Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podróbka Casio ? / Pomoc w zakupie / Zdejmowanie naklejek z pod szkiełka ?

Podróbka Casio ? / Pomoc w zakupie / Zdejmowanie naklejek z pod szkiełka ? podróbka casio naklejki pomoc zakup allegro

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 rafik1995

rafik1995
  • Nowy Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 08 sierpień 2014 - 15:28

Cześć, mam zamiar kupić zegarek Casio DW-5600 i mam do was 2 pytanka mam nadzieje że pomożecie :

1.Tu podaje link do aukcji z zegarkiem, moje pytanie co oczywiste, czy jest to oryginalny zegarek Casio Dw-5600 ?

2. Jak możecie zauważyć ma on pod szkiełkiem kilka kolorowych naklejek które chciałbym usunać czy jest w takim razie możliwość ,abym odkręcił szkiełko i odleił te naklejki lub żeby zrobiła to jakaś profesjonalna osoba ? Ewentualnie można by też przekolorowac te naklejki jeżeli by się dało.

Pozdrawiam, czekam na odpowiedzi i z góry dziękuję :)

• 0

#2 Seven

Seven

7

• Użytkownik
  • 3968 postów

Napisano 08 sierpień 2014 - 15:32

1. Tak, to oryginał.
2. To nie są naklejki, a raczej coś w rodzaju "nadruku" na szkle. W każdym razie nigdy nie spotkałem się z informacją, by dało się to usunąć.
  • 0

#3 rafik1995

rafik1995
  • Nowy Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 08 sierpień 2014 - 15:43

Super dzięki za odpowiedź :) Czekam na to by ktoś jeszcze może się wypowiedział o tych naklejkach.Bardzo zależy mi na ich usunięciu. Jutro przejdę się do sklepu Casio może mi powiedzą czy coś takiego jest możliwe i ile kosztowałaby taka usługa.

• 0

#4 rafik1995

rafik1995
  • Nowy Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 08 sierpień 2014 - 15:48

W ogóle to myślicie że to dobry wybór ? Jakoś tak przy Casio zostałem bo tą firmę znam zastanawiałem się też nad Timex ,ale nie wiem czy to taka dobra firma ? Może znacie jakieś lepsze firmy mające w swojej ofercie czarne cyfrowe zegarki ?

• 0

#5 Strzala

Strzala
  • Użytkownik
  • 472 postów

Napisano 08 sierpień 2014 - 17:38

Jeśli chcesz bez napisów to zawsze możesz poszukać DW-5600BB
BB_22.jpg

• 0

#6 starzec

starzec
  • Użytkownik
  • 712 postów

Napisano 08 sierpień 2014 - 19:09

W ogóle to myślicie że to dobry wybór ? Jakoś tak przy Casio zostałem bo tą firmę znam zastanawiałem się też nad Timex ,ale nie wiem czy to taka dobra firma ? Może znacie jakieś lepsze firmy mające w swojej ofercie czarne cyfrowe zegarki ?

nie, nie znam lepszej. W dziedzinie zegarkow cyfrowych casio chyba jednak jest liderem.

• 0

#7 ShoRtie

ShoRtie
  • Użytkownik
  • 1100 postów

Napisano 08 sierpień 2014 - 19:40

Ile ludzi tyle opinii widziałem już różne komentarze od wychwalania po chińską tandetę. Ale czasem to fanbojostwo przemawia. Ja np od zawsze lubiłem tą firmę i już za bajtla chorowałem na jakiś zegarek tej firmy ale tak się stało, że dopiero jako 28 latek zacząłem moją przygodę.

• 0

#8 TheS

TheS
  • Użytkownik
  • 139 postów

Napisano 11 sierpień 2014 - 09:12

Jeśli chcesz bez napisów to zawsze możesz poszukać DW-5600BB
BB_22.jpg

Oooo, pierwszy g-shock który mi się podoba

Wypalcowane na ekranie telefonu
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: podróbka, casio, naklejki, pomoc, zakup, allegro

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych