefy wolnocłowej pryska ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, widzialem ta cene, dlatego napisalem "dobra propozycja" a nie okazja. Bo jednak cena jak na punkt stacjonarny wydaje sie dobra, biorac pod uwage zerowy koszt oczekiwania i dostawy ;)

 

Mit raczej nie upada patrzac na ceny paliwa (1E/litr) czy jak pisalem wczesniej ciuchow, okularow ale i tez np. telefonow.

Niestety chyba niespecjalnie dotyczy to zegarkow, albo puki co nie znalazlem odpowiedniego miejsca zakupu.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomi zakupili Mi hamilton khaki field officer auto za 369 euro.W Irlandii ten zegarek kosztuje w granicach 520 euro o Polsce nie wspominając ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz może W którym dokładnie sklepie i czy musieli tą cenę wynegocjować?

 

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto się targować - sklep Ideal w centrum zakupowym Playa de Duquehttps://www.google.pl/#q=shopping+center+playa+del+duque

Zajrzałem do tego punktu :D Sklep godny polecenia fanom Rolexa , przebogaty wybór , ilościowo bije 3-4 krotnie ofertę drugiej co do wielkości marki w tym sklepie czyli Omege .

Sporo Baume & Mercier i Breitlinga , trochę IWC , TAG Heuer , FC . Zdziwiły mnie śladowe ilości Panerai ( tylko 4-5 egzemplarzy ) na moje pytanie dlaczego tak mało maja PAM-ów sprzedawca odpowiedział ze ta marka u nich słabo się sprzedaje .

A co do cen pytałem o 2 interesujące mnie modele ( nie maja wystawionych cen , trzeba wejść do środka i pytać ) :

Omega Seamaster PO BigSize na bransolecie 4670 euro - rabat 520 euro do zapłacenia 4150 euro

Panerai PAM 312 6600 euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.