Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
plose55

Attesa 9417-H24717 mini recka

Rekomendowane odpowiedzi

Swojego czasu wpadła Mi w oko aukcja takiej śmichowatej Attesy która wyglądała jakby miała przyspawany głośnik. Mimo że fotki były słabe, to  cena zjadliwa ,  z ciekawości kliknąłem.

Wczoraj listonosz przyniósł paczuszke i .... okazało się że przypadkiem wpadł Mi w ręce całkiem fajny zegarek

 

IMG_1167_zps87accb43.jpg

 

Typowy JDM o którym trudno coś w sieci znaleźć. Wiek - pewnie ma z kilkanaście lat. Koperta , bransoleta z tytanu, raczej nieutwardzany - troche tych scratchów an przestrzeni lat złapał. Szkiełko nie mam pojęcia z czego , jakaś delikatną ryskę zauważyłem, ale trzyma poziom.

 

IMG_1141_zpsd924b35b.jpg

 

IMG_1143_zps0a8fdd1a.jpg

 

Rozmiar - ciężko powiedzieć , duży czy mały. Z jednej strony koperta ma około 37mm, z drugiej kopertą i tym plastikowym ustrojstwem blisko 45mm.

Tarcza - bardzo ładna , wręcz śliczna. Brąz + srebrne indeksy i wskazówki + czerwoy sekundnik - bardzo udana kompozycja

 

Fotki z współczesnym kuzynami z Japonii. Pomijając stan, nasza wiekowa Attesa wcale nie musi wpadać w kompleksy :)

 

IMG_1163_zpsbfcbc3af.jpg

 

IMG_1161_zps2a4a5433.jpg

 

Funkcje. Jak zacząłem czytac instrukcję to na tamte czasy to musiał być istny oceanus ! Radio controlled - oczywiście bez Eu i USA, łapiący sygnał z jednego odbiornika w JP ( Fukushima). Możliwość ustawienia 3-ech niezależnych czasów. Czas letni zimowy. Alarm. Całkiem niegłupi wieczny kalendarz. Oraz opcja niby prosta i oczywista ale osobiście w żadnym zegarku nie miałem - wskaźnik czy jest przed czy po południu ( niebieskie lub żółte kółeczko przy dacie )

 

Generalnie naprawde świetny zegarek, gdyby tylko nie ten kawał plastiku z boku :(  - po zakryciu tego głośnika  piękny nieduży elegancki zegareczek, odkrywamy głośnik i niestety chyba tylko vintag'owa ciekawostka

 

IMG_1135_zps607d9462.jpg

stereo :)

 

IMG_1137_zpsd1396742.jpg

IMG_1138_zps27bc45e2.jpg

 

branzoleta i zapinka

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej. Nie rozkręcałem tego. Dźwięk alarmu tak jakby dobiegał stamtąd, ale równie dobrze może mi się tak tylko wydawać.

Inna sprawa że żadne inne zastosowanie tego elementu nie przychodzi Mi do głowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. A masz może manual do niego bo za Chiny Ludowe nie wiem jak go ustawić nie mówiąc o właczeniu synchronizacji radiowej, a mam tego:

post-78009-0-25005100-1569846085_thumb.jpg

post-78009-0-07826100-1569846086_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.